Enet nieuwsbrief economie, gezondheid, preventie, ondernemen, carriere.

  financieel onafhankelijk: Ik zoek vijf mensen die...
 
 Hoeveel mensen H-O-P-E-N dat ze gezond eten?
  Aanmelden Enet-nieuws
Maandelijks nieuws, tips, en een ongelimiteerde opportunity

In deze nieuwsbrief informeren wij u over zaken als inkomen, werk, ondernemen, globalisering, vrije tijd en gezondheid. Zaken die direct of indirect uw toekomst kunnen beinvloeden.


Geachte lezer

Uw laatste sprankje hoop de grond ingeboord?
Vele mensen die ik aanspreek over gezondheidspreventie zeggen nog altijd: Ja maar ik eet gezond???. Het is schrikbarend wat u leest in het rapport dat in het maart nummer van Medisch Dossier 2003 verscheen over de landbouw. Vooral omdat deze cijfers eigenlijk al heel lang bekend zijn en de veroorzakervan de grootste chronische ziektegolf wereldwijd. Miljoenen mensen worden slecht voorgelicht want nog steeds heb ik hiervan iets teruggevonden in de media!!!

Het goede nieuws is dat u nu zeker weet waar de verbetering
en bescherming van uw gezondheid vandaan kan komen.
-Henk Mutsaers-

<==========================================================>
[ In deze nieuwsbrief ]

1. Mediterraan dieet
2. Voeding: Brandstof voor je lichaam
3. Supplementen: Waarom hebben we ze nodig?
4. Vrouwen hebben veel talent
5. Vasthouden aan een strohalm?
6. WWW Web Wetens Waardigheden / kort nieuws
7. Alles over Tabak
8. Spreuk, Statement
9. Ik eet gezond: wantrouwen consument
10. Carriere verandering voor Dummies
11. Gezondheid Preventie: Amerikaanse Regering zet de toon
(Een epidemie met onvergelijkbare proporties)
12. U bent de beste verkoper!


1. Mediterraan dieet

Een uitgebreide studie in 172 gezondheidscentra in Italië wijstuit dat het eten van een gezond en gevarieerd Mediterraan eetpatroon het aantal doden halveert. Meer dan 11.000 mensen die een hartaanval hadden gehad werden voor een periode van 6,5 jaar gecontroleerd. Deze groep werd verteld om hun gebruik van vis, vers fruit, rauwe en gekookte groentes en olijfolie te gebruiken, het typische Mediterrane eetpatroon.

De Italiaanse bevolking eet al regelmatig volgens dit eetpatroon maar de gecontroleerde groep verhoogden hun consumptie tijdens de studie periode. Er werd een afname vastgesteld in de sterftecijfers bij navolging van de voedingsadviezen.

De studie werd gepubliceerd in het April nummer van European Journal of Clinical Nutrition. Mensen die het meest profijt hadden van het Mediterraan dieet aten minstens twee keer per week vis, dagelijks vers fruit, groenten en olijfolie.

De voordelen van het Mediterraan dieet komt niet uit de ingrediënten van een van deze producten maar de gebalanceerde combinatie hiervan. Een smakelijke manier om uw gezondheid te verbeteren.



2. Voeding: Brandstof voor je lichaam

Je bent wat je eet: Het weten waard.
* Water drinken (2 liter) geeft energie, helpt bij de opname van vitaminen en mineralen uit onze voeding (spijsvertering), helpt bij hoofdpijn. * Het is wellicht een open deur, maar eet zoveel mogelijk echt voedsel. Bij caloriearm voedsel wordt het vet vervangen door diverse stoffen voor de smaak en houdbaarheid. * Koolhydraten (pasta, aardappelen) zijn anti-stress die kun je dus beter bij de avond maaltijd eten dan kom je beter tot rust terwijl je daar overdag geen tijd voor hebt. * Dranken als koffie, thee, Cola, en diverse energiedranken bevatten allemaal cafeine. Een teveel aan cafeine produceert adrenaline en geeft stress. Veel mensen eten te weinig eiwitten, deze geven energie en controleren mede uw stemming (vette vis, eieren, mager vlees, peulvruchten, noten en granen. Wist u dat in 1900 ons brood nog 91 procent aan eiwitten bevatte tegen nu nog maar 9 procent!



3. Aanvulling via voedingssupplementen is nodig.

Gezondheid advies.
Vele mensen gaan bij hun gezondheid advies af op wat ze vroeger geleerd hebben; de schijf van vijf. Gezondheid professionals zijn over het algemeen gefocust op het genezen of onderdrukken van ziekte symptomen van diverse, maar lang niet alle ziektes. De belangrijkste vraag blijft echter;
-Hoe kun je voorkomen dat je ziek wordt! -

Voorlichting via Internet en de media.
Onderzoeksresultaten worden regelmatig gepubliceerd over nieuwe medicijnen die een probleem kunnen oplossen. (vrijwel altijd met vervelende bijwerkingen) Gelukkig komen er nu ook druppelsgewijs onderzoeksresultaten in de media die uitgaan van het oude gezegde: Voorkomen is beter als genezen.

Broccoli en spinazie voorkomen klachten.
Zo kopte de telegraaf op 22 mei 2003. In het artikel wordt ingegaan op het preventieve effect van vitamine K voor botontkalking en vaatvernauwing. Een onderzoek door de Universiteit van Maastricht toonde dit aan, zij gaven tevens aan dat; - u via de voeding te weinig binnen krijgt -. Hiermee is een middel gevonden tegen twee van de meest voorkomende ouderdomsklachten.

Wat iedereen moet weten.
Deze onderzoeken vinden al langer op grote schaal plaats maar om de een of andere reden halen ze lang niet altijd de media? Indien u de Engelse taal machtig bent kunt u zich abonneren op Nutrition News Focus waar u vrijwel dagelijks op de hoogte gehouden wordt over de onderzoeken die wereldwijd plaatsvinden op het gebied van gezondheid preventie. In de email wordt tevens duidelijk uitgelegd waar u op moet letten en wat dit voor u persoonlijk kan betekenen.

Traditionele voeding geeft tekorten
Duidelijk blijkt dat de reclame regels die door de Europese commissie opgesteld zijn ten aanzien van het gebruik van voedingssupplementen veel te maken hebben met: welke regio, en hoe worden uw groenten en fruit verbouwd. Traditioneel met veel zon of kunstmatige snelle kweekmethoden, ook de milieu vervuiling ter plaatse speelt een grote rol. Belangrijk is in deze ook de tijdsduur van transport en opslag. -Ongelofelijk toch dat één simpele vitaminepil twee belangrijke kwalen bestrijdt -, aldus onderzoeker Braam in de Telegraaf. Verder stelde de onderzoeker;- De meeste supplementen die in Nederland verkocht worden bevatten echter geen of onvoldoende van deze vitaminen-.
-Henk Mutsaers

Dagelijks Nutrition News Focus in de emailbox.



4. Vrouwen hebben veel talent

Ondernemingen klagen over dat er te weinig talent is. Maar het talent is er, betoogt Tom Peters. Je moet ze zoeken onder die andere helft van de wereldbevolking, die amper in de top van het bedrijfsleven figureert: de vrouwen. Uit studies blijkt dat zij als manager mannen op vrijwel elk niveau overvleugelen. Zijn mannen uit op een transactie, vrouwen zoeken connecties. Dat maakt ze veel beter geëquipeerd zijn voor de netwerkeconomie. Ook als klant heb je volgens Peters veel meer aan vrouwen dan aan mannen. Ze doen vrijwel alle inkopen. Je krijgt een vrouw moeilijker als klant, maar heb je haar eenmaal dan blijft ze als klant lang. Een man daarentegen is trouw voor één dag; En hoe win je vrouwen als klant? Door te beseffen dat vrouwen verbonden zijn met elkaar, en vervolgens vervolgens verbonden zijn met een merk. Ook voor de mond-op mond-reclame zijn ze niet te versmaden. Zo werd blijkens een onderzoek een effectenmakelaar door zijn mannelijke cliënten gemiddeld 2,6% bij andere aangeprezen, vrouwen deden dat gemiddeld 21 keer. (Bron: Financieel Dagblad)



5. Vasthouden aan een strohalm?

Afgelopen week kwam ik weer eens in gesprek met een verstokte roker die informeerde hoe het met mijn vrouw ging. (Die een herseninfarct heeft gekregen 8 jaar geleden op haar 39 ste als gevolg van roken) Toen ik de roker vertelde dat haar hersensbeschadiging (geheugen) wel voor een groot deel goed was gekomen maar nooit meer 100 procent zal worden stelde ik haar de vraag: Sta je daar wel eens bij stil als je zoiets weet van iemand die je persoonlijk kent en je weer een sigaret opsteekt? Het antwoord verraste mij eigenlijk niet eens. - Als je denkt mij daarmee van het roken af te krijgen. Ik ken een oud vrouwtje die haar hele leven al gerookt heeft, je moet gewoon een beetje geluk hebben. - In dat licht bezien, een beetje geluk hebben, kun je ook stellen dat miljoenen mensen ongelofelijk veel pech hebben dat juist zij overlijden, gehandicapt raken of op zijn best lichamelijke ongemakken overhouden van hun verslaving.

Die zelfde avond maakte een Amerikaan, die in Nederland was voor het verzorgen van Cajun en Zydeco dans instructies een opmerking die mij aan het denken zette. Gary vond het een vreemde gewaarwording dat er hier in het openbaar gerookt werd. Dat zie je bij ons nooit meer.

Grijpt u ook die strohalm vast door te kijken naar de enkelingen die wel oud worden met roken? En hoeveel mensen hebben al die berichten al gelezen over ongezonde voeding, en dat je eigenlijk moet onderzoeken of jij wel voldoende vitamientjes binnenkrijgt? Natuurlijk heeft u gelijk als u zegt dat zoiets toch niet mijn probleem is. Aan de andere kant weet u nog wel dat indertijd niemand vrijwillig een veiligheidshelm wilde dragen? Het Algemeen Dagblad schreef dezelfde week: Het aantal hartaanvallen in het stadje Helena in de Amerikaanse staat Montana is met 60 procent gedaald, nadat het bestuur een openbaar rookverbod had afgekondigd. De vraag is: Blijft het met steeds hogere kosten in de gezondheidszorg verantwoord om de ziekte kosten veroorzaakt door roken op een collectief stelsel af te wentelen en mogen daar verboden tegenover staan? Soms moeten mensen beschermd worden .... tegen zichzelf!
- Henk Mutsaers



6. Web Wetens Waardigheden

Hoogervorst holt rookverbod horeca uit
Het beoogde rookverbod in de horeca staat op de helling. Minister Hoogervorst van Volksgezondheid is bereid het verbod voor een deel van tafel te schuiven als ondernemers in de horeca kunnen garanderen dat hun personeel voldoende bescherming tegen rookoverlast krijgt.

-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-

Aantal tweeverdieners blijft toenemen
Het aantal tweeverdieners in Nederland blijft toenemen. Het aantal paren waarvan slechts 1 partner werkt, is sinds 1992 teruggelopen van 42% tot 30%. Inmiddels werken bij 14% van de paren beide partners fulltime.

-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-

Vergrijzing veroorzaakt schaarste op arbeidsmarkt
De grijze druk in Nederland zal kort na 2010 gaan versnellen en rond 2040 een hoogtepunt bereiken. De grijze druk is het aantal 65-plussers per honderd potentiële arbeidskrachten. Op dit moment bedraagt de grijze druk 22%. Het CBS verwacht dat de grijze druk tussen nu en 2040 verdubbelt tot 43%.
(Bron: Financieel Dagblad)

-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-

Aantal bijstandsuitkeringen groeit voor het eerst in vijf jaar Het aantal bijstandsuitkeringen is sinds oktober 2002 voor het eerst in vijf jaar weer aan het toenemen. Dat blijkt uit gegevens die het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS) maandag heeft bekendgemaakt.

************************************************************
Veel mensen zijn op zoek naar een opportunity maar weten
niet waar ze naar zoeken en vooral hoe dit te beoordelen.
************************************************************

Een kwart van online bestelde producten komt niet aan Het is treurig gesteld met winkels op internet. Het European Consumer Centre (ECC) deed onderzoek naar de kwaliteit van de service en kwam tot onthutsende conclusies. Van de bestelde producten werd slechts 75% daadwerkelijk afgeleverd, de rest kwam nooit aan.

-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-

2400 werknemers ontslagen per sms
Accident, de Britse verzekeraar die verleden week failliet ging heeft zijn personeel per sms ontslagen. De 2400 ongelukkige werknemers kregen meteen te horen dat ze hun salaris over de afgelopen maand niet zouden krijgen. Hoewel het vaker voorkomt dat een werknemer op deze onpersoonlijke manier te horen krijgt dat hij niet hoeft terug te komen is het voor het eerst dat er zo massaal een ontslag wordt gegeven. PriceWaterhouseCoopers, die het faillissement afhandelt, stuurde het bericht rond. In het sms-bericht werd een telefoonnummer gegeven. Wie dat nummer belde kreeg een bandje te horen waarop het ontslag werd toegelicht.

-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-

Nederlander neemt meer financiele risico`s
Het beeld van de zuinige Nederlander klopt niet meer. Op een onlangs door The Economist gepubliceerde ranglijst van oververhitte huizenmarkten prijkt Nederland bovenaan. De hypotheekschuld in Nederland bedraagt inmiddels 180% van het beschikbare inkomen, veel meer dan in vergelijkbare landen en twee keer zo veel als tien jaar geleden.

-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-

Zalm stuurt aan op ontkoppeling lonen en uitkeringen Minister Zalm van Financien heeft afgelopen woensdag gezegd dat `de kans er niet groter op wordt` dat bedrijven volgend jaar de loonstijging kunnen matigen. Met deze uitspraak maakt hij volgens de oppositiepartijen PvdA, GroenLinks en de ChristenUnie de geesten rijp voor ontkoppeling van lonen en uitkeringen.

-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-

Europees Parlement stemt tegen reclame voor pillen Spits - Reclame op tv of in tijdschriften voor medicijnen tegen diabetes, aids of astma? Als het aan de Europese Ministerraad en het Europees Parlement ligt gebeurt dat niet
http://www.uitdaging.net/gezond/depressie.html

-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-

Veel mensen hebben een over vertrouwen op genezing Uit de onlangs gepubliceerde gegevens van de Inspectie voorde Gezondheidszorg (IGZ) bleek dat jaarlijks 3000 mensen overlijden in ziekenhuizen aan medische fouten en onvolkomenheden. Dat is drie keer hoger als in het verkeer!

-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-

Nederlander heeft weinig verstand van voeding
Hoewel veel Nederlanders zeggen gezond eten belangrijk te vinden, zijn ze zich weinig bewust van wat ze kopen en eten. Uit onderzoek van NetPanel en Eye blijkt dat 30% geen belangstelling heeft voor voeding en zich er nooit in verdiept, 36% zegt er weinig verstand van te hebben en 34% heeft er een beetje tot veel verstand van.

-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-

Zelfstandige winkelier verliest steeds meer terrein aan grote winkelketens. De zelfstandige winkelier sterft uit. Kwam in 1980 44% van de omzet van de detailhandel voor rekening van de zelfstandigen, nu is dat nog maar 15% en de verwachting is dat dit verder zal dalen naar 8 tot 10%.

-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-

Jongeren willen niet meebetalen aan VUT De jongerenorganisatie van de vakcentrale CNV en van de VVD vinden dat jonge werknemers moeten ophouden met het betalen van premies voor VUT en prepensioen. Zij vinden dit luxe regelingen waar de jongeren zelf later nooit van kunnen profiteren. (Bron: NRC Handelsblad)

-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-

Britse regering stelt noodfonds in voor bedrijfspensioenen De Britse regering wil ondernemingen gaan verplichten om geld te storten in een noodfonds voor pensioenen. Dat moet voorkomen dat, wanneer een bedrijf failliet gaat, er vrijwel geen geld overblijft voor de pensioenuitkering.

-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-

Arbeidsparticipatie vrouwen stijgt met 100% sinds 1975 Vrouwen zijn tussen 1975 en 2000 gemiddeld ruim tweemaal zoveel gaan werken, terwijl mannen in die periode niet korter zijn gaan werken. Hierdoor nam de hoeveelheid vrije tijd van de Nederlandse bevolking per saldo af.

-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-

Wachtlijsten in zorg lopen dit jaar weer op. De wachtlijsten in de gezondheidszorg zullen dit jaar weer groter worden. In 2002 nam het aantal wachtenden nog met 20.000 af, van 159.630 in 2001 tot 140.930. Dat blijkt uit het jaarverslag van de brancheorganisatie van ziekenhuizen, de NVZ.



7. Tabak

Werden er effectief chemicalien aan dit product toegevoegd teneinde de gebruiker nog meer verslaaft te maken?Als u ook maar iets wenst te weten over tabak en roken dan moet u maar deze site bezoeken. In General Resources gaat u informatie vinden over de laatste evenementen, de geschiedenis van tabak, een gedeelte over activisme, kinderen en roken, passief roken, documenten die behoren tot de grote sigaretten merken en dergelijke meer. In het gedeelte Popular Documents zitten een paar interessante documenten. Zo kunt u nagaan hoe de grote sigarettenmerken denken over de mensen die hun producten kopen en oproken. U vindt er verschillende strategien met titels zoals Strategies for capitalizing on consumers, belief that Lights = Mild = Less Harmful, ofwel [The] objective...to create a passive public attitude toward passive smoking of nog Industry denials of frequently heard allegations concerning women and smoking. Indien u alle documenten wenst te
lezen dan kunt u beter wat tijd inruimen want de volledige site bestaat uit meer dan zes miljoen documenten.



8. Spreuk / Statement

Van roken ga je eerder dood, en als je eerder dood gaat mis je een belangrijk deel van je leven

-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-

Challenges make you discover things about yourself that you really never knew. They,re what make the instrument strech, what makes you go beyond the norm - David Lyle Bouen

-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-

Succes is een ladder die je niet kunt beklimmen ...met je handen in je zak!

-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-

Nothing will work, unless you do.



9. Ik eet gezond: wantrouwen consument

De voedingsconcerns stellen veel van hun artikelen samen uit halffabrikaten als geur- en kleurloos gemaakte olie, glucosestroop en soja-eiwitvlokken, of ze vullen hun artikelen ermee op. Tenslotte voegen ze nieuwe kleur en smaakstoffen toe. Juist dit kunstmatige karakter roept het wantrouwen van de consument op. Je weet niet wat je eet, want je kan niet zien en proeven van welk landbouwprodukt je voedsel gemaakt is en je hebt geen idee wat er in de fabriek allemaal gebeurd is, welke technieken en hulpstoffen er gebruikt zijn. Ook de informatie op het Hoewel de belangstelling van de consument groeit voor weinig bewerkt voedsel, gooit de voedingsindustrie nog meer techniek in de strijd. Nu al maken de concerns gebruik van technieken als filtreren, centrifugeren, sedimenteren, extraheren, kristalliseren, drogen, emulgeren, geleren, extruderen, agglomereren, granuleren en fermenteren. Sinds vijftien jaar beschikken de voedingsconcerns over membranen om speciale eiwitten te isoleren. Ook zetten de bedrijven enzymen in om suikers, eiwitten en vetten te veranderen.

Om nieuwe producten op de markt te kunnen brengen jagen de voeding firma's op nog onbekende enzymen. Zo hebben onderzoekers een speciale werking van transglutaminase ontdekt. Dit enzym blijkt ervoor te kunnen zorgen dat eiwitten zich makkelijker met elkaar verbinden. 'Broodverbeteraar' met transglutaminase geeft een steviger deeg en luchtiger brood. Het deeg is dus makkelijker te verwerken en het brood ziet er aantrekkelijker uit. Deskundigen van TNO-Voeding wijzen er echter op dat "nog onvoldoende duidelijk" is wat de gezondheids effecten zijn als je gedurende lange tijd resten van dit enzym binnenkrijgt. Andere onderzoekers ontwikkelen nieuwe technieken om ongewenste geur- en smaakstoffen te verwijderen.

Kortom: de oorspronkelijke kwaliteit van het landbouwproduct is voor de voedingsfirma's geen uitgangspunt voor de artikelen die zij op de markt brengen. Integendeel, zij zetten een enorm arsenaal aan technieken in om die landbouwproducten tot op de molecule af te breken tot geur- en kleurloze 'grondstoffen', om er vervolgens naar eigen goeddunken nieuw voedsel mee samen te stellen en er met allerlei hulpstoffen de geur, kleur, smaak, sappigheid en stevigheid aan te geven die zij wensen. Alsof zij de schepping nog eens over willen doen.

Bron: Uit het boek Duistere Machten



10. Carriereverandering voor Dummies

Veel mensen lopen rond met de wens, hun loopbaan een anderewending te geven. Op dit moment zorgt de economische situatie er voor, dat een dergelijke stap soms ook noodgedwongen gestalte krijgt. Het boek Carriereverandering voor Dummies van Carol Mc Clelland brengt mensen ertoe om na te denken over hun sterke punten, over wat ze werkelijk willen en hoe ze dit ook kunnen bereiken. De lezers keren om een actie plan op te stellen, waardoor ze de moed krijgen om de sprong in het diepe te wagen.
ISBN 90-4300-688-2 27,95 Euro



11.
Gezondheid Preventie: Amerikaanse Regering zet de toon!

Van Ziekte behandeling naar Gezondheid Preventie

De Amerikaanse Regering is een campagne gestart om de bevolking voor te lichten om de lessen die ze geleerd hebben te delen. -Steps to a Healthier US-, waarbij de doelstelling is ziektes te voorkomen waar mogelijk. Persoonlijke verantwoordelijkheid, en het ziekte behandeling systeem om te vormen naar een Gezondheid Preventie systeem.

Beleidsmakers moeten deze aanpak gaan ondersteunen, dit omdat de torenhoge ziektekosten niet langer het oververtrouwen van patiënten op genezing kan rechtvaardigen. De focus is het terugdringen van de belangrijkste ziektes als diabetes, hart en vaatziekten, herseninfarcten en kanker. Stappen worden ondernomen om te wijzen op een de ongezonde levensstijl, slechte eetgewoontes, het ontbreken van lichaamsbeweging, gebruik van tabak en alcohol. Het is hierbij belangrijk om dingen te doen die werken en niet: - zoals we het altijd gedaan hebben -.

Een epidemie met onvergelijkbare proporties staat ons te wachten als we geen actie ondernemen. Ondanks het feit dat in het midden zitten van een chronische ziekte epidemie wordt deze ziekte golf gevoed door de veroudering en het hardnekkig blijven maken van de verkeerde lifestyle keuzes. Wanneer we de gezondheid van ons land meten ten opzichte van de levensduur en kwaliteit, kunnen we ons niet veroorloven om de urgentie van chronische ziektes te negeren.

Ondanks het bewijs dat preventie werkt is de focus van ons -gezondheid- systeem gedurende de afgelopen eeuw niet gefocust op preventie van chronische ziekten maar op de behandeling van korte termijn acute gezondheidsproblemen. Als land hebben wij de nadruk gelegd op dure behandelmethodes in plaats van kosten effectieve preventie maatregelen. Bij elkaar opgeteld blijkt ons gezondheidssysteem niet ontworpen te zijn om te voldoen aan de behoeften van mensen met chronische ziekten.

Alhoewel de eetgewoontes van de Amerikanen sterk verandert zijn gedurende de laatste 20 jaar, zijn geen van deze veranderingen oorzakelijk gerelateerd aan de overgewicht epidemie. Het ontwikkelen van een effectieve op - bewijs - gebaseerde strategie om overgewicht te voorkomen door goede voeding blijft een hoge prioriteit.

vertaling - Henk Mutsaers
http://www.uitdaging.net/gezond/healthierUS.html
Rapport: Prevention_Strategies.pdf (125 pagina,s)
Rapport: Power_of_Prevention.pdf (14 pagina,s)
http://www.healthierus.gov/steps/



12. U bent de beste verkoper!

Slechts twee procent van alle mensen geeft aan te willen en kunnen verkopen. Daar staat tegenover dat volgens onderzoek van McKinsey 67% van alle aankopen vooraf advies wordt ingewonnen bij vrienden en relaties. Men wil namelijk uw ervaring en resultaat weten. U doet dus - gratis -het belangrijkste deel van het verkoopproces.

Wordt u ook wel eens gebeld door telemarketeers?
Wist u dat ....
1% van deze telefoontjes tot een verkoop leiden.
15% van uw doorverwijzingen leiden tot een aankoop.
55% van uw aanbevelingen en adviezen leiden tot een aankoop.
80% van persoonlijke introducties leiden tot een koop

 

Voedingssupplementen Geregistreerd in de PDR veilig en werkzaam. Ervaar het zelf bij de gezondheid-winkel.nl

| Arbeidsmarkt | Artsen | Bloed analyse | Economie | Food for Thought |
|
Gezondheid | Marketing | Ondernemen | Persoonlijke ontwikkeling | Pensioen | Testimonials |
|
WINTel | Disclaimer | Contact |
Google
 
Web http://www.uitdaging.net

 
 DISCLAIMER: Op www.uitdaging.net en deze nieuwsbrief informeren wij u zodat u op het gebied van gezondheid en preventie een persoonlijke afweging kunt maken. Als u hier informatie leest die in tegenspraak is met het persoonlijk advies is van uw arts of specialist,volg zijn advies op en niet ons.