|
Uitdaging.net nieuwsbrief Jaargang nummer 6 - Augustus 2006
|
Beste lezer,
De vakantie is voor de meeste weer voorbij en we kunnen met zijn allen terug kijken op de mooiste zomer ooit! Als de vakantie de beloning is voor het werk dat je verzet hebt is het dus nu weer tijd om aan de slag te gaan voor een nieuwe beloning. Ik heb er in ieder geval weer zin in. Er gaan weer leuke en spannende dingen gebeuren. Zojuist is mijn eerste gezondheid kollom verschenen in Exclusief in Brabant en we gaan aan de slag met een nieuw radioprogramma en met de Top 10 club. Voor dit laatste wilde ik vragen of u mij wilt helpen. Mike Adams is de man die zich ontwikkelde in Amerika van een ziek vogeltje tot een van de gezondste Amerikanen. Hij is de man achter NewsTarget.com een van de meest bezochte gezondheid websites ter wereld. Hij stelt dat slechts 5% van de bevolking met een westers voedingspatroon echt gezond eet en leeft. Er is dus nog volop plaats in de top 10 club mocht u dat zouden willen? Hoe kan je echter in één zin interesse wekken van een mogelijk geïnteresseerde persoon? Ik ben daar al over aan het nadenken geweest, wellicht wilt u uw voorkeur duidelijk maken? Stem en zie wat anderen hebben gestemd ...
http://www.uitdaging.net/kans_keuze.html
-Henk Mutsaers
Aanmelden Wekelijkse Gedacht.
Elke week een interview beluisten dat eerder werd uitgezonden op de SLOG.
Aanmelden op de Wekelijkse Gedachte.
Wilt u een vraag aan een deskundige stellen?
Ga dan naar: http://www.uitdaging.net/mijn_vraag.html
Is de informatie in de nieuwsbrief waardevol voor een van uw relaties?
Stuur dan de nieuwsbrief door aan hem of haar.
Nieuwsbrief archief:
|
|
In deze Nieuwsbrief
|
ONDERNEMEN + WERK EN INKOMEN
* Ondernemen met je hobby.
* Welke markt is er groter, voedingssupplementen of de PC markt?
ARTIKELEN
* De kracht van je gedachten!
GEZONDHEID
* Versla de voedingsgiganten! (voordat ze uw gezondheid stelen)
* Uw voedingsbehoefte wordt gestuurd door lichaamswijsheid.
* Eten; Ik kan er niet van afblijven syndroom.
* De prijs van welvaart en verslavingen.
* Mijn doel? 100 jaar oud worden met kwaliteit van leven!
* Water drinken en hoofdpijn!
* Medicijnen, symptoomvrij ziek blijven!
* Paracetamol : Ze worden soms uitgedeeld als snoepjes maar, ..
* Ziek? Veel geluk en zoek het verder maar zelf uit ......
* Worden het Bèta Blockers of Omega 3 voor uw hart?
* Studie naar de relatie oogziektes en vitamine gebruik.
* (On) Verantwoorde Verslaggeving Vitamine
* The China study - doodgezwegen door de media.
* Cirkel van corruptie?
* Mooi zomerweer uitstekende pijnstiller.
* Preventie door de Gezondheidszorg?
* Rudolf de Wit, Ons lichaam is net een computer en de programmeur
* Superontbijt ... voor 0,55 cent per dag! [Tip]
* Afvallen met Omega 3 en sport
* Vis bij zwangerschap zorgt voor lenig kind!
* Vioxx fabrikant Merck veroordeeld.
* Tabaksfabrikanten leugenaars!
* Klassieke geneeskunde onder vuur!
WWW. Web Wetens Waardigheden
* Zwarte lijst tegen "zolderkamer-webwinkel"
SPREUK <> STATEMENT
|
|----> ONDERNEMEN <+> WERK EN INKOMEN <----|
* Ondernemen met je hobby.
Buiten het publiceren van deze maandelijkse nieuwsbrief en mijn passie voor gezondheid staat mijn hele leven al jaren in het teken van de muziek. Sinds 1970 verdien ik met die hobby ook geld als deejay in diverse discotheken, geld wat weer geïnvesteerd werd in platen en apparatuur. Buiten de discotheken ben ik ook alweer 10 jaar met mijn drive in show actief op feesten en partijen, bovendien maak ik elke week voor de lokale omroep in Geertruidenberg een programma. In dit programma neem ik elke week de wekelijkse gedachte op. Deze maand September gaan we van start met een nieuw programma op Altena FM. Wat de grote jongens in de tachtiger jaren deden kunnen we dank zij het medium Internet nu ook. Live uitzenden vanuit een discotheek. Dat doen we dus op Afm 107.8 en via Internet. >> http://www.radioafm.net/ << De doelgroep wordt de babyboom generatie zeg maar de 40+. We gaan die jaren weer laten herleven met de muziek van toen waar ook aandacht is voor dat B kantje wat indertijd niet op de radio gedraaid werd maar wel grijsgedraaid in de kroeg / café / disco. Elke zondag kun je live afstemmen op AFM radio tussen 16.00 uur en 21.00 uur. Langskomen mag natuurlijk ook als je in de buurt bent. Meer info, kijk op: http://www.lets-entertain.com
* Welke markt is er groter, voedingssupplementen of de PC markt?
De PC markt was afgelopen jaar goed voor wereldwijd 200 miljard omzet.
De omzet in de voedingssupplementen bedroeg wereldwijd 216 miljard. De omzet in de gehele Wellness industrie bedroeg alleen in Europa al 300 miljard.
|----> ARTIKEL <----|
* De kracht van je gedachten!
Wat je ook doet in je leven alles ontstaat uit een gedachte. Sommige gedachten laten je spontaan besluiten om hetgeen je denkt onmiddellijk ten uitvoer te brengen terwijl andere zaken blijven sluimeren, dagen, weken, maanden, ja zelfs jaren. Het kan een gedachte zijn die zich als het ware ontwikkeld, waar je steeds bewijs voor zoek of het wel waar is, en of die gedachte ook voor jouw tot de mogelijkheden kan behoren alvorens die eindelijk tot uitvoer wordt gebracht. Het moge duidelijk zijn dat iedereen gedachten heeft die nooit verwezenlijkt worden omdat ... ?
http://www.uitdaging.net/artikel/gedachten.html
|----> GEZONDHEID <----|
* Versla de voedingsgiganten!
Heeft u zich ooit afgevraagd waarom u zich niet zo goed voelt, niet goed kan nadenken, u zich niets kunt herinneren, slecht slaapt en de energie ontbreekt om te werken? Als u dat antwoord wilt hebben lees dan het boek; Versla de giganten. Paul Stitt geeft een eerstehands verslag vanuit de wereld van de gigantische voedingsmiddelen fabrikanten. Hoe zij te werk gaan in Amerika (en de rest van de wereld). Hij verteld u hoe zij u programmeren om bepaalde voeding in steeds grotere hoeveelheid te gaan gebruiken om u elke dag te overeten. Om u weleenswaar propvol te stoppen maar al snel weer een hongergevoel te geven en hoe deze gekke energie van de voedingsindustrie uw gezondheid vernietigt en wat u daar aan kunt doen! Paul verteld u hoe u zich tien jaar jonger kan voelen en hoe u uw leven opnieuw op de rit kunt zetten door het spannende levensverhaal van zichzelf te vertellen.
Ondervoeding claimt meer levens in het rijke westen dan waar dan ook ter wereld. Kunstmatig geproduceerde voeding die de bulk vormt van ons dagelijks dieet is zo arm aan voedingsstoffen dat ons lichaam simpelweg te weinig essentiële vitamine en mineralen binnenkrijgt om effectief te kunnen functioneren.
Als de voeding ingenieurs onwetend waren van wat ze aan het doen waren, niet wetend van de vitamine vernietigende effecten door verhitting en overdruk op de voeding of de lichamelijke schade van megadosissen suiker en chemicaliën dan zou men hen kunnen vergeven. Maar het merendeel blijkt zelf wel volgens goede voedingswaarden te leven. Als men hun echter vraagt wat ze denken van de rommel die ze zelf produceren dan blijkt de goede baan hun werk met de mantel der liefde te bedekken. De mensen die dus beter zouden moeten weten spelen het spel gewoon mee.
http://www.uitdaging.net/gezond/verkiezingen.html
* Uw voedingsbehoefte wordt gestuurd door lichaamswijsheid.
Zoals ik al eerder stelde, de voedingsbehoefte (vitamine & mineralen) verschilt van persoon tot persoon. Het is onmogelijk om een standaard dieet samen te stellen dat voldoet aan uw behoefte uit een boek of magazine. Dat moet u dus zelf samenstellen. U doet dit door iets te doen wat u al jaren ontmoedigt is, starten te luisteren naar je lichaam. Daar moet u op leren vertrouwen. De wijsheid van uw lichaam.
Het concept van lichaamswijsheid op de simpele aanname dat uw lichaam weet wat er het beste voor u is, wat het nodig heeft, wat teveel wordt, het verteld u wat goed of fout is. Het bestaan van dit systeem moet duidelijk zijn, immers sedert eeuwen heeft de mens hier onbewust op leren vertrouwen. Dit terwijl mannen in witte jassen die zichzelf dokter noemen pas een relatief korte tijd in beeld zijn. Dit biologische effect zou onmogelijk zijn geweest als het menselijk lichaam geen zelf tuning mechanisme had dat verantwoordelijk was voor het natuurlijke evenwicht gebaseerd op de variabele eisen die gesteld werden. Als dit zelfstandig opererende systeem ons de afgelopen eeuwen heeft gediend is het onze ignorantie ten aanzien van het bestaan hiervan wat ons sloopt voor we overlijden.
http://www.uitdaging.net/gezond/gezond_eten.html
* Eten; Ik kan er niet van afblijven syndroom.
Geruïneerde vitamine en mineralen plus suiker, zout, vet en chemische additieven. Voeg ze allen tezamen en wat krijg je dan? Je krijgt verleidelijk uitziende voeding die hoog zitten in bewerkte koolhydraten en calorieën en beroofd van hun voedingswaarden. Een recept om uw gezondheid te vernietigen. De geheime formule voor het Ik kan er niet van afblijven syndroom. Uw voeding is vaak niet meer als een chemische hutspot!
Aanbevolen Dagelijkse Hoeveelheid ADH
Een van de grootste stukken aan misleidende informatie die de overheid heeft verspreid is de; Aanbevolen Dagelijkse Hoeveelheid (ADH) We hebben al uiteengezet dat de ADH ons weinig kan vertellen over onze voedingsbehoeften als een individu. Als dat nog geen reden genoeg was om deze norm te totaal te schrappen zijn het wel de radicale veranderingen die doorgevoerd worden. Kijk bijvoorbeeld naar de ADH cijfers voor pantothenic acid (RDA in Amerika) wat opnieuw van de lijst is verwijderd. Is onze lichamelijke behoefte dan zo snel verandert gedurende korte tijd? Natuurlijk niet. Wetenschappers tonen aan dat ze lang niet zoveel weten over vitaminen en mineralen als ons eigen lichaam zelf weet. In feite is er slechts één punt waar de deskundigen het over eens zijn bij de ADH norm, De minimale hoeveelheid voor de meeste vitaminen en mineralen is veel te laag. Dramatisch zelfs! Er is weinig reden om aan te nemen waarom deze norm (nog steeds) bestaat. De meeste vertegenwoordigers die de ADH norm samenstellen zijn werkzaam in de voedingsindustrie. Ze besparen dus de voedingsfabrikanten onnodig werk!
Door Bio chemicus Paul Stitt,.... lees verder (uitsluitend als u van plan bent om gezond oud te worden anders wilt u dit beslist niet weten)
http://www.uitdaging.net/gezond/lekker_eten.html
* De prijs van welvaart en verslavingen
Roken - 10-15 jaar van je leven
Suikerziekte - 15 jaar van je leven
Slecht gebit - 2-5 jaar van je leven
Alcohol - 5-15 jaar van je leven
Overeten - 5-10 jaar van je leven
Fijnstof - 10 jaar van je leven
Bron: www.fonteine.com
* Mijn doel? 100 jaar oud worden met kwaliteit van leven!
Heeft u ook al ontdekt wat ik weet? ..... en geloofd u dat ook?
Hoeveel mensen hebben daar echt over nagedacht en ... doen daar ook dingen voor om deze respectabele leeftijd te halen. Laten we er wel bij stellen dat de cijfers van het CBS aangeven dat een mens gemiddeld met 17 minder gezonde jaren leeft, echter mijn doelstelling is om ver, heel ver boven het gemiddelde uit te steken. Wat moet ik daar voor doen?
Dorst: Nabij Breda ligt het plaatsje Dorst waar op 4 augustus 2006 Jan van Sundert precies 100 jaar oud werd. De voormalige landbouwer leeft nog zelfstandig, naar het bejaardenhuis is voor hem nog geen optie. Op de vraag of Jan nog ouder wilde worden antwoordde hij met de wedervraag; Hoe lang nog tot ik de oudste ben? Bron het Kanton (note; heerlijke reactie toch)
http://www.uitdaging.net/shop/pg/100_jaar.html
* Water drinken en hoofdpijn!
Water drinken zou ook wel eens de oplossing kunnen zijn van uw hoofdpijn. Ik hoorde recentelijk van een topsporter dat hij 14 jaar aan chronische hoofdpijn heeft geleden. Niets hielp tot iemand hem vertelde dat hij veel meer water moest gaan drinken. Probleem opgelost .... na 14 jaar. Stel dat iemand hem dat 14 jaar geleden had verteld? Maar ik drink toch voldoende? Light of dieet dranken zijn geen vervanger voor water, ze bevatten schadelijke zoetstoffen die bovendien honger signalen aan uw hersenen afgeven. Frisdranken bevatten hoge doseringen geraffineerde suiker wat schadelijk is boven 6 gram per dag. U wordt er dik van en mineralen en vitaminen worden voor de verbranding onttrokken aan uw lichaam. Vaak op plaatsen waar u al tekort kwam (botontkalking). Vruchtensap lijkt gezond maar bevatten eveneens veel geraffineerde suikers. Zuivelproducten met fruit, idem let op toegevoegde suikers.
* Bijwerkingen medicijnen
In de wekelijkse gedachte hadden we een interview met reumatoloog dokter Rene Tisscher; De mensen die bij mij komen zijn meer de doordenkende patiënten. Ze zeggen tegen mij; Ik gebruik een geneesmiddel en ik blijf maar ziek? Deze mensen zoeken dan alternatieve wegen om te kijken, is er nog wat anders? Want zo stelt dokter Tisscher; Medicijnen genezen niet. In het leven geneest niets. Je moet of met medicijnen alles goed de kop indrukken, dat heet dan, klachtenvrij ziek blijven. Of je moet voorkomen dat je ziek wordt en dat is dan de natuurlijke geneeskunde. Meld je aan op de wekelijkse gedachte:
http://www.uitdaging.net/wg/aanmelden.html
* Paracetamol : Ze worden soms uitgedeeld als snoepjes maar, ..
Een Paracetemolletje is een medicijn dat vaak genomen wordt zonder daar bij na te denken. Maar zo is nu bekend geworden kan deze populaire pijnstiller de werking van de lever beschadigen. Zelfs als Paracetamol maar een paar dagen genomen wordt. Deze ontdekking is gedaan na een onderzoek onder 145 vrijwilligers die een dosering van 4 gram namen voor de periode van 14 dagen. Binnen enkele dagen had een derde van de groep verhoogde enzymen activiteiten. Deze abnormale activiteit hield aan tot 11 dagen nadat men gestopt was met Paracetamol gebruik. Onderzoekers vonden het zeer vreemd waarom dit nooit eerder aan het licht gekomen was?
(Bron: Journal of the American Medical Association, 2006; 296: 87-93).
* Ziek: Veel geluk en zoek het verder zelf maar uit!
Niet alleen de menopauze groep maar ook de artritis patiënten worden aan hun lot overgelaten maar ook kankerpatiënten moet het verder zelf maar uitzoeken wat het beste voor hen is. Een verontrustend rapport in de U.S. openbaart dat dokters geen adequate nazorg verstrekken aan hun patiënten na een kankerbehandeling. Het probleem zegt de National Cancer Policy Board van het Institute of Medicine is dat na een behandeling de patiënt weer wordt overgedragen aan de huisarts zonder een duidelijk omlijnt of zelfs geen enkel plan van aanpak. Dokters worden eenvoudigweg niet aangemoedigd om nazorg te verlenen en zo wordt dit al snel genegeerd. [CA Cancer Journal Clinicians 56: 65-67, 2006] Er zijn naar schatting 10 miljoen Amerikanen die leven met kanker die de behandeling hebben overleefden en er wordt buiten het stoppen met roken geen enkel advies gegeven om de terugkeer van kanker te voorkomen! Ze moeten het zelf maar uitzoeken wat er mogelijk is! Aanvulling met vitamine D, folic zuur, vitamine C, vitamine E en selenium kan mogelijk de terugkeer voorkomen of zeker aanmerkelijk vertragen maar specialisten en huisartsen zijn zeer terughoudend om de aan hun zorg toevertrouwde patiënten daarin te adviseren. Zelfs de statement; Daar worden wij niet voor betaald door de verzekering om supplementen aan te prijzen doet zijn opwachting.
http://www.go4-wellness.com/nl/zoek_uit.html
* Worden het Bèta Blockers of Omega 3 voor uw hart?
Wat zijn Bèta Blockers? Bèta-blokkers. Dit is al een heel oude soort van medicijnen, waarvan pas de laatste jaren is gebleken dat ze bij langdurig gebruik de levensverwachting van patiënten met hartfalen aanzienlijk verbeteren. Deze geneesmiddelen worden in het begin altijd in een lage dosering door de arts gegeven. De reden is dat ze aanvankelijk de hoeveelheid bloed die het hart kan uitpompen verminderen, waardoor in het begin de moeheid wat kan toenemen. Maar na een paar maanden verbetert dit en begint de zeer gunstige werking. De bètablokker maakt het hart rustiger. Wat je ziet is dat het hart, na een onwennige beginfase, juist weer meer bloed gaat uitpompen. Daardoor gaat de patiënt zich beter voelen. Zo schreef een cardioloog op zijn website.
De natuurlijke optie:
Omega 3 bootst de werking van Bèta Blockers na zonder de naveneffecten en reduceren de kans om te overlijden. Het hart slaat ongeveer 3 slagen minder per minuut bij gebruik van 1 of 2 porties vis per dag of het gelijkwaardige aan visolie supplementen. Dit effect komt overeen met het gebruik van Bèta Blockers. Deze medicijnen die ten onrechte geneesmiddelen genoemd worden vaak toegepast om het hart en de overwerkte hartspieren enige rust te geven. Omega 3 heeft dus het zelfde effect zonder de bijwerkingen als kortademig, moeheid, impotentie, geheugen verlies, duizeligheid en een droge mond, ogen en huid.
http://www.gezondheid-winkel.nl
* Gemiddelde Leeftijd of een bovengemiddelde Kwaliteit?
Met onze gemiddelde leeftijd liggen we al bijna 7 jaar achter op Japan. Met de kwaliteit van leven is nog meer te bereiken. Dit artikel wordt geschreven met in gedachte mensen die het beste uit hun leven willen halen. Gezond oud worden met een bovengemiddelde kwaliteit van leven. Kortom een leven waar geleefd kan worden zonder beperkingen waar tot op hoge leeftijd het woord onafhankelijkheid hoog in het vaandel staat. Dit is voor 80% van de bevolking slechts een kans terwijl ik ervan overtuigt ben dat de resterende 20% dit voor 80% zelf kan beïnvloeden en verantwoordelijk voor zijn. Wist u dat er in Japan al 20.083 mensen zijn van 100 jaar en ouder en dit er 40 jaar geleden slechts 163 waren?
http://www.uitdaging.net/gezond/gemiddelde_leeftijd.html
* Studie naar de relatie oogziektes en vitamine.
In Cleveland (USA) gaat dit najaar een grote studie aanvangen naar de relatie tussen oogziektes en groenten, fruit en vitamine gebruik. Voor de studie is een budget van $35 miljoen dollar beschikbaar en is het grootste onderzoek naar de achteruitgang van de ogen op latere leeftijd. het aantal mensen dat kampt met oogziektes is momenteel 32 miljoen in Amerika en de verwachting is dat dit ruim gaat verdubbelen naar 71 miljoen in 2030 volgens de statistieken van de overheid.
* (On) Verantwoorde Verslaggeving Vitamine
Als 75% van de bevolking die een westers voedingspatroon volgen een tekort heeft aan essentiële vitaminen en mineralen en 100% van de bevolking de voedingsstatus aanmerkelijk kan verbeteren, hoe verstandig is het dan van een journalist om steeds weer vitamines negatief in het daglicht te plaatsen? Is het niet zo dat juist deze groep de verantwoording heeft en ook verantwoording moet afleggen. Wat maakt deze groep journalisten beter dan de generatie; Wir haben es nicht gewußt.
http://www.go4-wellness.com/nl/Vitamine_media.html
* The China study - doodgezwegen door de media
The China study van T. Colin Campbell doet de zuivel, vis en vleessector sidderen want deze laat in een zeer grootschalige studie onder de inwoners van China zien dat er een duidelijke relatie is tussen kanker, hart-en vaatziekten, overgewicht en cholesterol problemen en de inname van dierlijke eiwitten. In het verleden zijn altijd de dierlijke vetten als boosdoener gezien en zijn we magerder (dus nog meer eiwitten !) gaan eten met als gevolg een explosie van problemen. Dit is het grootste onderzoek ooit in de wereld gedaan naar de relatie tussen voeding en gezondheid en wordt compleet genegeerd door de overheden en media. Zijn de economische belangen opnieuw belangrijker dan onze gezondheid? Mogen deze feiten niet naar buiten komen?
http://www.fonteine.com/the_china_study.html
* Cirkel van corruptie?
Het laatste restje van journalistieke integriteit wordt opgeofferd door het vooraanstaande medische vakblad Journal of the American Medical Association (JAMA) nu het openlijk aangeeft de studies van auteurs die hun financiële banden met farmaceutische bedrijven geheim houden toch te publiceren. Het vakblad JAMA dat al lang door critici gezien werd als de spreekbuis voor de farmaceutische industrie zegt nu openlijk bang te zijn voor gerechtelijke stappen van deze bedrijven als ze de studies weigeren te publiceren. Bedrijven die het blad als het ware financieren met hun advertentie campagnes. Lees het artikel op: http://www.newstarget.com/019914.html (Engelstalig)
* Mooi zomerweer uitstekende pijnstiller.
De afgelopen zomer heb ik slechts enkele Ehomatic kussens verkocht. Dat is echter precies wat ik verwachte. De extreem mooie zomer heeft er namelijk voor gezorgd dat in onze koude kikkerlandjes de warmte van de zon als natuurlijke pijnstiller royaal voor handen was. Lees meer over natuurlijke zonnewarmte als pijnstiller >>>
http://www.chronische-pijn.com/pg/geneeskunde.html
* Preventie door de Gezondheidszorg
Wordt er eigenlijk wel aan preventie gedaan in de gezondheidszorg?
Het moge duidelijk zijn, het woord preventie betekent; voorkomen, verhindering van iets ongewenst. Preventieve geneeskunde, zo lezen we in de encyclopedie, is een wat wonderlijke term wegens de innerlijke tegenstrijdigheid van het begrip preventie. Als er namelijk sprake is van werkelijke preventie valt er niets te genezen. Zowel geneeskundig als economisch is er nog steeds een scheiding tussen preventieve en curatieve geneeskunde. Zo worden door de ziektekostenverzekeringen nog overwegend ziektekosten vergoed en geen preventieve kosten.
http://www.uitdaging.net/gezond/preventie_gezondheidszorg.html
* Rudolf de Wit, Ons lichaam is net een computer en de programmeur
Onze gezondheid hebben we grotendeels zelf in handen. Ziekte is meestal een gevolg van het onjuist omgaan met het lichaam. Ons lichaam is op een ingenieuze manier in elkaar gezet en de functies zijn nauwkeurig op elkaar afgestemd. Elk moment kan het lichaam weer bijgesteld worden. Als wij het lichaam met een computer mogen vergelijken, dan merken we al gauw dat ons lichaam veel complexer en ingenieuzer in elkaar gezet is. Wanneer de computer niet goed functioneert en programmas of functies vast komen te zitten, dan zeggen we meestal dat de computer niet goed is. Het is echter niet de computer, maar de programmeur die constant verkeerde gegevens inbrengt en ook verkeerd mee omgaat. U bent de programmeur en u bent verantwoordelijk voor wat uw lichaam doet.
lees verder: http://www.uitdaging.net/gezond/Rudolf_de_Wit.html
* Superontbijt voor 0,55 cent per dag! [Tip]
Van Jaap van der Woude kwam deze tip voor een superontbijt binnen. Jaap is in de jaren vijftig geëmigreerd naar Canada en heeft veel armoede meegemaakt. Maar granen en fruit/groente waren nog te betalen dus werd dat het hoofdvoedsel. Maar toen de armoede verdween kwam er suiker, vlees, vis, eieren en kwamen ook de kwaaltjes. Toen Jaap weer terug ging naar de basis verdwenen zijn klachten en kon zijn bril in de kast. Jaap is nu 91 jaar, is gezond en woont zelfstandig en geeft veel mensen gratis adviezen en heeft al honderden mensen geholpen. Hij emailde mijn zijn super ontbijt bomvol voedingsstoffen en mineralen, zaken waarvan de meeste mensen flink tekorten hebben. Ingrediënten: Haver - 5 delen - Gerst - 1 deel - Kamut of Spelt - 1 deel - Boekweit - 1 deel - Rogge - 1 deel - Gierst - 1 deel - Quinoa - 1 deel - Sesamzaad - 1 deel - Lijnzaad - 1 deel - 1 banaan / aardbeien
Wil je dit ook gaan gebruiken ga dan naar:
http://www.fonteine.com/supergranenpapje.html
* Afvallen met Omega 3 en sport
Een dagelijkse dosis Omega 3 in combinatie met bewegingsoefeningen resulteert in gezond afvallen zo wees een recente studie uit. Uitsluitend Omega 3 nemen gaf geen enkel resultaat zo ook niet door alleen maar de oefeningen te doen. Men denkt dat door de omega 3 de van de elasticiteit van de aderen verbetert wat de bloedtoevoer naar de spieren verbetert gedurende de oefeningen / sporten / fietsen / wandelen. Dit bleek uit een 12 weken durende test onder 68 mensen met zwaar overgewicht. Groep een, oefeningen en Omega 3, groep twee gebruikte alleen Omega 3 zonder de oefeningen, groep drie gebruikte zonnebloemolie zonder oefeningen en tenslotte groep vier die de oefeningen combineerden met de zonnebloemolie. De winnaars kwamen uit de eerste groep die drie maal per week 45 minuten hun oefeningen deden in combinatie met Omega 3. Zij zegen hun gewicht in drie maanden op een gezonde manier met 2,5 kilo afnemen. De andere drie groepen hadden vrijwel geen of minimale resultaten. (Bron: the Daily Mail 31 July 2006).
* Vis bij zwangerschap zorgt voor lenig kind!
Uit een onderzoek van het Universitair Medisch Centrum Groningen (UMCG) blijkt dat babys van vrouwen die tijdens de zwangerschap vis eten motorisch beter functioneren. Aan het onderzoek dat ruim negen jaar duurde hebben 300 kinderen meegedaan. De babys die meer visolie vetzuren binnenkregen ontwikkelden zich duidelijk beter. Niet natuurlijke vetten zoals die bijvoorbeeld voorkomen in chips hebben het tegengestelde resultaat. (Bron de Telegraaf)
http://www.uitdaging.net/shop/pg/Omega.html
* Vioxx fabrikant Merck veroordeeld.
New Orleans 18-08-06 Het was een zwarte dag voor Merck de leverancier van het de dodelijke pijstiller Vioxx. De federale jury wees een schadevergoeding toe van 51 miljoen dollar aan een voormalig ambtenaar. Een andere zaak is opnieuw heropent. (bron de telegraaf) (En dat is pas het topje van de ijsberg)
* Tabaksindustrie leugenaars zegt Amerikaanse rechtbank
Een Amerikaanse federale rechter heeft vijf grote sigarettenfabrikanten schuldig verklaard in het opzettelijk misleiden van het publiek over de gezondheidsrisicos van roken. Zij moeten fullpage advertenties plaatsen in de nationale pers waarin de gevaren van het roken uiteengezet worden. De uitspraak gaat over het gebruik van termen als "laag teergehalte", "ultra light", "mild" en "natuurlijk," op verpakkingen van tabaksfabrikanten Philip Morris, British American Tobacco, RJ Reynolds, Brown & Williamson en Lorillard Tobacco. Deze termen zouden impliceren dat de gezondheidsrisicos kleiner zijn dan in de werkelijkheid. De aangeklaagde partijen, zo vervolgt hij, hebben hun dodelijk product gemarketed en verkocht met gebruik van list en bedrog met als enig doel het financiële succes, zonder enige rekening te houden met het menselijke lijden en de kosten voor de maatschappij die er het gevolg van zijn. Bron: Adformatie.nl
Note: Wie gaan er nog meer op de pijnbank, de farmaceutische industrie en de voedingsfabrikanten?
* Klassieke geneeskunde onder vuur!
Steeds meer mensen hebben schrik om zich door een klassiek gevormde arts te laten behandelen. Dat blijkt uit drie verschillende rapporten die tijdens de maanden juli en augustus 2006 werden gepubliceerd. De meest recente studie werd op 17 augustus gepubliceerd door 'The Commonwealth Fund Commission on a High Performance Health System'. Bron: www.viow.be
|----> WWW. Web Wetens Waardigheden <----|
* Zwarte lijst tegen "zolderkamer-webwinkel"
Reguliere computerwinkels krijgen steeds meer last van zogenaamde "zolderkamer-webwinkels". Dit zijn webwinkels die veelal worden gerund door mensen die geen voorraad houden en daardoor kunnen werken met minimale marges. Distributeurs van computers die hun waren leveren aan vage winkeltjes op het internet, krijgen wellicht te maken met een koopstaking van computerwinkels. De NLCW, de brancheorganisatie van de computerwinkels, kondigde donderdag aan groothandels die de branche vervuilen, op een zwarte lijst te willen plaatsen. "Wij hebben niets tegen voorraadhoudende webshops. Maar wat je nu steeds meer ziet, is dat vrachtwagenchauffeur Piet een webwinkel begint naast z'n gewone baan. In feite levert de distributeur gewoon meteen aan de klant, met als gevolg dat Piet met 1 procent marge genoegen kan nemen", legt secretaris Toon Klaassen van de NLCW uit. Het fenomeen neemt hand over hand toe, zegt Klaassen. "Het zijn er nu al honderden. Een jaar geleden nog maar enkele." De klant is uiteindelijk de dupe, meent Klaassen, want service geeft Piets webshop niet. "Als er wat is, kan hij nergens terecht. Mail wordt niet beantwoord", stelt de secretaris. De NLCW wil overleggen met distributeurs over de "verloedering van de branche". Klaassen hoopt dat de meer dan 175 Nederlandse computerwinkels die bij zijn vereniging zijn aangesloten, onwillige groothandels gaan boycotten. "We zien dan wel wat er gebeurt, als ze een maandje niet aan de winkels kunnen leveren." (Bron: nu.nl)
|----> SPREUK <> STATEMENT < ----|
Wijsheid komt met de jaren. Soms komen alleen de jaren.
- Big Al Schreiter
-0-0-0-0-0-0-
Bij een overwinning op jezelf is er geen verliezer.
- Olaf Hoenson
-0-0-0-0-0-0-
Als we wisten wat we deden, heette het geen onderzoek.
- Albert Einstein
-0-0-0-0-0-0-
De ladder van het leven zit vol splinters,
maar die merkt alleen hij die naar beneden glijdt.
|
|
Uw toekomst Gezondheid Ondernemen Marketing Medisch Pensioen Persoonlijk Voeding Disclaimer
|
|
|
Uw uitdaging?
Gezondheid
Ondernemen
Marketing
Medisch
Pensioen
Persoonlijk
Voeding
Disclaimer
Advertentie





 |
|
|
|
Advertentie
|
 |
|
|