|
Uitdaging.net nieuwsbrief Jaargang nummer 8 25-10-2008
|
|
Het Nieuws achter het Nieuws
|
Beste bezoeker,
Verleden week vrijdag na mijn werk even een pilsje gedronken en het gesprek kwam op de kredietcrisis. Naast mij zat iemand die het allemaal met vertrouwen tegemoet zag want de Amerikaanse overheid was in de bres gesprongen om de crisis af te wenden (!) (?) Oeps, hij had nog niet echt begrepen dat daarmee deze voorheen topbanken beloond werden voor hun mismanagement en dat de burger de rekening mocht gaan betalen. Die rekening wordt niet beperkt tot de Amerikaanse belastingbetaler maar we mogen gewoon meebetalen omdat de economie zich nu eenmaal niet beperkt tot een grens. Vorige week Zondag las ik in de krant dat je alert moet zijn als je ergens nog een stukje vergeten pensioenrechten hebt. Een stukje pensioen wat door de inflatie niet zoveel waard zal zijn. Wat ik miste was het nieuws dat eenderde van de pensioengelden belegt zijn in Amerika, risicovolle beleggingen die nu bezig zijn in hoog tempo te verdampen! In onze economie is alles met elkaar verweven, inkomen, pensioenen, gezondheidzorg en sociale voorzieningen. Je kunt dus wel op je klompen aanvoelen dat we op al deze gebieden problemen gaan krijgen vanwege de kredietcrisis! Intussen zijn er in slechts één week in totaal 700 Miljard dollar verdampt. Daar zaten niet alleen grote jongens bij maar ook mensen die geloofden in de lange termijn om hun pensioen op deze manier op te bouwen. In de Amerika zitten veel mensen die er aan denken om hun centjes van de bank te halen. Daarmee kan er wel eens een totale chaos uitbreken. Oplettende mensen hadden gelezen op een leger website dat een deel van de Amerikaanse strijdkrachten terug getrokken worden uit Irak om in Noord Amerika de mogelijke onrust te gaan ‘bewaken’. Het bericht dat daarna verspreid werd in een van die oplettende nieuwsbrieven werd echter de dag daarop al verwijderd!
http://www.armytimes.com/news/2008/09/army_homeland_090708w
Henk Mutsaers
Reacties lezers
Open Brief aan Journalisten van Fonteine.
Interview H.C Moolenburgh Arts.
Wereldwijd alarm fraude medicijnen
Mannen naar Weight Watchers
Melk gifschandaal in China en onze voeding, .... ?
Pathogeen Mycoplasma: Een gewone ziekteverwekker ingezet als wapen.
Albert Einstein, Thomas Edison en ... Nikola Tesla?
5 redenen om meer vitamine C te nemen.
Hoeveel vergif staat er in je keuken?
Steeds meer Belgen kunnen de ziekenhuis rekening niet meer betalen.
nieuwsflits 05-10-08
Reacties lezers.
Vleeseters lopen meer risico op MRSA bestmeting.
Kredietcrisis in Nederland en België.
Dé meest perfecte gezondheidsmachine.
Gezondheid radio.
Willem Middelkoop bij Nova
Amerikaanse legereenheid terug naar de US voor kredietcrisis
Aderverkalking vermindert door inname vitamine K2!
Alweer een methode om kanker te genezen en voorkomen!
Wist u dat.... voedingscentrum,.....
Chinezen moeten eindeloos de etiketten lezen om…..
Vitamine C en chemotherapie: JUNK VERSLAGGEVING.
Op de website
Video Interview Dr. Robert Verkerk Codex Alimantarius
Video: You are what you eat!
nieuwsflits 12-10-08
Reacties lezers
Persbericht (Belangrijk!)
Pijnstillers: De natuur kan het beter als de farmaceuten!
Antibiotica: Oh, dan neem je toch even een kuurtje.
Griepprik maakt 3,7 miljoen slachtoffers
Het Amerikaanse voedingscentrum ADA.
Gezondheid en Spiritualiteit.
Voeding en de Amerikaanse verkiezingen
Spionageproject Britse regering tegen eigen volk
Gezondheid en Spiritualiteit.
Boek: Nieuw Licht Op Vitamine D
Wie bepaald wat recht en krom is?
Boek: ‘Banken werden grootste bankrovers’
Deze week op gezondheid radio.
De reguliere doofpot en de Alternatieve pest. (tip) (tip) (tip)
Pensioenfondsen, alle hens aan dek.
40% kans op kanker
Gezondheid Seminar Geertruidenberg met Mike Donkers
nieuwsflits 19-10-08
Reacties Lezers
Tegenlicht Documentaire: Here Comes The Sun!
Gebrek aan zon fataal voor Schotten
Fitness en voedingsdeskundigen leven niet langer dan gemiddeld volgens studie.
Voeding en kankerpreventieBisphenol A maakt mensen ziek
Deze week bij Gezondheidradio + Seminar Geertruidenberg
De ernstige gevolgen van onze misleidende media!
Onderzoek: Consument geen probleem met GMO voeding
----------------------------------------------------------------
Friendly Bacteria Protect Against Type 1 Diabetes
What the Chemical Industry Doesn't Want You
... to Know about Everyday Products
Michael Pollan: Open letter to the President
Soup wars over MSG content
Study: Omega 3 protects against heart attack
Nieuwsflits 26-10-08
Reacties lezers.
Boek: Chemo of kan ik zelf kiezen?
DVD project over gezondheid: Deel je informatie!
’Kwakzalverij neemt toe door 19% btw-heffing’
Codex Alimentarius bijeenkomst Dr Rath Health Foundation
Medicijnen als snoepjes aan kinderen?
Is vis eten schadelijk in verband met de kwik?
Boek: Help, ik wil mijn gezondheid terug.
Vitamine C kan hoge bloeddruk voorkomen.
L-Theanine de natuurlijke en immuunversterkende rustbrenger.
Video: Het draaiboek voor fascisme.
Einde pers vrijheid Amerika is een feit!!!
----------------------------------------------
Widespread Nutrient Deficiencies Fixed by "Dirt Cheap"Multivitamins
----------------------------------------------
Deze week op Gezondheid Radio
Video: 4 Stappenplan naar fasisme
Reacties lezers
Naar aanleiding van het stuk over het nieuwe boek van Drs Trentelman over kanker kwam de reactie van Da Silva; “Moet iedereen dan maar stoppen met chemotherapie,is dat de boodschap?” Mijn antwoord; “Die conclusie ga je van mij niet vernemen. Beslissingen nemen moet een ieder voor zichzelf gebaseerd op meerdere inzichten. Alleen zijn er weinig mensen die weten hoe gering de kansen zijn bij chemotherapie”.
http://www.uitdaging.net/gezond/chemotherapie_bijwerkingen.html
---//---
Beste Henk,
Met verbijstering, anders kan ik het niet stellen, heb ik afgelopen zondag kennis genomen van je nieuwsbrief en de informatie, die te vinden was op de link: http://www.newtreatments.org inzake het feit, dat reeds in 1930 bekend was, dat kanker werd veroorzaakt door een venijnig kleine bacterie.
Royal Rife, de onderzoeker heeft deze bacterie als eerste gevonden met zijn eigen microscoop, die 20.000 maal kon vergroten. En vervolgens ontkennen artsen aanwezig te zijn geweest bij een banket, gehouden in 1930, waar getoast werd met als motto "Op het einde van "alle ziekten". En dan te bedenken, dat er zelfs in Nederland, in Veldhoven, een kliniek is, die de werking van de Rife therapie in praktijk brengt. Ik heb zelf een zus, die een jaar of zes geleden is overleden aan een hersentumor en die wellicht nog op deze aardbol had rondgelopen, als destijds de therapie van Rife was toegepast, mits de familie daar uiteraard mee had ingestemd, want dat is een niet te onderschatten stem in het geheel. Pakt het toch verkeerd uit, is er een tweede situatie "Sylvia Millecam", die door de Kwakzalverij vereniging dankbaar zal worden aangegrepen.
En dat allemaal in het licht van de 3e dinsdag in september, waarop de volksvertegenwoordiging onder aanvoering van ene Bakenende, de komedie van de jaarlijkse begroting opvoert. Deze overbetaalde Balkenende, die nota bene zichzelf nog als inkomensnorm wil stellen, had in 1 klap een overschot op zijn begroting kunnen creëren. Door alle zinloze subsidies voor kanker-onderzoek te schrappen en in plaats daarvan huis aan huis gratis het boek "De China Study" te verspreiden. Had wellicht nog, ter voorkoming van te hoge verspreidingskosten, samen met de telefoonboeken kunnen geschieden. Daarna, als iedereen kennis heeft genomen van dit boek, zouden de kosten voor de gezondheidszorg kunnen worden gehalveerd en de ziekenfonds premies met 50% kunnen dalen en hadden de doktoren en ziekenhuizen nog maar halfvolle wachtkamers gezien.
Maar ook als deze Balkenende als minister president vertrekt, zal er weer een nieuwe labbekak klaar staan om dit zinloze beleid voort te zetten. En voor diegenen, die niet weten wat een labbekak is, ik heb het even opgezocht om u de belangrijkste betekenissen van dit woord kenbaar te maken, nl. flapdrol, slappeling, sul, sufferd.
Aart van Wijngaarden Khon Buri / Thailand
---//---
Open Brief aan Journalisten van Fonteine.
Ron Fonteine heeft een van de meest kritische sites in Nederland op het gebied van alternatieve en complementaire geneeskunde, en hij maakt zich kwaad over de rapportage over dit thema in de Nederlandse media door onze Nederlandse journalisten.
Het verbaast mij verder dat men volksmenners als de antikwak club zoveel media aandacht geeft (Volkskrant, Telegraaf) terwijl deze club alleen wil voorkomen dat de patiënt andere mogelijkheden krijgt die vaak minder schadelijk zijn voor het lichaam. Men wil helemaal geen wetenschappelijk onderzoek naar alternatieven, men is als de dood dat complementaire geneeswijzes in de praktijk een echt alternatief zouden kunnen worden, dat is wel het laatste wat deze big pharma aanhangers willen. Een TNO onderzoeker die wetenschappelijk onderzoek doet naar Chinese kruiden werd zelfs als kwakzalver genomineerd. Het doel is simpel, goede mensen die wel nadenken ontmoedigen en anders publiekelijk stenigen. Aan journalisten de taak dit soort clubs door te lichten zodat de echte belangen achter de schermen zichtbaar zijn voor de consument.
http://www.iocob.nl/nieuws/open-brief-aan-journalisten-van-fontaine.html
Interview H.C Moolenburgh Arts.
Moerman stelde dat; “Ik geloof dat de reden voor een ziekte dat je balans om welke reden dan ook verstoord is. Dus ik geloof dat de reden voor een ziekte altijd een balansverstoring is. Ik ben ervan overtuigt dat ziekte een leerproces is”.
http://www.wijwordenwakker.org/content.asp?m=M4&l=NL
Wereldwijd alarm fraude medicijnen
Het Slotervaartziekenhuis in Amsterdam heeft internationaal de noodklok geluid over mogelijke fraude met medicijnen. Het gaat om geneesmiddelen tegen de potentieel dodelijke infectieziekte Leishmaniasis. Honderden patienten in Bangladesh zijn hiermee maandenlang behandeld, hoewel de medicijnen geen enkele werkzaamheid bleken te hebben. Al die tijd was hun leven in gevaar.
Note: Dit artikel stond op de voorpagina van de Telegraaf. Ik vraag me af waarom er nu niet over kwakzaleverij gesproken wordt en bij alternatieven vrijwel altijd? HM
Mannen naar Weight Watchers
Steeds meer mannen gaan naar de Weight Watchers. Tijdens de speciale cursussen die het dieetconcern aanbiedt bij bedrijven en kantoren is inmiddels de helft van het aantal deelnemers man.
Note: de oplossing is heel simple. Stoppen om bij de supermarkt al dat junk voedsel in je winkelwagentje te gooien. HM
Melk gifschandaal in China en onze voeding, .... ?
Ouders van zieke baby’s klaagden vorig jaar december al bij het Chinese Sanlu-zuivelconcern, dat de spil is van het schandaal waarbij melkpoeder werd vervuild met de giftige stof melamine. De onderneming heeft acht maanden gewacht met het informeren van de autoriteiten. Het staatstelevisiestation CCTV in China heeft het nieuws achterhaald bij een regeringsbron. Het is de eerste keer dat een officiële bron bevestigt dat het schandaal bewust maandenlang onder de pet is gehouden. Inmiddels zijn 53.000 kinderen ziek geworden. Vier baby’s zijn overleden na het drinken van melk op poederbasis. Bron de Telegraaf
Note: Het melkschandaal zal ongetwijfeld voor veel onrust zorgen onder ouders in China. Gelukkig hebben wij daar hier geen last van in de Westerse wereld, onze voeding bevat toevoegingen waarvan je slechts langzaam ziek wordt! HM
Pathogeen Mycoplasma: Een gewone ziekteverwekker ingezet als wapen
Er zijn 200 soorten van mycoplasma. De meesten zijn onschuldig en doen geen kwaad; slechts vier of
vijf zijn pathogeen. Mycoplasma fermentans (incognitus keten) komt waarschijnlijk van de nucleus van
de Brucella bacterie. Deze ziekte verwekker is noch bacterie noch virus; het is een gemuteerde vorm van de
Brucella bacterie, gecombineerd met een visna virus, waaruit het mycoplasma is geextraheerd.
Het pathogeen mycoplasma was voorheen erg onschuldig maar onderzoek naar biologische oorlogsvoering
dat gedaan werd tussen 1942 en het heden heeft geresulteerd in de creatie van dodelijker en infectuezere
vormen van mycoplasma. Onderzoekers isoleerden dit mycoplasma van de Brucella bacterie en brachten
de ziekte terug tot een kristallijne vorm.
Ze “bewapenden” het en testten dit op een nietsvermoedend publiek in Noord Amerika.
Dr. Maurice Hilleman, chef viroloog voor het farmaceutische bedrijf Merck Sharp & Dohme, stelt dat nu iedereen in Noord Amerika en bijna de hele wereldbevolking drager is van deze ziekteverwekker.
http://users.telenet.be/multiple.sclerose/mycoplasma.html
(Fibromyalgie, CVS, M.S, AIDS) met dank aan Lut voor het verstrekken van de info.
5 redenen om meer vitamine C te nemen.
1. Gewichtsbeheersing: Onderzoekers aan de Department of Nutrition at Arizona State University ontdekten dat mensen met een laag vitamine C gehalte in het bloed 25% minder vet verbranden.
2. Astma: British scientists at the Department of Public Health and Primary Care at the Institute of Public Health in Cambridge bestudeerden 515 mensen met Astma. Zij ontdekten dat het fruitgebruik in de groep bijzonder laag was en met name het vitamine C gehalte in het bloed. Zij concludeerden dat de voedingsgewoonten van deze mensen wel eens een grote rol konden spelen dan algemeen aangenomen wordt.
3. Scheurbuik: De gevreesde ziekte onder zeelieden in de 17de eeuw steekt nog steeds de kop op. Een onderzoek vond plaats onder 15.769 Amerikanen tussen 12 en 74 jaar middels bloedtesten. Bijna een kwart had vitamine C tekort in de leeftijd tussen 25 en 44 jaar. Rokers kwamen bijna vier keer zoveel voor als zijnde vitamine C deficiënt als niet rokers.
4. Mooie huid & minder rimpels: Een ruwe en droge huid is een teken dat er vitamine C gebrek in het spel is, evenals droog haar. The American Journal of Clinical Nutrition toonde dat mensen die veel vitamine C rijke voeding aten minder rimpels vertoonden.
5. Bescherm je hart: Terwijl velen medicijnen nemen op dokters advies tegen hart en vaatziekten om daarmee de risico’s te verminderen publiceerden Finse onderzoekers in de American Journal of Clinical Nutrition een studie dat vitamine C suppletie de risico’s op hart en vaatziekten sterk doet dalen,... zonder nare bijverschijnselen!
Bron: http://www.naturalnews.com/024303.html
Hoeveel vergif staat er in je keuken?
Hoofdpijn, geheugen verlies, moeilijk taken af kunnen maken, duizelig, spierpijn, gezichtsverlies, gehoorverlies, etc, etc. Ga eens op onderzoek in je keukenkast in welke producten E621 Aspartaam of gelijkwaardige gifstoffen zitten. Tot 30 graden Celsius is er nog niet zoveel aan de hand maar daarboven worden Aspartaam giftig en omgezet naar formaldehyde en formic acid. En waar worden deze stoffen nu eenmaal veel in gebruikt, juist ja die gloeiend hete koffie, thee en nog zo’n slordige 5.000 producten. Tijd dus om je keuken uit te mesten voordat je straks niet meer weet wat een keuken is! Je kan ook naar de dokter gaan die je met medicijnen gaat behandelen voor onbekende symptomen die echter niet werken omdat de bron niet weggenomen wordt. De langzame vergiftiging van je lichaam met Aspartaam. Monsanto is de uitvinder van dit dodelijke zoetmiddel, waar heb ik die naam meer gehoord? GMO voeding soms?
http://www.naturalnews.com/024302.html
Steeds meer Belgen kunnen de ziekenhuis rekening niet meer betalen.
Steeds meer patiënten kunnen hun ziekenhuisfacturen niet meer betalen. De ziekenhuisfacturen die nog betaald moeten worden, vertegenwoordigen al een som van 400 miljoen euro. Bron: www.medinews.be
-0-0-0-0-0-
Je teveel zorgen maken over de weg maakt soms dat je vergeet te gaan lopen.- Juliet Davenport
-0-0-0-0-0-
Het leven geeft de gelegenheid parels te verzamelen en steentjes weg te werpen, of steentjes te verzamelen en parels weg te gooien. - Inayat Khan
|
|
|
|
Albert Einstein, Thomas Edison en ... Nikola Tesla?
Een genieuse wetenschapper waar de meeste mensen nog nooit van gehoord hebben en voor de rest vergeten. Zijn uitvindingen gebruiken we echter iedere dag, door iedereen, en wellicht zijn sommige van zijn 100 jaar oude uitvindingen nog steeds geheim omdat dit nu eenmaal niet altijd uitkomt in de straatjes van geld verdienende grootmachten.
|
|
|
Reacties lezers.
Hoi Henk,
Ik heb net je China studie gelezen en ik heb besloten om ook te stoppen met het eten van vlees en zuivel. Ik heb alleen één vraagje: is het wel gezond om eieren te eten?
Met vriendelijke groet, Arend van Wijngaarden
Het antwoord is eenvoudig Arend. Uit welke groep komen eieren? Dierlijk dus met mate gebruiken en niet te veel. Gr Henk
---//---
Vorige week de mail van Remco over het hoofd gezien:
Hallo Henk
Afgelopen zondag werdt de Farmamafia weer eens gedeeltelijk bloot gelegd door het programma Zembla http://player.omroep.nl/?aflID=7951069&start=00:00:00
Daarnaast een aankondiging van panorama op brt2 (Canvas) voor komende (verleden week) zondag ± 20:15 uur tot 21uur over building 7 (9/11) - fijne week Remco
http://nl.youtube.com/watch?v=iEuJimaumW4
---//---
Vleeseters lopen meer risico op MRSA bestmetingVleeseters lopen groter risico besmet te worden met de ziekenhuisbacterie mrsa, omdat boeren hun vee steeds meer antibiotica toedienen. Dat stelt Dick Mevius van het Centraal Veterinair Instituut. De Gezondheidsraad waarschuwde in 1998 al voor de risico’s voor de volksgezondheid van het massale gebruik van antibiotica in de veehouderij. Gebruik van meer ziekteremmers zorgt voor meer zogeheten MRSA-bacteriën die dodelijk kunnen zijn. Bron de Telegraaf
Kredietcrisis in Nederland en België.
De huidige wereldwijde kredietcrisis toont aan dat het „dominante model van het financiële kapitalisme dicht bij een ineenstorting is”. Dat zei de ETUC, het samenwerkingsverband van Europese vakbonden, zondag in een verklaring. In Nederland maken de Nederlandse bonden FNV, CNV en MHP deel uit van de ETUC. De verklaring stelt dat het ’casino kapitalisme’ ertoe heeft geleid dat een kleine groep heeft geprofiteerd van de uitbuiting van velen. De excessen hebben het kapitalisme nu dicht bij de ineenstorting gebracht en dat bedreigt de echte economie. „De crisis is veroorzaakt door hebzucht en een gebrek aan verantwoordelijkheidszin in Wall Street, Londen en ander financiële centra. De Europese vakbonden willen voor de toekomst onder meer, meer regulering. Bron: de Telegraaf
Enkele quotes:
Het wereldwijde financiële systeem dat de VS ontwierp, ging er van uit dat het Amerikaanse banken zouden zijn die zouden fungeren als de financiële reddingsbrigades van de wereld. Nu zijn het juist die instellingen die als uitgeputte zwemmers op het punt staan te verdrinken.
De faillissementsaanvraag van Lehman in de vroege uren van 15 september heeft een kettingreactie in gang gezet die de wereldwijde kredietmarkten in een chaos veranderd heeft. Het versnelde de ondergang van de Amerikaanse verzekeringsgigant AIG en veroorzaakte wereldwijd enorme beleggingsverliezen. de Telegraaf 30-09-08
Waar eerst vooral in de VS banken omvielen, werd gisteren een vernietigend spoor getrokken door het Europese bankenlandschap. O.m. in Engeland en Duitsland moesten banken net als Fortis door de overheid worden gered. Aangevoerd door de bankaandelen doken de beursindexen in heel Europa omlaag. Toen ook Wall Street in duikvlucht ging was een nieuwe ’Black Monday’ een feit.
Dé meest perfecte gezondheidsmachine.
Wellicht sta je er niet bij stil maar de meest perfecte gezondheidsmachine is je eigen lichaam. Je immuunsysteem is werkelijk in staat om wonderen te verrichten, wonderen waar de moderne wetenschap nog helemaal niet snapt hoe ze nu eigenlijk kunnen plaatsvinden. Hoe meer mensen in harmonie met de natuur gaan leven, des te meer power het immuunsysteem krijgt. Hoe je dit systeem kunt voorzien van een turbo dat weten ze in de hoek van de natuurgeneeskundigen al langer. Dat lees je echter nooit in de media. Daarom zijn we van start gegaan met een wekelijks gezondheidprogramma waar we zaken gaan belichten vanuit een andere hoek. Er zullen GEEN medicijnen aan bod komen, immers de gezondste mensen die leven in de Hunza vallei hebben helemaal geen beschikking over medicijnen zoals wij die kennen. Elke dinsdagavond 21.00 uur kun je luisteren naar “Here’s to your health” op 105.1 in de regio Geertruidenberg en via Internet naar www.gezondheidradio.tk nadien is op deze website het programma ook in uitgemonteerde versie (zonder de muziek) te downloaden.
Gezondheid radio.
Sinds eind 2000 publiceer ik nu de maandelijkse nieuwsbrief die nu wekelijks op zondag in je mailbox komt. Die nieuwsbrief wordt nu door het onvoorstelbare aantal van (slechts) 1500 mensen gelezen. Ruim eenderde van de nieuwe lezers meldt zich na enkele weken of maanden af. Niet geïnteresseerd, weet het al, of wellicht liever de ogen sluiten voor de realiteit? Voor de mensen die het wel willen weten, en daarvan willen leren hoe ze in onze moderne tijden nog gezond kunnen leven, of gezonder, daarvoor is het wekelijkse radioprogramma dat afgelopen Dinsdag van start is gegaan. Met Ron Fonteine lopen we de laatste nieuwtjes door. Ik denk dat hij het best geïnformeerd is in Nederland op dit gebied. Met diverse andere mensen hebben we onderwerpen die zij zelf aandragen, recentelijk in het nieuws zijn, behandelen we voorbeelden uit de praktijk of vragen van de luisteraars. www.gezondheidradio.tk
Willem Middelkoop bij Nova
Onze financiële crisis, duidelijk uitgelegd door de auteur van het boek; “Als de dollar valt” (13de druk) Willem Middelkoop bij Nova. (uitzending gemist)
(Twee weken geleden was Willem Middelkoop ook te gast bij Paul & Witteman maar deze uitzending is nu al niet meer via Internet op te vragen) Willem Middelkoop newsflash: In de geschiedenis is na te gaan dat een grote financiële crises bijna altijd vooraf ging aan een militair conflict. Gaat Amerika nog een tweede 9/11 in scène zetten? ( A former Reagan official has issued a public warning that the Bush administration is preparing to orchestrate a staged terrorist attack in the United States, transform the country into a dictatorship and launch a war with Iran within a year.) Nogmaals een video over 9/11 vanuit Nederlandse bron:
http://www.nuvideo.nl/video/show/18141
Amerikaanse legereenheid terug naar de US voor kredietcrisis
Vorige week was het bericht verwijdert van de leger website, maar dit stond in de newsflash van Willem Middelkoop en is intussen ook weer verwijderd van de US website.
Beginning in October, the Army plans to station an active unit inside the United States for the first time to serve as an on-call federal response in times of emergency. The 3rd Infantry Division’s 1st Brigade Combat Team has spent thirty-five of the last sixty months in Iraq, but now the unit is training for domestic operations. The unit will soon be under the day-to-day control of US Army North, the Army service component of Northern Command. The Army Times reports this new mission marks the first time an active unit has been given a dedicated assignment to Northern Command. The paper says the Army unit may be called upon to help with civil unrest and crowd control. The soldiers are learning to use so-called nonlethal weapons designed to subdue unruly or dangerous individuals and crowds!
------
Ze zeggen altijd dat je moet beleggen voor de langere termijn. Bij de grote beurscrash in 1929 duurde het in totaal 26 jaar voordat de beurs weer hoger stond. Je moet dus wellicht erg oud worden om dit als pensioen te gaan zien.
------
NaturalNews
The Federal Trade Commission (FTC) launched a campaign of terror against companies selling natural cures for cancer. Using the same tactics as the FDA (fear, intimidation, legal threats, etc.) the FTC is working hard to destroy the businesses of companies offering genuine cancer cures that really work. Companies are under attack for daring to link to scientific studies about the anti-cancer benefits and anyone using the word "cure" on their website is instantly presumed guilty of criminal acts. It's all part of the knowledge cleansing campaign being undertaken by the FTC and FDA to destroy knowledge and keep the population nutritionally illiterate. It's being done, of course, to protect the lucrative profits of the cancer industry and the drug companies who now seem to control the FTC, FDA and even the DEA. Read my breaking news story on this dangerous development here: http://www.naturalnews.com/024246.html
Aderverkalking vermindert door inname vitamine K2!
Wetenschappers van de universiteit van Utrecht onderzochten bij 564 postmenopauzale vrouwen of dagelijkse inname van vitamine K1 en K2 mogelijk verband houdt met de mate van slagaderverkalking. Een hogere inname van vitamine K2 werd geassocieerd met 20% vermindering van slagaderverkalking. Deze resultaten verschenen op 10 september in een voorpublicatie online in Atherosclerosis. In België overlijden jaarlijks ruim 38.000 mensen aan hart- en vaatziekten. Opmerkelijk is dat er meer vrouwen dan mannen door deze aandoening overlijden. Postmenopauzale vrouwen vormen een hoge risicogroep voor osteoporose.
Recent is aangetoond dat osteoporose in sterke mate verband houdt met verkalking van de slagaderen. Daarom werd voor dit onderzoek gekozen voor postmenopauzale vrouwen uit een grotere groep vrouwen die al meededen aan een onderzoek naar voeding en borstkanker. Al langer wordt verondersteld dat vitamine K een cruciale rol speelt bij de preventie van hart- en vaatziekten. Dit onderzoek liet zien dat ruim 60% van de vrouwen kalkafzetting in de kransslagaderen had. Een hogere inname van natuurlijke vitamine K2 ongeveer 45 microgram per dag hield verband met 20% minder slagaderverkalking vergeleken met een lage consumptie van vitamine K2 (ca. 18 microgram per dag). Vitamine K1 liet geen verband zien. De werking wordt toegeschreven aan de activiteit van MGP (matrix Gla proteïne) die vitamine K afhankelijk is. Vitamine K is nodig om deze belangrijke proteïne te activeren. Al eerder werd in de wereldwijd bekende Rotterdam-studie onder 4807 deelnemers geconstateerd dat een hogere inname van vitamine K2 (45 microgram of meer per dag) 50% minder kans geeft op slagaderverkalking en overlijden door een hartinfarct. Ook hier bleek vitamine K1 niet effectief.
Eén van de belangrijkste onderzoekscentra naar de werking van vitamine K ter wereld is VitaK van de universiteit van Maastricht. Zij doen belangrijk onderzoek naar de werking en effectiviteit van vitamine K. De laatste jaren ligt hun focus met name op de natuurlijke vorm van vitamine K2: menaquinone-7. Dr. Schurgers en collega Dr. Vermeer van VitaK van de universiteit van Maastricht schrijven over vit K2: Gefermenteerde kaas levert de grootste bijdrage aan natuurlijk vitamine K2 in onze westerse voeding. Het is opmerkelijk dat kaas, normaal gesproken betiteld als “ongezond” door de hoge concentratie vet, ook een component bevat die de kans op hart en vaat problematiek sterk kan reduceren. Recent onderzoek uitgevoerd door onze groep heeft laten zien dat in proefdieren de aanwezige kalk in de bloedvaten grotendeels kon worden opgelost door het geven van een dieet rijk aan vitamine K2. We hebben in dit onderzoek ook laten zien dat dit hoogstwaarschijnlijk kwam door de activering van het Matrix Gla-proteine. Ons onderzoek in proefpersonen laat verder zien dat de meeste volwassen mensen vitamine K deficiënt zijn in hun bloedvaten, en dat extra vitamine K2 nodig is om de bloedvaten gezond te houden.
Gelukkig zijn er nu supplementen op de markt met natuurlijk vitamine K2. Het eiwit MGP vormt de enige bekende verdediging van de vaatwand tegen verkalking. Om werkzaam te kunnen zijn dient MGP echter eerst geactiveerd te worden door vitamine K. Wat wij in het verleden reeds eerder hebben aangetoond, en wat hier in deze studie opnieuw bevestigd wordt, is dat die activering het beste gebeurt door vitamine K2. Het belang van vitamine K2-houdende supplementen blijkt wel uit het feit dat in gezonde volwassenen ongeveer 30% van het MGP niet geactiveerd is door het vitamine K-tekort in de bloedvaten. Daardoor is de bescherming tegen voortschrijdende aderverkalking verre van optimaal. Met het gebruiken van een vitamine K2-bevattend voedingssupplement kan nu iedereen zich beter wapenen tegen aderverkalking. Deze studie toont aan dat een hoge inname van vitamine K2 (en blijkbaar niet van vitamine K1) in verband staat met minder verkalking van de slagaderen. De resultaten wijzen er op dat een adequate dagelijkse inname van minstens 45 microgram vitamine K2 van belang is ter preventie van hart- en vaatziekten. Bron: www.viow.be
Note: In onze voeding zitten twee soorten vitamine K. K1 zit vooral in plantaardige oliën en groene groenten, zoals spinazie. K2 zit in producten die door bacteriën zijn gefermenteerd, zoals kaas, yoghurt en kwark. De laatstst twee zijn het gezondste.
Alweer een methode om kanker te genezen en voorkomen!
Dr. Johanna Budwig was geboren in Duitsland in 1908 en stierf 95 jaar later. Ze stelde heel haar leven in dienst van onderzoek naar kanker en was regelmatig in het nieuws in heel Europa vanwege haar kwaliteiten. Ze was een biochemicus gespecialiseerd in vetten, oliën, vitaminen en mineralen. Na jaren van studie en klinische onderzoeken kon Johanna het bewijs leveren dat onverwarmde en onbewerkte lijnzaadolie het lichaam kon voorzien van essentiële vetten die het gebrek van kritische voedingsstoffen als phosphatides en lipoproteinen kon aanvullen. Stoffen die node gemist werden in de toenmalige voeding en nu al helemaal tekorten laten zien.
Via bloedanalyses van veel kankerpatiënten kwam Johanna er achter dat deze stoffen ernstige tekorten vertoonden. De bloedsamples van alle kankerpatiënten in een later stadium toonden een groengele substantie in plaats van gezond rood gekleurde hemoglobine, een indicatie dat het bloed onvoldoende zuurstof kan transporteren naar de cellen. Nadat zij de patiënten een paar maanden behandelde met lijnzaadolie (voeding) werd de tumor geleidelijk kleiner en de ongezonde bloedkleur werd weer vervangen door gezonde rode bloedcellen. De verandering van de bloedkleur toonde het verhogen van phosphatides en lipoproteinen. Haar ontdekking om vetten wateroplosbaar te maken was een kroon op haar werk. Ze ontdekte ook dat de wateroplosbare vetten door de cel membraam konden gaan als ze gebonden werden aan proteïne. Dit is waar kwark voor nodig was.
Johanna was een sterke tegenstander van het gebruik van gehydrogeneerd, gedeeltelijk gehydrogeneerde, en meervoudig onverzadigde vetten. Ze zag de chemische bewerkingen van deze vetten als schadelijk voor elk orgaan in het lichaam. Het hart verstoot deze vetten en ze eindigen als afval in de hartspier waar ze de circulatie blokkeren, de werking van het hart verminderen en gezonde cel vernieuwing verhinderen. Johanna’s patiënten waren zo ziek dat de reguliere dokters hen opgegeven hadden waarvan sommigen slechts dagen te leven hadden. Ze behandelde deze patiënten met simpele onbewerkte lijnzaadolie en kwark. Haar onderzoek dat gepubliceerd werd staat vol met testimonials van patiënten opver de gehele wereld die volledig genezen waren met het Budwig dieet. Voor haar onderzoek werd Johanna zeven keer genomineerd voor de Nobelprijs maar de Duitse farmaceutische industrie en medische industrie die haar constant tegenwerkten, studies blokeerden staken ook een stokje voor alle nominaties.
http://www.naturalnews.com/024339.html
Het Budwig Dieet: 150 ml biogarde yoghurt of (biogarde) kwark, 2 eetlepels lijnzaad, 2 eetlepels tarwekiemen, 2 eetlepels haverzemelen, 2 theelepels lijnolie, 1 capsule met Lactobacilles Acidophilius.Meer info:
http://www.gerdabuddingh.be/morgenverder/2007/10/johanna-budwig.html
http://nl.odemagazine.com/doc/0072/Patiënten-winnen-oorlog-tegen-kanker/
Wist U dat, .... voedingscentrum,.....
Het Voedingscentrum (die van de al 30 jaar geleden achterhaalde schijf van vijf en ziekmakende 'Aanbevolen Dagelijkse Hoeveelheden (ADH) Vitamines (ADH's zijn veel te laag) betaald wordt door de overheid, Lu en Unilever? "
Het Voedingscentrum (huh, Overheid, da's toch betrouwbaar?) 'jaarprijzen goede voeding' geeft aan vooral producten van Lu en Unilever?
2007 Fresh Tapas 2006
Fridéale van Aviko 2005
Balance Food van Cormet Schoolcatering 2004
Fruit2day van Hero Nederland B.V. 2003
Vifit Optimel Vla van Campina Nederland 2002
Iglo zelfmaakgerechten van IgloMora Groep B.V. 2001
World Wide Wrap van Honig Merkartikelen 2000
Groente à la Carte van HAK 1999
Optimel van MONA 1998
Vitalinea van LU/General Biscuits Nederland B.V. 1997
Wake Up! van Honig Merkartikelen
De Nederlandse Hartstichting betaald wordt door o.a. de voedingsindustrie?
Veel patientenverenigingen grotendeels gesponsord worden door de farmaceutische industrie?
De magnetron in overvloedde bewezen schadelijk is voor voeding en uw gezondheid, en niet zo'n beetje ook….?
De farmaceutische- en voedingsindustrie ook de Internetkanalen zoals Wikepedia en gezondheidsfora al geheel in haar greep heeft?
Het Voedingscentrum enkel hersentumoren noemt in relatie met Aspartaam maar zwijgt over de relaties met Leukemie en Lymfomen die al bij veel lagere doseringen Aspartaam ontstaan?
De huidige directeur van het Voedingscentrum bij Unilever vandaan komt?
Dit de sponsoren Leerstoelenfonds Voedingscentrum zijn?
Ahold
H.J.Heinz B.V.
Kellogs Benelux
LU General Biscuits
Sara Lee/Douwe Egberts
Research
Smiths Food Group BV
Suikerstichting Nederland
Unilever Health Institute
Productschap Akkerbouw
Productschap Tuinbouw
Productschap Margarine, Vetten en Oliën (MVO)
Naast vele Nederlandse prominente politici en 'Captains of Industry', ook ons Koninklijk huis prominent lid is van de bijzonder geheimzinnige Bilderberg groep?
Europa al jaren stelselmatig bewezen gezonde natuurproducten zoals Stevia blokkeert?
U ook wordt voorgelogen over de veiligheid en effectiviteit van bijvoorbeeld vaccinaties en fluor?
Fluor in concentratiekampen is gebruikt om gevangenen gewillig te maken?
De Consumentenbond ook al niet te vertrouwen is als het op gifstoffen in onze voeding en genetisch gemanipuleerde voeding aan komt?
http://www.vomigen.nl/cons.html
http://www.aspartaam.nl/consumentenbond/consref1.html
http://www.aspartaam.nl/consumentenbond/consasp.html
De omzet in cholesterolverlagende 'medicijnen' 40 miljard US$ bedraagt, deze medicijnen NIET de kans op hart- en vaatziekten verkleinen en juist de kans op kanker en hartfalen fors doen toenemen? (voorname bijwerking van statines is spierzwakte, uw hart is een spier…)
De farmaceutische industrie en reguliere geneeskunde niet is gebaat bij middelen die genezen?
De media niet is gebaat bij kritische geluiden die haar adverteerders aangaan?
Chemotherapie rampzalig slechte succescijfers kent?
Zo'n 75% van de Oncologen zelf nimmer een chemotherapie zouden overwegen?
Wij inclusief de Tweede Kamer keihard worden voorgelogen door onze eigen regering inzake de Codex?
In Nederland nog steeds geen labelverplichting geldt voor de extreem schadelijke transvetzuren?
In Amerika grote aantallen rechtzaken op stapel staan inzake door BMR vaccinatie veroorzaakt autisme en er reeds 1 eiser in een geheime rechtzaak in het gelijk is gesteld?
Het nu langzaam aan doordringt dat niemand belang heeft bij uw belang?
Onze overheid een heel andere agenda kent dan de uwe?
Dit lijstje slecht een topje van een enorme ijsberg betreft?
Bron: www.ronfonteine.com (Rob Greuter)
Chinezen moeten eindeloos de etiketten lezen om…..
Koekjes, chocolade, biscuits en ontelbaar veel meer. Chinese consumenten vragen zich af wat ze nog veilig kunnen kopen. „Het is allemaal vreselijk moeilijk”, zegt mevrouw Wang Mei terwijl ze bij een supermarkt in Peking boven de winkelschappen staat te aarzelen. „Brood? Gaat daar ook geen melk in?”
Oliebollen gebakken in diesel. Noedels aangemaakt met insecticide. Loempia’s gevuld met keukenafval. China heeft honderden voedselschandalen achter de rug. En gewone Chinezen zijn allang murw. „Ga je niet van het ene dood, dan is het wel van het andere”, zegt mevrouw Wang. „Maar je moet toch eten.” Buitenlandse bedrijven hadden tot voor kort wat dat betreft een flink streepje voor. Wie daar geld genoeg voor had, kocht nauwelijks iets anders. Maar sinds ook internationale giganten nu toenemend voor de Chinese markt produceren, loopt dat vertrouwen een flinke deuk op. „Die gebruiken ook gewoon Chinese grondstoffen”, weet James Li, manager van een Pekingse winkel. „Wie weet wat er in het vlees van McDonald’s zit. Om er achter te komen of iets import is, zie je tegenwoordig mensen eindeloos etiketten bestuderen. Ons personeel weet dat uiteraard van alles wat we in huis hebben.” Bron de Telegraaf
|
|
|
Vitamine C en chemotherapie: JUNK VERSLAGGEVING.
Opnieuw vindt je in de internationale media berichten te lezen over het vermeende effect als zou vitamine C de werking van chemotherapie ondermijnen (?) Vitamine C zou extreem gevaarlijk zijn voor mensen die chemotherapie ondergaan! Deze berichten worden slechts om één reden verspreid, om mensen te laten stoppen met het gebruik van vitamine C tijdens Chemobehandelingen en in het algemeen als preventie tegen kanker. Echter door het afgeven van deze statement dat vitamine C het vergiftigen en doden van lichaamscellen tegengaat, dat is namelijk precies wat er met chemotherapie gebeurd, is eigenlijk bekennen dat Vitamine C inderdaad een zeer krachtige manier is om cellen te beschermen tegen vrije radicalen. Waarom is dit bericht zo opmerkelijk? Omdat reeds tientallen jaren de media u proberen wijs te maken dat Vitamine C geen enkel effect hebben op het beschermen van de cellen hoe dan ook. Vitamine zijn nutteloos werd ons verteld. De FDA heeft zelfs een officiële statement hierover: Vitaminen hebben geen enkel fysiek effect op het menselijk lichaam, omdat als dit zo was zouden het medicijnen zijn en geen vitaminen (!)
Arrogantie ten top; Alsof onze slechts twee honderd jaar ‘oude’ medicijnindustrie het beter weet als de miljoenen jaren bestaande NATUUR!
Bron: http://www.naturalnews.com/024380.html
Note: Onthoudt dat media die deze junk berichten publiceren hun algemene betrouwbaarheid aanzienlijk ondermijnen. - HM
|
|
|
|
Wat is jouw plan voor de toekomst?
|
Reacties lezers
Hallo Henk,Met veel belangstelling lees ik je nieuwsbrief en artikelen op je website. Ik heb onlangs een website gemaakt: http://www.fitdoorgezondeten.nl, met informatie over gezonde voeding. Mijn bedoeling is om daar veel recepten op te zetten die gezond, lekker, gemakkelijk en snel te bereiden zijn, om zo mensen geïnteresseerd te krijgen om gezond te gaan eten. Heb jij misschien nog recepten? En zou ik die mogen plaatsen op mijn website? Met vriendelijke groet, Gea Schepers
Note: Nee recepten heb ik niet maar de lezers kunnen contact met je opnemen via je website. HM http://www.fitdoorgezondeten.nl
---//---
Vraag: Hoe hoog moet je PH waarde in je lichaam zijn. Is dat te meten via je urine, en hoeveel moet die PH waarde zijn? Hoe moet je verhouding; base /zuur ; 80/ 20% meten? Per gewicht per voeding? Leuke verhalen hier op de site, maar hoe is het te meten? Bianca
Via de website zijn pH strips te bestellen. Deze kan je gebruiken om 3 maal daags de zuurgraad van je urine te meten. Het bijgeleverde kleurenkaartje geeft dan de uitslag te zien. Zo kun je ook een staatje bijhouden hoe de vorderingen zijn die je maakt. Als je de juiste verhouding ongeveer aanhoudt in je voeding 80% base voeding en 20% zuurvormend dan vertaald dit zich automatisch in de goede pH waarde van je lichaam. HM (pH strips bestellen)
http://www.uitdaging.net/gezond/voe_zure_base.html
---//---
Hallo Henk Trentelman, Met verbijstering lees ik uw column. Ik vraag mij echter af waar u dat artikel van de "Journal of Clinical Oncology" heeft gevonden. Zou u een verwijzing hiernaar kunnen plaatsen? Alvast bedankt! Maurice Bosman
Dag Maurice, Als antwoord op je vraag graag het volgende: Tijdens het Vredes- en Gezondheidscongres in het jaar 2003 in Den Haag was één van de sprekers mevrouw dr. Aleksandra Niedzwiecki. Aleksandra is leider van het onderzoeksinstituut van Matthias Rath B.V. in de VS en gaf in haar bijdrage aan het congres aan hoe de wetenschap in de laatste decennia in het belang van de ‘handel in ziekte’ werd misbruikt. Haar inleiding was toen (ik citeer): “Wij zijn uit verschillende landen naar Den Haag gekomen. We vertegenwoordigen vele landen en leven op verschillende continenten. Wij zijn hier naartoe gekomen om in naam van onze ouders, vrienden en kinderen een industrie aan te klagen, die ons decennia lang bedrogen heeft. Een industrie waar vele mensen onder geleden hebben en vaak vroegtijdig door gestorven zijn.” Mocht je van haar gehele lezing kennis willen nemen -inclusief de verwijzing naar het Journal of Clinical Oncology- benader dan: Dr. Rath Health Foundation, Muzenstraat 89, 2511 WB Den Haag
Ook kun je kijken op de website www.dr-rath-foundation.org
Met vriendelijke groet, Henk
---//---
Beste Henk,
Ik lees hieronder dat stuk over vitamine C en daardoor besloot ik om je even een voorbeeld van Vit C te mailen. Mijn zus kreeg op 24 maart dit jaar de diagnose borstkanker, zij is net 40 jaar. In mijn familie zijn mijn moeder (45) en zusje (38) al overleden aan borstkanker, dus je kan nagaan hoe groot de schrik was. Ik ben zelf orthomoleculaire therapeut sinds vorig jaar en besloot mijn zus naast de chemo bij te staan d.m.v. voedingsadviezen en voedingssupplementen. Ook zijn we bij een orthomoleculaire arts geweest. Zij kreeg van mij een lijst met voedingssupplementen, waaronder 6000mg vit C per dag. Ook kreeg zij na elke chemokuur een Vitamine C shot intraveneus toegediend, dit gebeurde door de arts. Zij is tijdens de chemo 4 kilo aangekomen en heeft hem volgens haar eigen zeggen, goed doorstaan. In het ziekenhuis waren ze onder indruk hoe goed het met haar ging tijdens de chemo.Zij is inmiddels klaar na 5x chemo, werkt alweer 3 dagen per week en haar haar groeit als kool. Zij is niet moe en voelt zich goed. Nu zegt dit natuurlijk niets over het verder verloop (toekomst), maar zowel zijzelf als ik natuurlijk, gaan ervan uit, als zij deze voedingstips plus de voedingssupplementen (waaronder de hoge vit C) niet had genomen, zij toch anders door de kuur was gekomen. Wij zweren bij Vitamine C, maar er zijn natuurlijk ook nog andere supplementen die zeker zijn werk doen en die blijven we dan ook trouw slikken. Ik wilde dit gewoon even kwijt, wie weet heeft iemand er wat aan. Ik ga er in ieder geval vanuit dat dit familielid er wel door heen komt dankzij alle extra hulptroepen.
Met vriendelijke groet, Katinka uit Zeewolde
---//---
Hallo Henk
Zondag 5 oktober op canvas (belgie2) is er een reporatge bij panorama te zien over voedsel. zie onder de link. Dank voor je uitgebreide site en info die je mij (ons) geeft. fijne week Remco http://multiblog.vrt.be/canvasactua/category/panorama/
The Future of Food: http://www.youtube.com/watch?v=jNezTsrCY0Q (tip)
---//---
Dag Henk,
Een nieuwe maand, zal ik jou ook weer wat doorsturen.
Vitaminegebruik en met name vitamine C zou dus DOM zijn als je die gebruikt als je een van de vele kankertumoren hebt. Interessant genoeg om zelf goed te bestuderen.
http://www.pressetext.at:80/pte.mc?pte=081001013
Weet je al dat GREENPEACE de Nederlandse Regering voor de Rechterlijke Macht wil dagen in verband met ggo-gmo proefvelden, er is al 1 parlementariër die roept mensen op om Greenpeace daarin te steunen. Ben benieuwd!
Met vriendelijke bijengroeten, Hans van den Broek
Bijenhouder die iedere dag verschrikkelijk veel nieuws binnen krijgt.
---//---
Persbericht
Iedereen beweert dat de patiënt in de gezondheidszorg centraal staat, maar de praktijk is anders. Het wordt de patiënt steeds moeilijker gemaakt om te kiezen voor CAM.CAM (Complementary Alternative Medicine) is een verzamelnaam voor alternatieve geneeswijzen zoals Acupunctuur, Antroposofie, Osteopathie, Homeopathie, Ayurvedische geneeswijze en Natuurgeneeskunde. Miljoenen patiënten zijn met deze behandelwijzen zeer tevreden.
De patiënt wil steeds vaker kiezen voor CAM
Veel CAM behandelwijzen zijn bewezen effectief en veilig
CAM is veelal kostenbesparend
De keuzevrijheid wordt door kabinetsplannen in Nederland NU ernstig bedreigd!
Er is geen politieke interesse voor CAM: géén academisch onderwijs, géén wetenschappelijk onderzoek, ook wordt nu gedreigd de arts-titel af te nemen en BTW op de alternatieve behandelingen te heffen (de burger betaalt!).
Daarom deze nationale handtekeningenactie GA VOOR CAM, georganiseerd door de stichting IOCOB.
Op 21 oktober 2008 zal de petitie met alle namen en e-mail adressen aan 'Den Haag' worden aangeboden.
http://www.gavoorcam.nl/
Pijnstillers: De natuur kan het beter als de farmaceuten!
Onderzoekers geloven dat ze een groep groenten en fruit die net zo krachtig zijn als de anti- ontsteking pijnstillers. (zonder neveneffecten) Groenten en fruit die diep blauw of paars van kleur zijn hebben anti ontstekingskwaliteiten zoals de NSAID medicijnen. Het wonderlijke ingrediënt van moeder natuur zijn hierin de zogenaamde polyacetylenes zo berichtte deze week; What doctors don’t tell you.(Bron: Journal of Agriculture and Food Chemistry, 2008; 56: 3554-60).
Antibiotica: Oh, dan neem je toch even een kuurtje.
Even een antibiotica kuurtje, maar de vaak zonder doktersrecept verkrijgbare medicijnen zijn verantwoordelijk voor 20% van de spoedgevallen in het ziekenhuis. 142.000 Amerikanen reageerden zo slecht op antibiotica de laatste twee jaar dat ze naar the Accident & Emergency afdeling moesten. De simpele antibiotica kuur bleek minder onschuldig dan veel mensen weten. De meeste gevallen bleken om een alegische reactie te gaan op het medicijn, 20% voor diaree, hoofdpijnen en duizeligheid. 6% moesten in of meedere nachten opgenomen worden.
(Bron: Clinical Infectious Diseases, 2008; 47: 735-43).
Griepprik maakt 3,7 miljoen slachtoffers
Binnenkort staan weer grote aantallen zwakkeren, ouderen, onzekere en door werkgevers gedwongen angsthazen in de rij voor de jaarlijkse griepprik. De meeste gezellig keuvelend en nog vol vertrouwen in de moderne geneeskunde. Ze moesten eens weten….
Is er wel eens betrouwbaar onderzoek gedaan naar de effectiviteit van de griepprik en vooral de soms desastreuze gevolgen van het zo onschuldig klinkende prikje? ‘Ach, u bent chronisch ziek geworden na de griepprik? Nou, dat moet echt toeval geweest zijn hoor’. Is er wel eens eerlijk gekeken naar het aantal gevallen waarin de griepprik het allerlaatste duwtje over de kling bleek te zijn geweest? Hebben al die 3,7 miljoen mensen dan nog steeds niet door dat het RIVM de vaccins ontwikkelt, produceert, controleert en verkoopt? En dat als het misgaat de klachtenbus bij datzelfde RIVM staat? En dat vervolgens geen fatsoenlijke informatieanalyse - laat staan onderzoek - zal plaatsvinden? Welke organisatie adviseert de overheid over vaccinaties denkt u?
Hoe dan ook, het hele circus is een grote diepe naar geld en macht stinkende beerput waar wij iedere keer weer maar al te graag in donderen, onschuldige kinderen voorop.
Hoelang gaat het nog duren voordat er een huisarts opstaat die wijs glimlachend een pamflet ophangt welke hij met iedere welgemikte worp steviger hangt, en vervolgens iedereen een grote pot vitamine C meegeeft? Ik vrees nog heel erg lang. Ook huisartsen zijn kennelijk niet gebaat bij patiënten die herstellen of een sterker immuunsysteem opbouwen.
Maar U bent zelf ook debet aan al deze misstanden, jazeker wel. U bent immers zo’n 60 jaar jong en laat zich door het RIVM en uw eigen huisarts notabene, als oud bestempelen? De duvel is oud, weet u nog? U vraagt niet welke stoffen er precies in die griepprik zitten, U vraagt niet om onderzoeksresultaten, onweerlegbare bewijzen. U eist geen opname van vitaminen in het basispakket zorgverzekering. U laat uzelf wijsmaken dat de griep een ziekte is met per definitie ‘ernstige gevolgen’, kom op zeg!
Bedenk goed dat we hier te maken hebben met een miljardenindustrie en dat voor hen uw belang van geen enkel belang is.
- Rob Greuter
http://www.wijwordenwakker.org/content.asp?m=M4&s=M22&l=NL
Het Amerikaanse voedingscentrum ADA.
De ADA, de American Dietetic Association is de grootste organisatie op het gebied van voeding in de U.S. met 67.000 aangesloten voedingsdeskundigen. Zij vormen net als ons voedingscentrum de basis voor het inwinnen van informatie voor de overheid, bedrijven, scholen etc. Ze ontvangen elk jaar meer als $300 miljoen van grote bedrijven als PepsiCo, Cocal-Cola, Kraft Foods, ConAgra, om er een paar te noemen. Deze bedrijven staan alom bekend om hun ongezonde bestsellers. Geen wonder dat ook de Amerikanen zo verwart zijn over wat nu gezond is en wat niet.
Bron: Insider Nutrition / Integrative Nutrition
Gezondheid en Spiritualiteit.
http://www.soulmastersmovie.com/
Boek: Nieuw Licht Op Vitamine D
http://www.nieuwlichtopvitamined.nl
Voeding en de Amerikaanse verkiezingen
Food issues won't likely play much of a role during the campaign's stretch run, Pollan said, but the winning candidate will almost certainly be forced to confront them directly over the next four years. That's because burgeoning crises in climate, energy, and health care can no longer be ignored -- and food policy plays a central role in all three, Pollan said.
http://www.grist.org/comments/food/2008/10/03/
Spionageproject Britse regering tegen eigen volk
De Britse regering heeft een 12 miljard pond kostend plan om alle emails, sms- berichten en telefoontjes te kunnen bespioneren. Er zou al één miljard pond zijn besteed aan de eerste fase van het project dat uniek is in de westerse wereld en door de regering als een noodzakelijk kwaad wordt gezien in de strijd tegen terrorisme.
Note: In 1989 toen het ijzeren gordijn de vrijheid van mensen beperkte ontmoette ik in Most, Tsjechië een motorsportfan uit de toenmalige DDR. Hij was niet vrij om te reizen en vroeg mij of ik de motorsportbladen naar hem wilde opsturen. Ik moest er wel een persoonlijke brief bij sturen met een inventarisatielijstje van de verzonden magazines en de vraag om een reactie. De Stasi controleerde namelijk al zijn post en Westerse Magazines waren gewilde objecten die achtergehouden werden. Terugdenkend aan deze ervaring bekruipt mij langzaam het gevoel dat we naar een wereldwijde Stasi - vorm gaan in ‘ons’ vrije (?) westen. - HM
Waar kies jij voor?
Vlees of de vegaburger?
http://www.nationalecarnivorenenquete.nl
Wie bepaald wat recht en krom is?
Wat bepaalt de acties van de overheid: onze gezondheid of de belangen van de voedingsindustrie? Lees het onderstaande en trek uw conclusies. Stevia ReboudianaEen volkomen veilige, natuurlijke caloriearme zoetstof die de bloedsuikerspiegel niet verhoogt. Oorsprong: Amazonegebied, Zuid-Amerika. Wordt daar al eeuwenlang door de locale indianen gebruikt als zoetstof en als medicijn bij hoge bloeddruk, hartkloppingen, zwakke spijsvertering, diabetes, drang naar zoet, overgewicht, verhoogd urinezuur, infecties, ….. Het stimuleert de insulineproductie van de pancreas, remt bacteriën die tandbederf veroorzaken, bevordert de spijsvertering, is bloeddrukregulerend, vermindert drang naar tabak en alcohol, etc. In Japan zijn synthetische zoetstoffen aan zeer strenge wetgeving onderhevig. Begin jaren ’70 werd Stevia in Japan “ontdekt” en grondig onderzocht. Er bleken geen gevaren voor de gezondheid te bestaan en het is vandaag de dag de meest gebruikte zoetstof op de Japanse en Koreaanse markt. Na een harde strijd met de suikerindustrie wordt in 1995 wordt in de US Stevia enkel nog als voedingssupplement toegelaten, echter zonder de zoekmakende smaak te vermelden.
In Europa is de verkoop van Stevia geheel of gedeeltelijk verboden, omdat niet bewezen is dat het geen gevaar oplevert voor de volksgezondheid!!)
Mies Kloos http://www.natuurgeneeskundige-praktijk.nl/
Energiedrankjes
Op maandagavond 6 oktober 2008 werd in de uitzending van Radar het onderwerp energiedrankjes onder de loop genomen. Verschillende deskundigen waarschuwden voor de gevaarlijke (synthetische) stoffen als taurine en cafeïne in deze drankjes, die al voor de nodige problemen hebben gezorgd. Standpunt van de overheid: Zolang niet bewezen is dat energiedrankjes gevaarlijk zijn voor de volksgezondheid, worden ze toegelaten!!
Mies Kloos www.natuurgeneeskundige-praktijk.nl
Middelbare scholen, de stichting Alcoholpreventie en het Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu (RIVM) luiden de noodklok over de bijwerkingen van energiedrankjes.
Vooral de combinatie met alcohol, zo blijkt uit Europese onderzoeken, is gevaarlijk. Schooldirecties maken zich grote zorgen om leerlingen die drankjes, zoals Red Bull, drinken alsof het water is. Het Baken Park, een middelbare school in Almere, gaat leerlingen en ouders informeren over de effecten van de energiedrankjes omdat weinig bekend is over de schadelijke effecten van de energiedrankjes. „Vooral bij kinderen die al druk zijn, is een blikje al voldoende om ze hyperactief te maken van dit, wat ik noem, achterlijke spul”, aldus Gijs Vuik van deze school. „We willen ouders daar meer informatie over geven.” Conrector Rika Tuinstra van scholengemeenschap De Heemgaard uit Apeldoorn: „Ik zie leerlingen regelmatig door school stuiteren. Die zijn overdreven actief. Wij informeren ouders al.” Sommige kinderen drinken meer dan tien blikjes per dag.
Boek: ‘Banken werden grootste bankrovers’
De Amerikaanse onderzoeksjournalist Danny Schechter - winnaar van twee Emmy Awards - schreef een boek over de kredietcrisis vlak voordat deze uitbrak: Plunder: Investigating Our Economic Calamity. Maar liefst 28 uitgevers wezen zijn boek af omdat het te 'alarmerend' zou zijn. Schechter stelt in zijn boek dat de kredietcrisis het gevolg is van een criminele operatie, 'en niet van een reeks vergissingen, zoals we steeds horen'.
Deze week op gezondheid radio
Met Ron Fonteine lopen we weer door de laatste nieuwtjes die we tegenkwamen op Internet. Ron is erg goed in deze materie, hij zit niet alleen boven op het nieuws maar heeft ook heel veel in zijn geheugen voorhanden aan parate kennis. Met Mike Donkers zijn we ons aan het voorbereidden om een presentatie te gaan verzorgen in Geertruidenberg met als hoofdmoot het kweken van gezonde voeding met zeemineralen, zowel thuis als grootschalig. Hou de nieuwsbrief in de gaten voor de datum(s). Ten slotte gaan we met Mies Kloos in op het gebruik van voedingssupplementen. Verder had ik het buiten de uitzending om nog even met Ron Fonteine over de economische gebeurtenissen. Hij had de ervaring dat tijdens de presentaties mensen uitsluitend geïnteresseerd zijn in het onderwerp gezondheid. In deze nieuwsbrief stippen we echter dit onderwerp regelmatig aan omdat de economie een zeer grote invloed kan hebben op de gezondheid en alles wat daarmee verband heeft: Gezondheidzorg, sociale voorzieningen, pensioen, stress, .... HM
www.gezondheidradio.tk Dinsdag 21.00 uur / herhaling Zondag 21.00 via www.slog.nl en via Internetstream of podcast http://www.uitdaging.net/SLOG_podcast.html
De reguliere doofpot en de Alternatieve pest. (tip) (tip) (tip)
Eind februari jongstleden werd er door de Inspecteur Generaal van Volksgezondheid, professor dr. G. van der Wal, gerapporteerd dat in de Nederlandse ziekenhuizen jaarlijks meer dan dertigduizend patiënten het slachtoffer zijn van medische fouten en ruim zeventienhonderd hiervan zouden die fouten niet overleven. Een afschuwelijke bevinding die waarschijnlijk nog maar het topje van de ijsberg vertolkt. Niettemin, wel een bevinding die de arrogante houding tegenover de alternatief geneeskundigen tot een volslagen immorele en zelfs hoogst kwalijk te nemen wandaad maakt.
Uitermate onthutsend is het gegeven dat uit een vrij recent onderzoek onder Canadese artsen moest blijken dat de meerderheid van hen op grond van giftigheid en ineffectiviteit een chemokuur zou weigeren. Ook de Duitse epidemioloog dr. Ulrich Abel kwam na een zeer intensief mondiaal onderzoek naar de resultaten van chemotherapie tot de conclusie dat tenminste 80% van de chemotherapie die in de wereld wordt toegepast volstrekt nutteloos is. Hij spreekt van pure geldverspilling! En,‘The Lancet’citerend: ‘Ook al bestaat er geen enkel wetenschappelijk bewijs dat chemotherapie werkzaam is, dan geldt toch, dat noch de artsen, noch de patiënten bereid zijn om er van af te zien.’ Zonder het zich te realiseren, wordt door de eigen reguliere kliek met deze bevindingen alle ‘wetenschappelijkheid’ van de oncologie in z’n hemd gezet en leunt dit als therapie bedoelde ‘oncologische handelen’ daarmee dan ook dicht tegen de opperste vorm van gelegaliseerde reguliere kwakzalverij aan.
http://www.fonteine.com/duivel_loert_mee.html
Pensioenfondsen, alle hens aan dek.
Zag het er op 30 september na ’slechts’ één zwarte maandag nog naar uit dat de Nederlandse pensioenfondsen voldoende vet op de botten hadden, ruim een week later is het alle hens aan dek. Op basis van de slotkoersen van afgelopen dinsdag concludeert Towers Perrin dat slechts 11% van de pensioenfondsen de pensioenen nog volledig kan indexeren, een week geleden was dat nog 44%. „Het gaat ongelooflijk hard, we schrikken hier van”, aldus Ronald Doornbos, partner bij adviesbureau Towers Perrin. Bron: de Telegraaf
Note: Wellicht bent u net als ik een bijverdienste aan het opbouwen die doorloopt na mijn pensioen. Dat is dan een verstandige keuze. Ik was er namelijk al van overtuigt dat er een probleem was, zelfs voordat de kredietcrisis begon. HM
http://www.uitdaging.net/pdf/EboekPensioen.pdf
40% kans op kanker
Bij ruim 43 procent van de Nederlandse mannen wordt op enig moment in hun leven een vorm van kanker vastgesteld. Bij de vrouw ligt die kans om kanker te krijgen circa vijf procent lager, op 38,1 procent. Dit blijkt uit nieuwe cijfers waarin de kansberekening voor mannen en vrouwen gedetailleerd is vastgesteld. Deze nieuwe, per vorm van kanker precies bepaalde cijfers, verschijnen in het Nederlands Tijdschrift voor Geneeskunde. Het onderzoek is uitgevoerd door wetenschappers van de universiteitsziekenhuizen van Nijmegen, Utrecht en Maastricht, KWF Kankerbestrijding en het Integraal Kankercentrum Amsterdam. In 2005 werd in Nederland ruim 81.000 keer de diagnose ’kanker’ gesteld. Bij ongeveer 73.000 personen was dat voor het eerst. Bijna veertigduizend Nederlanders stierven aan de gevolgen van ziekten met de verzamelnaam ’kanker’. Bron de Telegraaf voorpagina
Gezondheid Seminar Geertruidenberg met Mike Donkers
Zet de datum vast in je agenda: Zondagmiddag 16 November. Dan gaan we een gezondheid seminar organiseren in de Schattelijn te Geertruidenberg met Mike Donkers. Nadere gegevens volgen volgende week of kijk op www.gezondheidradio.tk voor het aanmeld formulier.
-0-0-0-0-
Als ieder mens zijn stukje vlees zelf zou moeten schieten, dan zouden er veel meer vegetariërs zijn. - Jan van den Braak
-0-0-0-0-
Van achter de feiten aan hollen, krijg je geen betere conditie. - Ineke Brouwer
-0-0-0-0-
Het is een vreemd verschijnsel dat mensen vaak juist opgeven als ze er bijna zijn.- Olaf Hoenson
Reacties Lezers
Dag Henk,
Er is in 1983 een persconferentie geweest, waarbij de relatie tussen HIV en AIDS wereldkundig gemaakt werd. Dat blijkt nu oplichting te zijn geweest, lees onderstaande tekst maar eens. Misschien dat de Stichting tegen de Kwakzalverij dit op hun site willen plaatsen.
Zijn Sinoussi & Gallo oplichters?
Het lijkt er op dat de beroemde persconferentie van 1983 waarmee de relatie tussen HIV en AIDS wereldkundig gemaakt werd, oplichting is. HIV is een retrovirus en naar zijn aard praktisch ongevaarlijk. Retrovirussen worden ook wel passenger virussen genoemd. Virussen die gevonden worden bij mensen met aandoeningen maar niet de oorzaak zijn. HIV lijkt alleen relevant te kunnen worden indien er ook aan diverse andere factoren voldaan is, zoals ondervoeding, druggebruik, stress, te veel in de zon zijn, of AIDS medicijnen slikken.
De 'uitvinders' van HIV hebben de opbrengsten van het daags na de persconferentie verkregen patentrecht hoofdelijk verdeeld. De overheden van Frankrijk en de Verenigde Staten zijn betrokken geweest bij een 'settlement'. HIV is 'ontdekt' in het Pasteur instituut in Frankrijk. Gallo heeft een 'sample' van het in Frankrijk gevonden (retro)virus 'gehypt' als de oorzaak van AIDS zonder het daarbij passende bewijs te leveren. Zijn na de persconferentie gepubliceerde bewijsvoering volstaat niet, maar dankzij de hype heeft dat verder voor de beeldvorming bij derden niks uitgemaakt.
En ben je al niet kotsmisselijk en sta je open voor meer ellende, lees dan eens, wat er op de navolgende site aan schokkende artikelen is geplaatst: http://zaplog.nl/
- Groeten, Aart van Wijngaarden
---//---
Tegenlicht Documentaire: Here Comes The Sun!
Als het aan de zon ligt hebben we geen energieprobleem. Elk half uur valt er op het aardoppervlak ruimschoots genoeg licht om de hele wereld een jaar lang van energie te voorzien. We hebben geen energieprobleem we hebben een omzettingsprobleem. Als we in staat zijn het zonlicht op slimme wijze te oogsten dan kunnen we een mondiale energiecrisis voorkomen. Dat klinkt mooi maar dat gaat niet lukken, zo willen scenario's van verschillende instanties ons doen geloven: Het is te duur; kost te veel ruimte;te veel materiaal; het kost meer energie dan het oplevert; het is nog niet efficiënt genoeg. De scenario's zien weliswaar allemaal een rol weggelegd voor zonne-energie in de verre toekomst, maar het blijft een marginale speler in het mondiale energiespel. Tegenlicht ontkracht deze 'mythes' en laat zien dat een zonne-economie veel dichterbij is dan we denken. Volgend jaar al rollen er GigaWatts aan zonnecellen van de lopende band. De industrie heeft de technologie onder de knie en de machines staan klaar. Radicale Duitse overheidsmaatregelen hebben bewezen dat het kan. Dorpsbewoners daar installeren complete zonnecentrales op lege stukken grond. Centrales die leveren aan het net en waar ze aan verdienen. Veel landen volgen het Duitse voorbeeld: De Amerikanen hebben hun Grand Solar Plan en de Franse president Sarkozy heeft het over een Plan Solaire met de landen rond de Middellandse Zee. Volgens de Spaanse elektriciteit producenten worden de oliemaatschappijen links in gehaald. Dus hoezo energiecrisis? De zon komt eraan!
20 oktober Nederland 2 20.55 uur
Gebrek aan zon fataal voor Schotten
Schotten zijn doorgaans ongezonde mensen; niet voor niets torst het land een van de hoogste cijfers in West-Europa voor doodgeboren baby's. De oorzaak moet niet enkel gezocht worden in sommige van Schotland's armste streken. Uit nieuw onderzoek blijkt dat het regenachtige en zonloze klimaat een belangrijke factor is in dat gegeven.
http://www.medinews.be/full_article/detail.asp?aid=14118
Fitness en voedingsdeskundigen leven niet langer dan gemiddeld volgens studie.
Dat is een bericht wat ik op een van de Amerikaanse sites tegenkwam. De studie werd uitgevoerd door de Universiteit van California, Berkeley. Volgens het artikel werden 358 dode fitness en voedingsdeskundigen vergeleken met de gemiddelde leeftijden in de U.S. De conclusie van het onderzoek was dat de meeste in feite eerder stierven! Bij het woorden onderzoek en universiteit denk ik dan aan bloedmonsters en het vaststellen van een doodsoorzaak. Dat heb ik in het artikel nergens gelezen. Dus ik denk dat men gewoon de cijfertjes heeft vergeleken. In het artikel werd bijvoorbeeld Dr Atkins genoemd. De grootste en meest zorgvuldige studie naar voeding en gezondheid, the China Study toonde echter juist aan dat Dr. Atkins juist super ongezond leefde!! Om op deze manier een studie uit te voeren hoef je niet gestudeerd te hebben laat staan aan de Universiteit. Die cijfertjes kun jij en ik ook wel boven water toveren. Advies: negeer deze negatieve berichtgeving die alleen maar koren op de molen is om mensen die al ongezond leven te motiveren vooral zo door te gaan. Daar kunnen een paar grote multinationals weer dik geld aan verdienen met hun junk voeding en de daarna de pillen verkopers.
http://www.unconfirmedsources.com/index.php?itemid=3739
Voeding en kankerpreventie
Kanker is na hart- en vaatziekten de tweede doodoorzaak van mensen in ons land. Volgens de Wereldgezondheidsorganisatie (WGO) zijn meer dan de helft van alle kankergevallen toe te schrijven aan een verkeerd voedingspatroon leven in het westen. Dus na tabaksgebruik, bekleedt voeding dan ook de tweede plaats op de lijst van vermijdbare kankers. Het AICR (American institute for cancer research en de WCF (World cancer research fund) berekenden dat 55 % van alle kankers kunnen voorkomen worden door een evenwichtig dieet (zie voedingsdriehoeken van Walter Faché), fysieke beweging en een redelijke gewichtscontrole. Bron: www.viow.be
Note: Veel plantaardige producten, zo min mogelijk dierlijke producten.
Bisphenol A maakt mensen ziekDe Food and Drug Administration (FDA) heeft verklaard dat bisphenol A, dat onder meer wordt gebruikt in blik en allerhande soorten plastic, geen gevaar oplevert voor de volksgezondheid. Europa volgt dit besluit. Dit is wel een controversiële beslissing. Er zijn talrijke wetenschappelijke studies gepubliceerd, waarin is aangetoond dat bisphenol A (BPA) geassocieerd wordt met prostaat- en borstkanker, diabetes, hyperactiviteit en een verhoogde kans op hart- en vaataandoeningen. Volgens de FDA en de Europese voedselveiligheid is de blootstelling aan BPA, zowel in geval van volwassenen als kinderen, dermate laag dat er geen sprake is van een gevaar voor de volksgezondheid. De studies waarop de autoriteiten zich baseren zijn wel gesponsord door het bedrijfsleven. "Het is op zijn minst ironisch dat de FDA en Europa zich alleen baseert op deze studies, terwijl er toch ook andere, onafhankelijke onderzoeken beschikbaar zijn die op het gevaar van bisphenol A wijzen", aldus Pete Myers, topwetenschapper bij het instituut Environmental Health Sciences.
Bron: www.viow.be
Deze week bij Gezondheidradio + Seminar Geertruidenberg
14-10-2008 Met Ron Fonteine over de stof BPA die veel in plastic voorkomt en wat de media daarover te vertellen hebben - Wie bepaald wat recht en krom is, de alternatieve geneeskunde wordt vakkundig om zeep geholpen - vegetariers worden ouder - St Janskruid werkt beter dan antidepressiva - chemisch vastbinden ouderen. Met Mike Donkers gaan we in op het thema en de onderwerpen van het gezondheid seminar in Geertruidenberg op 16 november. Aanmelden via de website. Tenslotte gaan we met Mies Kloos uitgebreid in op de gevolgen van de suiker die veel te veel in onze voeding voorkomt en ons lichaam sloopt. Podcast / Internet stream www.gezondheidradio.tk
De ernstige gevolgen van onze misleidende media!
Al jaren worden in de media keer op keer mensen gewaarschuwd voor o.a. de gevolgen van vitamine overdosis en verteld dat een gevarieerde voeding alles bevat wat het lichaam nodig heeft. Een grote leugen! Wat de gevolgen hiervan zijn kunnen we duidelijk zien bij de negatieve lobby in de media tegen met name St John’s kruid. Een natuurlijk middel tegen stemmingsschommelingen waar dik geld aan verdient wordt met antidepressiva door de farmaceutische industrie. Wat is het gevolg van de negatieve berichtgeving? In 1999 werd er in de U.S. $243 miljoen dollar omzet gedaan aan St John’s kruiden, in 2007 was die omzet teruggelopen tot slechts $53 miljoen! terwijl dus nu al die mensen aan de medicijnen zitten met allerlei schadelijke bijwerkingen. (misleidende media)
Onderzoek: Consument geen probleem met GMO voeding
Dat is de conclusie van een groot Europees onderzoek dat in Nederland is uitgevoerd door de Technische Universiteit (TU) Delft. Tweederde van de Nederlandse consumenten kijkt niet op het etiket van eten om te controleren of het gemanipuleerd is. Alleen een kleine minderheid controleert de aankopen in de supermarkt. In de rest van de onderzochte landen reageren burgers net zo stoïcijns op gemanipuleerd voedsel, vooral slaolie en margarine.
‘Deze studie toont aan dat de meesten niet bewust genetisch gemanipuleerde voedingsmiddelen negeren in de supermarkt, wat mensen ook zeggen in opiniepeilingen’, reageerde projectleider professor Vivian Moses van het Londense Kings College. Het onderzoek duurde twee jaar en werd gehouden in tien Europese landen.
Bron: De Telegraaf.
Note: Met GMO voeding is het net als nu met al de schadelijke toevoegingen (E nummers) De consument wordt niet eerlijk voorgelicht dus ze weten ook niet dat de voeding de oorzaak is van de meeste ziektes en gebreken. - HM
Een aantal artikelen staan in deze nieuwsbrief in de Engelse taal. Vanwege mijn radioprogramma over gezondheid ontbreekt mij de tijd om alles te vertalen. Bovendien zijn het vaak slechts uittreksels van artikelen die verder te lezen zijn via de vermelde link. Deze artikelen zijn daar ook uitsluitend in de Engelse taal te lezen.
Friendly Bacteria Protect Against Type 1 Diabetes
In a dramatic illustration of the potential for microbes to prevent disease, researchers have shown that mice exposed to common stomach bacteria are protected against the development of type 1 diabetes. The findings support the "hygiene hypothesis" -- the theory that a lack of exposure to parasites, bacteria and viruses in the developed world may lead to increased risk of diseases like allergies, asthma, and other disorders of the immune system. The results also suggest that exposure to some forms of bacteria might actually help prevent onset of type 1 diabetes, which is an autoimmune disease. In Type I diabetes, the patient's immune system launches an attack on cells in the pancreas that produce insulin. Source: Nature September
What the Chemical Industry Doesn't Want You
…… to Know about Everyday Products
The global chemical industry annually produces about 6 billion pounds of bisphenol A (BPA), an integral component of a vast array of plastic products, generating at least $6 billion in annual sales. The value of BPA-based manufactured goods is probably incalculable. Environmental Working Group studies have found BPA in more than half the canned foods and beverages sampled from supermarkets across the U.S.Soon after scientists Frederick Vom Saal and Wade Welshons found the first hard evidence that miniscule amounts of BPA caused irreversible changes in the prostates of fetal mice, a scientist from Dow Chemical Company showed up at the Missouri lab. He disputed the data and declared, as Vom Saal recalls, "We want you to know how distressed we are by your research."
Michael Pollan: Open letter to the President
This Sunday's New York Times Magazine will carry my open letter to the next president, outlining a new food and farming agenda. It's called "Farmer-in-Chief" and it was just posted on the New York Times website. My intent is to inject these issues into the public debate, especially during the transition, by demonstrating that it will be impossible for the next Administration to make progress on energy independence, health care costs, or climate change without comprehensively addressing the problems of the food system.
Soup wars over MSG content
Food companies are competing over monosodium glutamate claims as Progresso announces that added MSG is being removed from all its soups following a rival ad campaign.
Study: Omega 3 protects against heart attack
Scientists have finally agreed on the best way to improve the health of your heart even after a heart attack - that’s safe, and which has been proven beyond doubt to work. They are convinced that omega-3 supplements should “join the short list of evidence-based life-prolonging therapies for heart failure”, says the prestigious medical journal The Lancet.
Heart patients who take 1 g of omega-3 supplements every day reduce their chances of a first, or second, heart attack by 20 per cent. They also reduce the risk of having hospital treatment for a recurring heart problem.
The study, involving over 4,000 heart patients, didn’t examine if the supplements could protect healthy people from developing a heart problem in the first place. As well as taking supplements, omega-3 is found in fatty and oily fish. (Source: The Lancet, 2008; 372: 1195-6, and 1223-30).
-0-0-0-0-
De sterkste muren worden gebouwd in de hersenen van mensen. Nehru -0-0-0-0-
Door niemand worden we zo grondig om de tuin geleid als door onszelf.- Seneca
-0-0-0-0-
Te vaak onderschatten we de waarde van een klein gebaar. Een glimlach, een vriendelijk woord of een luisterend oor; ze kunnen een leven totaal veranderen.- Leo Buscaglia
|
Hoe lang kunnen Amerikanen nog genieten van hun vrijheid?
|
|
|
Reacties lezers.
Een vraag die ik regelmatig gesteld krijg: “Is het mogelijk in België een NES scan te doen”, groeten defruyt
Op deze website kun je een arts / therapeut vinden in je eigen regio of land:
http://locator.nutrienergetics.com/default.aspx
---//---
Hallo HenkKomende zondag zend zembla een docu uit over het omstreden kankervaccin.kijk op www.zembla.tv of zondag avond op tv. fijn wekend Remco
Note: helaas net te laat voor de nieuwsbrief als vooraankondiging maar hier is de link voor de herhaling. http://player.omroep.nl/?aflID=8122904
Note 2: Lees EERST het boek van Drs H Trentelman, daar is een hoofdstuk gewijd aan het vaccin Gardasil. Trek daarna maar een conclusie.
Bestel het boek:
http://www.uitdaging.net/gezond/chemotherapie_bijwerkingen.html
---//---
Een politiek GEZONDSHEIDSPARTIJ starten voor de volgende verkiezingen; groots aanpakken.
- wanneer komt de landelijke politieke gezondsheidspartij?
- mijns inziens doet de politiek niets aan de gezondheid van de mens. De partij voor de Dieren ook niet.
- ministerie van economisch zaken; als de mensen gezond eten, was er geen domme kredietcrisis gekomen met die fake-hypotheken in USA; en hadden de Europese banken die "besmette hypotheek pakketjes" niet gekocht als ze helder logisch en niet op winstbejag hadden gehandeld.
- ministerie van justitie; veroordeeld criminelen, maar het crimi gedrag komt door ongezonde voeding.
- ministerie van landbouw; doet zeer weinig tegen de gangbare landbouw; ze steunen ze zelf met subsidie. Biologisch landbouw moet het zelf maar uitzoeken.
- ministerie van defentie; kan weg, als mensen biologisch en gezonder gaan leven; er komt dan minder ruzie en oorlog.
- ministerie van waterstaat en verkeer; minder geld voor nodig als men de natuur zijn gang laat gaan.
- ministerie van onderwijs; gezonder onderwijs, beter voedsel geven aan kinderen tijdens school, meer opleiding over voeding geven aan kinderen onder 12 jaar, want nu krijgen ze daar helemaal geen onderwijs in. Pakken melk groeien toch aan de boom denk men in de steden. etc. etc.
EEN GEZONDSHEIDSPARTIJ KAN DUS ECHT WEL GOED ZIJN IN DE POLITIEK EN OOK VEEL AANHANG, STEMMERS EN ZETELS KRIJGEN OM DE WERELD TE VERANDEREN. Peter
Note: Goed idee Peter, ga jij dat doen? Ik denk dat je weinig stemmers krijgt. Gezondheid gaat pas ‘leven’ bij de meeste mensen als ze het niet meer hebben is mijn ervaring. Ik heb voor mijn gezondheid seminar na twee weken en twee stukjes in onze lokale krant al twee aanmeldingen! Er kunnen echter 125 mensen in de zaal en ik weet dat we veel mensenlevens kunnen redden als we de kennis van Mike Donkers verder kunnen uitdragen. - HM
---//---
Boek: Chemo of kan ik zelf kiezen?
Het boek van Drs H Trentelman waarover we in een voorpublicatie al over berichten is nu uit. Het kan via deze webpagina besteld worden.
http://www.uitdaging.net/gezond/chemotherapie_bijwerkingen.html
DVD project over gezondheid: Deel je informatie!
Beste lezer, Ik wil op korte termijn een public domain dvd samenstellen met pdf artikelen van bekende auteurs die hun kennis over voeding en gezondheid met u willen delen. Deze artikelen kunnen dan eenvoudig vanaf de dvd worden gelezen of worden uitgeprint. Daarnaast wil ik een speciaal gedeelte maken met mooie foto's van de natuur in al zijn schoonheid. Deze Public Domain dvd zal gratis verspreid mogen worden en heel veel mensen gaan bereiken. Wij zullen hem kado geven aan onze eigen relaties, verspreiden via therapeuten, nieuwsgroepen etc etc. Doel is het bereiken van uiteindelijk een miljoen Nederlanders en Belgen.Wil je helpen met artikelen, recepten, mooie foto's dan ben je welkom en wordt je een bekende Nederlander. Door het public domain karakter van deze dvd wordt het echt een project voor en door de mensen die bewuster willen gaan leven en met kennis hun gezondheid willen verbeteren. Artikelen kunnen in PDF of word formaat worden aangeleverd, foto's in JPG formaat. Mochten er providers zijn die de dvd als gratis download willen aanbieden (in ISO formaat) dan hoor ik dat graag.Ons email adres is: eMail Heb je vragen over dit project bel dan 0346-330038 mvg Ron Fonteine
’Kwakzalverij neemt toe door 19% btw-heffing’
Homeopathie, acupunctuur of natuurgeneeskunde worden volgend jaar fiks duurder. Dit komt omdat alternatieve genezers voortaan 19% btw moeten gaan betalen. Door het kabinetsplan zal kwakzalverij echter toenemen, waarschuwt de organisatie voor homeopaten NVKH. „Mensen zullen tijdens hun zoektocht naar goedkopere behandelingen vaker op medische bedriegers stuiten”, voorspelt Martin de Munck van de NVKH. Verzekeringmaatschappijen vergoeden alternatieve geneeskunde doorgaans voor een klein deel. Het gros moet een klant zelf ophoesten. „Rekeningen zullen met bijna 20 procent omhooggaan. Dat werkt in de hand dat naar prijsvechters wordt uitgeweken, wat uiteraard niet goed is voor de zorg van de patiënt”, stelt homeopaat De Munck. De Vereniging tegen de Kwakzalverij juicht de btwheffing voor alternatieve genezers echter toe. „Wij vinden het prima dat de drempel wordt verhoogd. De alternatieve geneeskunde bestaat per definitie uit behandelingen die op zijn best placebogeneeskunde zijn. Bewijzen dat die beter werken dan een geloofwaardig placebo zijn er niet. Daarom is een hoog btw-tarief net als voor kermisklanten op zijn plaats”, vindt voorzitter Cees Renckens. De Stichting Innovatief Onderzoek en onderwijs van Complementaire Behandelwijzen hebben een handtekeningenactie gehouden tegen de btw-plannen. Morgen bieden zij het kabinet een petitie aan. Bron: de Telegraaf 20-10-2008
Codex Alimentarius bijeenkomst Dr Rath Health Foundation
U heeft vast wel gehoord van de Codex Alimentarius (voedingsmiddelenwet). Maar weet u ook wat de Codex Alimentarius precies inhoudt? Wat de betekenis ervan is voor onze gezondheid? Wat de invloed van de Europese Unie is? En welke rol spelen de multinationals hierin?
Dr. Rath Health foundation organiseerde vrijdag 24 oktober een meeting waarin een antwoord op al deze vragen wordt gegeven. De meeting was onder leiding van Paul Anthony Taylor, deskundige op het gebied van de Codex Alimentarius. Paul Anthony weet als geen ander wat de Codex inhoudt en woont regelmatig vergaderingen bij van de commissies die zich bezig houden met de implementatie van de Codex op Europees en nationaal niveau.
Als je denkt; “het zal wel”. Wees er dan ook op voorbereid dat er mensen in je direct omgeving zullen gaan sterven als een direct gevolg van een gebrek aan parate kennis van onze voeding. Dingen die gewoon bij je thuis in de koelkast en voorraadkast liggen. Pakjes en blikjes die er zo ‘vertrouwt’ uitzien. Boordevol met chemicaliën waarvan niemand weet wat ze bij elkaar opgeteld voor destructieve reacties in je lichaam teweegbrengen. Je hebt nog slechts EEN kans om er wat aan te doen. De allerlaatste!
http://www.uitdaging.net/JP_Balkenende.html#Dr_Rath_Foundation_codex
Medicijnen als snoepjes aan kinderen?
Gratis medicijn samples worden regelmatig verstrekt aan kinderen volgens een recente studie. Zelfs gevaarlijke medicijnen die al een ‘black box’ waarschuwing hebben gekregen! http://www.wddty.com/03363800371743409940/pharmaceuticals-children-given-danger-drugs-as-free-samples.html
Is vis eten schadelijk in verband met de kwik?
Onze oceanen zijn sterk vervuild met onder andere kwik. Sommige mensen eten dan ook geen vis meer uit bepaalde gebieden vanwege met name kwik. Volgens een nieuwe studie onder 6.410 vissers en hun familie in Finland leefden deze mensen langer en ondervonden minder hart en vaat ziekten en kanker dan de gemiddelde bevolking. Natuurlijk aten ze meer vis dan gemiddeld en ondanks het gif hadden de goede componenten van de voeding de boventoon in de levenskwaliteit.
(Bron: International Journal of Epidemiology, 2008; 37: 1008-17).
Herseninfarct: Kruiden supplement Gingko Biloba beschermt.
Iedereen vreest een herseninfarct en de soms blijvende gevolgen die dat kan hebben op ons functioneren. het vrij over de toonbank verkrijgbare supplement Gingko Biloba kan onze hersenen beschermen tegen schade. Onderzoekers aan de universiteit van John Hopkins zagen al beschermende effecten na slechts een week gebruik van Gingko Biloba.
(Bron: Stroke,2008; published online October 9, doi: 10.1161/STROKEAHA.108.523480).
Boek: Help, ik wil mijn gezondheid terug
Het boek is geschreven door Richard Hoets. Richard werkt inmiddels al 25 jaar met voeding en heeft sinds 6 jaar zijn eigen praktijk, gevestigd in Tiel. Hier geeft hij mensen advies op het gebied van voeding in relatie tot gezondheid, en helpt hij mensen om hun gezondheid te verbeteren.
Én met succes, want al vele mensen zijn dankzij Richard en zijn vrouw Coby stukken gezonder gaan leven. lles verder:
http://www.uitdaging.net/gezond/Help_Ik_wil_mijn_gezondheid_terug.html
Vitamine C kan hoge bloeddruk voorkomen.
Meer en meer wetenschappers onderzoeken de mogelijkheden van vitamine C bij het voorkomen en de behandeling van hypertensie. Gedurende jaren werd - volgens Italiaanse onderzoekers - nagelaten om vitamine C in te zetten tegen een te hoge bloeddruk. Dat blijkt in ieder geval uit de studieresultaten van wetenschappers die verbonden zijn aan de universiteit van Pisa. Ze maakten de resultaten van hun onderzoek bekend tijdens het jaarlijks congres van de 'American Heart Association in Atlanta (VS). Tijdens een kleine studie werden twaalf patiënten, met een relatief ernstige vorm van hypertensie, dagelijks behandeld met injecties die drie gram vitamine C bevatten. Amper twintig minuten na de toediening konden de onderzoekers vaststellen dat het stressniveau bij de mensen met 11 procent daalde. Dit had voor gevolg dat ook de bloeddruk met gemiddeld 7 procent verminderde. Andere onderzoeken zijn nu nodig om na te gaan of oraal ingenomen vitamine C dezelfde effecten heeft. Men vermoedt dat zuigtabletten, waarbij de vitamine C via het speeksel wordt opgenomen, positieve resultaten kunnen geven bij een te hoge bloeddruk. Bron: www.viow.be
L-Theanine de natuurlijke en immuunversterkende rustbrenger.
L-theanine is een aminozuur uit de blaadjes van de Camellia sinensis. Japanners gebruiken het extract uit de groene thee om te ontspannen. Ze stoppen het zelfs in kauwgom, maar gebruiken het ook als voedingssupplement. Deze natuurlijke stof heeft een ontspannende en rustgevende werking en kan gebruikt worden door prikkelbare en lusteloze mensen. Om deze rustgevende invloed niet te verstoren is het extract nagenoeg vrij van cafeïne. L-theanine kan zonder bezwaar langdurig gebruikt worden.
Waarom L-theanine?
Stress en een te hoge werkdruk in combinatie met grote hoeveelheden cafeïne kan een gevoel van nervositeit, irritatie, oververmoeidheid en slapeloosheid veroorzaken. We kunnen het wel een tijdje volhouden, maar gezond is het niet. Gezondheid begint met goede voeding die veel vitaminen en mineralen bevat. Soms is dit ook niet genoeg en hebben we een extra natuurlijke aanvulling nodig.L-theanine staat borg voor uiteenlopende gunstige effecten in de hersenen die zorgen voor een ontspannen gevoel. Het is bovendien een goede ondersteuning van ons immuunsysteem. Onderzoek heeft uitgewezen dat al een half uur na inname van 200 mg L-theanine de gunstige uitwerking kan worden waargenomen. Prettige bijkomstigheid is dat men er niet suf of slaperig van wordt. Bron: www.viow.be
Video: Het draaiboek voor fascisme.
Als je de ogen sluit voor wat er om je heen gebeurt kom je voor verrassingen te staan. Je kan ook open staan en waar mogelijk actie ondernemen. Dat heeft de Amerikaanse schrijfster Naomi Wolf gedaan met het boek; “Give me liberty” (geef me vrijheid). Het klinkt gek maar de vrijheid voor Amerikanen wordt steeds meer ingeperkt. In haar boek en video geeft ze voorbeelden uit de geschiedenis van Italie met Musolini en Hitler Duitsland. Stap 1: Creëer een hype rondom een Internationale bedreiging. (the war on terror) Stap 2: Creer een geheim gevangenissysteem buiten de wet om. (bestaat al in de U.S beelden stonden op deze website maar zijn nergens meer te vinden op You Tube) Stap 3: Creëer een leger dat rechtstreeks onder de President valt. (bestaat nu en het is sinds 1807 geleden dat US militairen op straat gezag uitoefenen). Stap 4: Those who have read The End of America can easily see how the “blueprint for fascism” has been followed in the United States, set off by and increasingly gaining momentum after 9/11.
De vraag is natuurlijk WAAROM? Amerika was een wereldmacht, dat zijn ze alleen nog maar militair. Financieel zijn ze zo goed als bankroet en een kat in het nauw maakt rare sprongen.
Bekijk de video: http://www.uitdaging.net/nieuwsbrief/enet_10_08.html#_4_Stappenplan_naar_fasisme
Einde pers vrijheid Amerika is een feit!!!
Bij het volgende bericht wordt mij nu het een en ander duidelijk. Mijn website www.uitdaging.net trekt nogal wat bezoekers. Bij mijn vorige netwerkmarketing bedrijf dat ik vertegenwoordigde stond ik wereldwijd bij Google in de top 10. Ik heb van dat bedrijf tot twee keer toe een waarschuwing ontvangen om mijn website aan te passen en op ELKE pagina een legal claim te zetten dat het bedrijf niet verantwoordelijk was voor mijn uitlatingen. Ik moest van elk artikel een korte omschrijving maken over de inhoud en kreeg een aantal regels waaraan ik moest voldoen. Ik kreeg precies twee weken de tijd om hieraan te voldoen of anders was het bedrijf gedwongen om mijn lidmaatschap op te zeggen. De laatste keer was bovendien midden in de zomer tijdens de vakanties. Lees het onderstaande artikel en mij wordt heel veel duidelijk. - Henk Mutsaers
P.S. En er zijn nu ook nog steeds mensen die denken dat de Codex Alimentarius “richtlijn” ook wel meevalt. Ik weet hoe ik gezond kan leven hoe anderen het in de toekomst te weten moeten komen. Via boeken waar geen reclame voor gemaakt mag worden? Hoe lang zal deze website nog in de ‘lucht’ mogen blijven vraag ik mij af?
Lees het artikel van Mike Adams die tot de conclusie komt dat het FDA een criminele organisatie is die een grotere bedreiging vormt voor de mensheid dan welke terreur organisatie ter wereld dan ook. Het FDA is een bedreiging voor de volksgezondheid die moeiteloos levensbedreigende medicijnen goedkeurt en levensreddende vitamines verbied. Daarmee is deze organisatie verantwoordelijk voor (groot getal) doden!
NaturalNews has learned the U.S. Food and Drug Administration is running a criminal extortion racket designed to drain cash from health supplement companies and shift it into the pockets of top FDA contractors. The FDA extortion racket works like this: FDA employees use keyword-scanning software to scan the web pages of natural health product and supplement companies, searching for terms like cancer, cures, treatment, remedies and other "forbidden" words. FDA employees then review the discovered pages to determine if they contain any words that might inform consumers of the health benefits of the nutritional products. FDA employees also look for links that might point web users to scientific articles from peer-reviewed medical journals that further explain the health benefits of specific foods, supplements or nutrients. http://www.naturalnews.com/024567.html
P.S. Vergeet niet de petitie te tekenen: www.ReformFDA.org
P.S.S. Bill Sardi zijn website over gezondheid is niet meer te vinden op Internet.
De reden daarvoor kun je nog lezen, alleen geloof ik er geen barst van!!!!!!
http://www.knowledgeofhealth.com/
Widespread Nutrient Deficiencies Fixed by "Dirt Cheap"Multivitamins
Bruce Ames PhD, also a member of the board of directors of the National Academy of Sciences and National Cancer Institute, says there is evidence that 56% of Americans are deficient in magnesium, 93% are deficient in vitamin E, 31% deficient in vitamin C, and this should be no surprise since about 32% of fuel sources for Americans are non-nutrient dense foods such as soft drinks, pastries, hamburgers, pizza, potato chips, cheese, beer and French fries.
However, Dr. Ames' laboratory stumbled upon nutrition-related pathology that precedes the occurrence of disease - chromosome breaks. If Americans heard they have "chromosome break disease" they might be more likely to supplement their poor diets with vitamin pills. But instead, many Americans are led to falsely believe the American diet is sufficient for health.
http://www.naturalhealthlibrarian.com/
Deze week op Gezondheid Radio
21-10-2008 Met Mies Kloos over vetten zoals Omega 3 en Omega 6. Mike Donkers met een opmerkelijk onderwerp: "Er is eigenlijk maar één ziekte!" En,.... met medicijnen vecht je TEGEN een ziekte. Met voeding geeft je het lichaam weer nieuw LEVEN. Tenslotte Geja Heinen over salvastrolen en voedingssupplementen (supervoeding). http://www.gezondheidradio.tk/ (live webstream en podcast)
-0-0-0-0-0-
Alle belangrijke strijdtonelen spelen zich in jezelf af. Je enige overwinning ligt in overgave aan jezelf. - Sheldon Kopp
-0-0-0-0-0-
Sommige mensen zien de dingen zoals ze zijn en vragen: waarom?Ik zie de dingen zoals ze nooit geweest zijn en zeg: waarom niet?- George Bernard Shaw
-0-0-0-0-0-
“How did Einstein define insanity? I believe he said it was doing the samething repeatedly while anticipating different results. The government isdoing the same thing that created this crisis and is apparently anticipa-ting different results.” - Jim Sinclair
|
| > terug naar boven < |
Uw toekomst Gezondheid Ondernemen Marketing Medisch Pensioen
Persoonlijk Voeding Disclaimer
|
|
Uw uitdaging?
Gezondheid
Ondernemen
Marketing
Medisch
Pensioen
Persoonlijk
Voeding
Disclaimer
Advertentie

|