Uitdaging.net nieuwsbrief Jaargang nummer 9 24-10-2009

Leef Bewust Seminar Geertruidenberg

Everything is OK

Reacties lezers
Waarom je niet afvalt door te sporten!
Wat leer je op school over gezond leven?
Vegetariërs U.K.
Radio luisteren via Internet wint aan populariteit
Meer vraag magnetron voeding in de U.K.
Griepvaccinatie en de onkunde van vele mensen.
Gezondheid claims op onze voeding
Leef Bewust seminar Geertruidenberg
Voeding voor je gedachten
Polypil, ... langer leven?
Worden we werkelijk gezonder?
Geschiedenis vaccineren

Nieuwsflits 04102009

Nieuwsflits 11102009

Nieuwsflits_18102009

Nieuwsflits 25102009

EXTRA
Honderden zieken en enkele doden na begin vaccinaties Zweden !!!

Reacties lezer

Henk,
Onderstaand artikel van oud-burgemeester Peter Vereecke, over de komende vaccinatie.

Smeekbede van een burger
Ik ben Peter Vereecke. Ik was gedurende 25 jaar actief in de (gemeente) politiek, waarvan een legislatuur als burgemeester. Ik kan me dus goed inleven in jullie situatie, goedbedoeld druk bezig zijn met de politiek en ondertussen dreigen uit het oog te verliezen wat er werkelijk leeft en gebeurt Ik ben dus nu al een aantal jaar gewoon burger, maar ik ben mij vragen beginnen stellen. Naarmate er meer antwoorden kwamen, werden de vragen groter en indringender. Ik maak mij grote zorgen, de wereld evolueert in een richting, die wij zelf als mens ten gronde niet willen. We lijken wel gehypnotiseerde gevangenen. Het wordt heel dringend tijd dat we wakker worden en het roer omgooien want, de waarheid, de vrijheid, de integriteit van ons allemaal worden ernstig en zeer concreet bedreigd !
Lees verder / bron:
http://www.wijwordenwakker.org/content.asp?m=M4&s=M22&ss=P769&l=NL
Mvg, Geert.
---//---  

*Vaccinaties tegen de Mexicaanse griep*
Er kan niet voldoende gewaarschuwd worden over de vaccinaties tegen de Mexicaanse griep, want  nog steeds zijn velen van mening, dat het allemaal wel losloopt en er geen risico's zijn verbonden aan een vaccinatie. De werkelijkheid is echter compleet anders, lees dit artikel:
http://xandernieuws.punt.nl/?id=553698&r=1&tbl_archief=&

Hoewel Klink heeft verklaard, dat vaccinaties vrijwillig zijn, beschouw ik hem als een pathologisch leugenaar, die samen met Coutinho en Osterhaus de bevolking voorliegt. En dat alles met de christelijke moraal van "normen en waarden"Van de MSM (Main Stream Media) hoeven we niets te verwachten, hun voortbestaan is steeds meer afhankelijk van niet objectieve berichtgeving en waarschuwingen tegen de vaccinaties zul je daarin niet vinden.

*De politieke partijen*
De politieke partijen durven ook geen enkel standpunt in te nemen en komen niet verder dan een loze opmerking van Pechtold, dat er "misschien een brede, maatschappelijke discussie" hierover moet plaatsvinden. De Partij voor de Dieren stelt dan nog wat vragen aan Klink, waarop na 6 weken antwoord komt, hij moet natuurlijk eerst met criminelen als Coutinho en Osterhaus overleggen, om daarna antwoorden te geven, waarmee je alle kanten op kunt. Het wordt tijd voor een nieuwe partij, niet één van de bestaande partijen, maar één met een frisse aanpak. Want zoals ik bij het onderwerp aangeef, het roer moet echt om, voor het te laat is. De Partij voor Gerechtigheid lijkt een uitstekend alternatief. Lees hun plannen en de Nieuwsbrief op hun website: www.partijvoorgerechtigheid.nl
Groeten uit Thailand, Aart van Wijngaarden
---//---

Depopulatie door sterilisatie: De verborgen werking van het Mexicaanse griepvaccinAl eerder schreven we over een bericht van de Los Angeles Sunday Times (24 mei 2009)dat er op 5 mei 2009 in Manhattan een bijeenkomst van 's werelds rijkste miljardairsplaatsvond, en dat deze 'elite' -onder leiding van de beruchte multimiljardair encrimineel George Soros- het in ieder geval over één ding roerend eens was: 'overbevolking' is degrootste bedreiging voor onze planeet. De perfecte oplossing lijkt daar inmiddels voor gevonden: een vaccin, dat vanwege eengeforceerde en zwaar overtrokken wereldwijde griep'pandemie' aan miljarden mensenzal worden toegediend - en dat aantoonbaar stoffen bevat die mensen permanentonvruchtbaar kunnen maken. 

George Soros, de gewetenloze mega-bankster-gangster die de economieën van completelanden (Rusland, Thailand, Maleisië en nu ook de VS) de afgrond in hielp, zouvolgens de LA Sunday Times aan het hoofd van de duistere bijeenkomst hebben gestaan, waar ookBill Gates (Microsoft), David Rockefeller, Warren Buffet, Michael Bloomberg (burgemeestervan New York) en media-iconen Ted Turner en Oprah Winfrey (die op haar beurt veelinvloed heeft op de Obama's) bij aanwezig waren. Massale depopulatie van onze planeet is niet langer een verborgen agendapunt van demachtselite achter de schermen, en hoeft niet meer beperkt te blijven tot 'NationaalGeheim-Memorandums' (zoals NSSM-200, in 1974 opgesteld door Henry Kissinger enZgbiniew Brzezinksky, de grote man achter CFR-stroman Jimmy Carter en Barack Obama,de twee laatste 'manchurian candidates' die bedoeld waren en zijn om de VerenigdeStaten en het Westen ten onder te doen laten gaan).

Een groot deel van het publiek is inmiddels op de hoogte van de gruwelijke uitroeiingsplannen van de regerende elite, al durven demeesten het nog steeds niet te geloven. Wat nog veel minder mensen beseffen is hetfeit, dat het jaar waarin ze deze plannen tot uitvoer gaan brengen, DIT jaar is: 2009. Lees veder / bron:
http://xandernieuws.punt.nl/?id=553698&r=1&tbl_archief
Mvg, Geert
---//---

*AANKLACHT TEGEN DE OVERHEID*
Op de website van psycholoog dr. Johan Oldenkamp (www.pateo.nl ) staat een zeer interessant boek, dat u gratis in PDF vorm kunt downloaden onder de kop (e) boeken, genaamd Aanklacht Tegen De Overheid. Hierin voert hij niet minder dan 33 aanklachten op tegen onze overheid, die de gezondheid van mensen doorlopend aan het verkwanselen is. Een andere aanpak zou niet alleen de kosten van onze ziekenzorg aanzienlijk beperken, maar ook een gezonder even tot gevolg hebben. Juist vandaag is ook bekend geworden, dat de pathologisch leugenaar, de viroloog Ab Osterhaus, fors wat aandelen heeft in de onderneming, die de griepvaccins levert. Logisch dat hij dus praat over een zeer gevaarlijk griepvirus, waar andere wetenschappers de Mexicaanse griep als een mild virus beschouwen. Het gevaar is trouwens ook niet het griepvirus, maar de vaccinatie ertegen, maar dat vertelt die crimineel Osterhaus er niet bij. Op de website van Johan Oldenkamp staan trouwens ook meer interessante boeken, die in PDF vorm gratis kunnen worden gedownload.
Groeten uit Thailand, Aart van Wijngaarden
---//---

Geachte heer Mutsaers|
Wat dacht u van het navolgende: op teletekst pag 110 op 27-09-2009 Het volgende gelezen:  onze minister Verburg vindt ,dat sinds de melk consumptie vanaf 2005 dramatisch is gezakt (GELUKKIG). IK PRAAT DAN WEL OVER GEPASTEURISEERDE MELK. Hij een campagne moet gaan starten voor de melk industrie, LEES AKZO? UNILEVER? DSM? CAMPINA etc etc Friesche vlag niet te vergeten. En daar ons belastinggeld aan moet besteden onder het mom van MELK IS GOED VOOR ELK/ MET MELK MEER MANS? GOED VOOR DE BOT OPBOUW.

Ik vraag mij dan in alle ernst AF, OF DEZE MINISTER NIET ONMIDDELLIJK MOET AFTREDEN OP GROND VAN INCOMPETENTIE. Hiermee zet hij het Nederlandse volk op het verkeerde “dodelijke spoor”  Koemelk is voor koeien en niet voor mensen gedacht. Er zijn voldoende wetenschappelijke experimenten waarbij pas geboren kalveren gezoogd werden met gepasteuriseerde melk. Met als resultaat dat alle kalveren die hiermee gezoogd werden hooguit de leeftijd van 6 weken behaalden. Daarna R.I.P
Hoogachtend de hr Meijers
---//---

Waarom je niet afvalt door te sporten!
Als we de advertenties van de sportscholen moeten geloven is sporten de manier om af te vallen. Jazeker, je verbrandt calorieën door te sporten en om af te vallen moet je calorieën verbranden. Als dit waar was dan zou de overgewicht catastrofe al een aantal jaren flink aan het afnemen zijn. Feit is echter dat we met een aanmerkelijke toename te maken hebben van overgewicht en obesitas (zwaar overgewicht) En toch is het aantal mensen dat is gaan sporten gedurende de laatste 20 jaar bijna verdubbeld. Hoe kan dit?

Van sporten krijg je echter weer honger en kan het calorie verlies dus weer teniet gedaan worden als je daarna calorie rijk voedsel tot je neemt. De verborgen calorieën daar zit onze moderne fabrieksvoeding boordevol mee. Sporten heeft dus geen enkele zin als je daarnaast niet kritisch naar je voeding gaat kijken. Sporten en of actief bewegen is wel degelijk goed voor de gezondheid maar wel een onderdeel van het totale plaatje wat je leefstijl betreft. Het is echter ook belangrijk om te weten dat je bij sporten of intensieve lichaamsbeweging een deel van je vetverbranding in spiermassa omzet. De weegschaal geeft dus nooit een exact beeld van je verhoogde inspanningen.
Bron Dr. Mercola

Wat leer je op school over gezond leven?
Het is al wat jaartjes geleden dat ik zelf op school heb gezeten maar de berichtgeving volgend dan blijkt er nogal wat junkfood te koop aangeboden te worden op de school. Suiker rijke 'energie' drankjes, snoep en de vette hap blijken op veel scholen rijkelijk en eenvoudig verkrijgbaar. Wat gaat daar voor boodschap vanuit? Als deze producten op de school verkrijgbaar zijn dan heeft het voor een leraar al weinig zin om te vertellen dat dit ongezond is. Onlangs werd het idee opgepakt in de U.S. door de natural health community met het publiceren van een Eboek over dit onderwerp.

The Heart of HealthHet is de fundatie van gezondheid en vitaliteit. Een gebruikers handleiding voor je eigen lichaam. In het verleden waren er al pogingen gedaan om zo'n handleiding samen te stellen. Vergeten werd echter om de realiteit onder ogen te zien en in te gaan op de gevaren van genetisch gemanipuleerde voeding (GMO). Er werd geen of te weinig aandacht besteed aan de gevaren van ondervoeding door mineralen en vitamine gebrek. Ook ging men niet in op de noodzaak van ontgifting vanwege de grote toxische belasting. Maar ook, wat stress voor gevolg kan hebben op je gezondheid. Wat heeft gedachten kracht te maken met je gezondheid? Het is dus geen boek wat je vertelt hoe je ziektes kunt genezen maar hoe je de vitaliteit van je lichaam kunt maximaliseren en behouden.

Gedurende de laatste 100 jaar is er een enorme kennis voorhanden gekomen die veelal het grote publiek niet bereikt. In de media schrijft men over een zoektocht naar een (nog onbekend) middel om kanker te genezen, en men heeft het over een chemisch onbalans bij een depressie. Het gaat echter om verstoorde energievelden die veelal een brandstofgebrek hebben of te kampen hebben met giftige stoffen van binnen of buitenaf.
* Hoe ga je om met negatieve emoties?
* Hoe bevrijd jij jezelf van negatieve gedachten uit het verleden?
* Hoe beheers je de immens belangrijke zuurgraad (pH waarde) van je lichaam?
* Welke voeding stimuleert de hormoonbalans?
* Welke voeding / supplement helpt bij de ontgifting?
* Hoe kun jij je beschermen tegen elektromagnetische velden?
En meer ….
http://www.truthpublishing.com/The_Heart_of_Health_p/print-cat21553.htm

Boek
"Supplements Exposed: The Truth They Dont Want You to Know about Vitamins, Minerals,and Their Effects on Your Health" by Brian R. Clement.
http://www.amazon.co.uk/gp/product/1601630905/ref=snp_dp

Vegetariërs U.K.
Volgens de cijfers van de Vegetarian Society uit 2007 is 2% vegetariër in Engeland en eten 5% uitsluitend vis en kip. Het hoogste percentage vond men in de leeftijd groep van 16 tot 29 jarigen. Veel restaurants spelen in op deze trend kon ik vaststellen. De vegetarische gerechten waren eenvoudig te vinden op de menukaart waar de letter V stond. In producten waar noten in verwerkt waren stond bij sommige restaurants dit ook vermeld eveneens als glutenvrij.

We vroegen een 19 jarig meisje uit Cornwall wat haar bewogen had om vegetariër te worden?
Een aantal factoren kwam naar boven die bij hadden gedragen deze beslissing te nemen. Was het in eerste instantie op jonge leeftijd de liefde voor dieren, in tweede instantie had het zien van de ruwe wijze waarop dieren geslacht worden ook geen positieve bijdrage geleverd. Ook bleek de moeder een rol te spelen in de beslissing die zij had genomen. Zij had namelijk een afkeer van vlees gekregen omdat 20 jaar geleden daar de schandalen aan het licht kwamen met dierenvoeder en daarop volgende uitbraak van de gekke koeien ziekte. Het later lezen van artikelen dat een vegetarische leefstijl gezonder is, is nu de bevestiging en motivatie om hiermee door te gaan.

Radio luisteren via Internet wint aan populariteit
Het Radio Advies Bureau (RAB) deed een onderzoek naar het luistergedrag. In tegenstelling tot Groot Brittannië waar slechts 2,2% luistert naar de radio via het medium Internet is dit in Nederland al gestegen naar 12% die daar regelmatig gebruik van maken.

Onlangs werd ik door een gedwongen om gezondheid radio vanuit thuis live uit te zenden (internet storing bij de lokale omroep) wat nog op wat technische problemen stuitte. Nu met meer tijd voorhanden ligt de oplossing binnen handbereik om dit in het vervolg vlekkeloos te laten verlopen. Persoonlijk vind ik het namelijk belangrijk om in te spelen op de actuele gebeurtenissen nu er zoveel op het spel staat waarvan zelfs de meerderheid totaal niets van af weet!

Staat onze democratie op wankelen?
Al geruime tijd houden we je op de hoogte van de gebeurtenissen in het 'verre' Amerika over de mogelijkheid van verplichte vaccinaties en de rol die de WHO hierin internationaal speelt. Dreigende berichten over de mogelijkheid van verplichte vaccinaties bereikten ons uit Frankrijk maar nu ook al vanuit onze zuiderburen België. Het Belgische parlement heeft ingestemd met een wetsvoorstel om de regering speciale noodbevoegdheden te geven in het geval van een Mexicaanse grieppandemie.

België is daarmee is het eerste Europese land dat officieel heeft besloten om bij de aanstaande massale vaccinatiecampagne de democratie en daarmee de rechten van de burgers buiten werking te stellen en in handen te geven van een 'crisis comité', dat uiteindelijk alleen aan de WHO / VN verantwoording schuldig is. Eerder besloten twee andere EU-leden, Griekenland en Frankrijk, om in het geval van een grieppandemie de hele bevolking verplicht te gaan vaccineren.
Bron:
http://xandernieuws.punt.nl/?id=553295&r=1&tbl_archief

Ik vraag mij af of de mensen voldoende geïnformeerd zijn om een afgewogen beslissing te nemen op de vraag; Wel of niet laten vaccineren? Hoeveel procent heeft hier kennis van? Hoe komt het dat we bij de meest simpele vraagstukken verdeeldheid hebben bij de politieke partijen bij het aannemen van een wet. Hoe komt het dat we nu slechts vernemen wat er beslist is? Hoe kan het mogelijk zijn dat men zo lichtvaardig een besluit kan aannemen wat ons zelfbeschikkingsrecht op ons eigen lichaam teniet doet?

Kan een land dat deze richtlijn van de WHO ondersteunt – verplichte vaccinatie – zich nog wel een democratie noemen?

Ik denk van niet!

Ik heb het al eerder geschreven, iedereen die de giftige H1N1 vaccinatie laat toedienen wordt niets anders dan een proefkonijn! Een proefkonijn in het grootste wereldwijde experiment met chemische middelen wat ooit heeft plaatsgevonden. Een proefkonijn met middelen die bewezen giftig zijn.

Is jouw lichaam binnenkort ook eigendom van de staat waarbij de politiek kan beslissen wat in hun ogen goed of slecht voor je is? Is …. of wordt gezondheid niet het belangrijkste in je leven. Heb je daar niet het recht om zelf te bepalen wat je daarmee wilt doen?

Hebben wij niet (meer) het recht om bij een eventuele pandemie (waar ik totaal niet in geloof) natuurlijke middelen in te zetten waarvan ik persoonlijk overtuigd ben dat die vele male beter werken dan de chemische troep die men wil gaan inspuiten?
– Henk Mutsaers

Meer vraag magnetron voeding in de U.K.
De verkoop van groenten in blik is in Engeland terrein aan het verliezen ten opzichte van kant en klaar verpakte magnetron groenten. De verkoop van blik groenten daalde het afgelopen jaar al met 4,3% melde de Mail on Sunday. Door het 'succes' van Heinz meldde ook de concurrentie om de markt van microwave - ready – foods te gaan toetreden. De daling van de verkoop wordt niet alleen aan het gemak toegeschreven maar ook in de gestegen kosten en de lage koers van de Britse pond. Het artikel werd afgesloten met; “Microwaves are killing the can”. Buiten de 'killing' van de omzet is het ook een echte killer voor de gezondheid, daar wordt in het artikel echter niet over gesproken. – HM

Griepvaccinatie en de onkunde van vele mensen.
Met vakantie in Engeland afgelopen week kwam natuurlijk de varkensgriep zoals die in de U.K. genoemd wordt ter sprake, de vaccinatie machine draait ook hier immers op volle toeren. Een kennis vertelde trots dat hij al op de voorkeurslijst van de dokter stond!! Een andere kennis hoopte het vaccin te krijgen zo gauw als dit voor handen zou zijn.

Op mijn reactie dat ik het vaccin zeker niet zou nemen omdat het gevaarlijk was werd niet, of ontsteld gereageerd. Ik gooide hun persoonlijke denkwereld overhoop!!! Ik geloof niet dat de eerste kennis ook maar open stond voor enig ander inzicht. De tweede bracht het in ieder geval ter sprake later in een tweede gesprek. Op mijn stelling dat ik niet geloof in dokters maar in natuurgeneeskunde kwam in ieder geval de reactie dat ze dat ook al geprobeerd had. (levertraan). Als je dan vervolgens uitleg geeft over de zuren en basen balans, het onvoorstelbare gebrek van vitamines en mineralen en ze zien dat je zelf elke dag een smoothie maakt dan krijg je de volgende reactie: Oh! Op de pagina die ik opzocht op Internet met als kop; “One third of doctors do not want swine flu vaccination”. (Artikel Daily Telegraph) http://www.telegraph.co.uk/health/ Mijn aanvullende opmerking, eenderde zegt niet te vaccineren, nog eens eenderde doet dit waarschijnlijk niet maar durft dat niet openlijk te vertellen en de rest is naar mijn mening gehersenspoeld.

Reactie: “You think so?” Je kan dan denken, ik vind het allemaal prima, ik heb het verteld, ik heb ze gewaarschuwd. Maar zo kort door de bocht is het nu eenmaal niet. Om je 'geloof' te veranderen kost nu eenmaal tijd en vele andere input kanalen, niet alleen mijn mening maar die van velen telt. Ik ben echter bang dat de reactie “oh' niet gaan aanzetten tot verder onderzoek van de personen in kwestie zelf. Ik blijf dus mensen informeren over steeds weer dezelfde onderwerpen waarvan ik zelf weet dat ze al vele malen verteld zijn met steeds weer andere bronnen die dat oude nieuws ook weer bevestigen. Hopelijk worden er zo steeds meer mensen wakker. – Henk Mutsaers

Gezondheid claims op onze voeding
In de Telegraaf van dinsdag konden wij het volgende lezen betreffende de claims die nu nog gemaakt worden ten aanzien van voeding. Het zijn vaak totaal niet onderbouwde claims maar soms ook gestoeld op eeuwen lange ervaring. “De EFSA heeft een strikt protocol opgesteld om de beoordeling van de claims snel en consequent af te kunnen handelen. Daarin staat dat elk gezondheidseffect van een product toe te schrijven moet zijn aan een bepaald ingrediënt. Staat wetenschappelijk vast dat zo’n ingrediënt een bepaalde lichaamsfunctie actief beïnvloedt en daarmee effect heeft op de gezondheid, dan is een gezondheidsclaim toegestaan. Zijn de ingrediënten niet te definiëren of is de werking van een ingrediënt in het lichaam niet precies bekend, dan is een claim van de baan”, aldus melde de Telegraaf.

Verder in dit artikel: “ Wie er namelijk van overtuigd is dat een appel gezond is, moet zijn mening herzien. Een appel is – volgens de maatstaven die EFSA hanteert – alleen gezond als het vitamine C-gehalte minstens 12 mg per 100 gram bedraagt. Veel appels, en ook peren, halen deze norm niet. Maar waarom zou je je zorgen maken om het eten van een appel als het vitamine C gehalte het enige wetenschappelijk bewezen effect is? Je kunt dan net zo goed een vitaminepil slikken. Dan weet je ook nog eens precies hoeveel voedingsstoffen je binnenkrijgt”.

Een appel geeft natuurlijk ook nog andere stoffen die het lichaam nodig heeft. Het vitamine C gehalte, of liever gezegd het gebrek hieraan is een punt dat eigenlijk zo vertaald kan worden naar het merendeel van alle groenten en fruit die op een onnatuurlijke manier met kunstmest geproduceerd zijn. (95 tot 97%)

Wat het artikel niet vermeldt is dat de onderzoeken naar de gezondheidseffecten van voeding onbetaalbaar zijn. Daarmee worden voedingsproducenten de vrijheid om eeuwenoude kennis, die echter nog nooit dubbelblind bewezen aangetoond is vanwege de niet terug te verdienen kosten, het delen van kennis ontnomen. – HM

Leef Bewust seminar Geertruidenberg
Op zondagmiddag 25 oktober gaan we in de Schattelijn te Geertruidenberg weer een voorlichting organiseren met Mike Donkers. De eerste keer vond plaats 16 november vorig jaar met een opkomst van  .... 9 mensen. Ik vond dat aantal bedroevend laag, zeker als je weet dat ik ’s nachts 3 uur gereden had om vanuit Duitsland op tijd thuis te zijn. In de wachtkamer van de dokter is het ELKE dag een stuk drukker. Ik vernam van Mies Kloos dat de voorlichtingsavond over vaccinaties met Désirée Rover en Anneke Bleeker afgelopen week ook het onvoorstelbare aantal van 13 geïnteresseerden opleverde! Désirée is nota bene twee maanden in Australië geweest om zich op de hoogte te stellen van de laatste ontwikkelingen en de avond was ..... gratis!

Toch gaan we weer een middag organiseren, we doen het echter niet gratis. Mike hoeft van mij de brandstofkosten niet uit eigen zak te betalen en ik ga voor niemand de huur van de zaal betalen. Ik wil namelijk alleen mensen hebben die werkelijk geïnteresseerd zijn in hun eigen gezondheid. Mensen die deze kennis ook willen delen met anderen en er voor zorgen dat er de volgende keer meer mensen zitten. De samenleving die zijn wij toch? Wij willen minder ziektekosten betalen. Wij willen ons elke dag vitaal en energiek voelen. Mike en ik hebben daar geen probleem mee maar we kennen er nog wel een paar miljoen waar dit anders mee gesteld is.
Aanmelden www.gezondheidradio.tk

Voeding voor je gedachten
Net terug uit Engeland heb ik de berichtgeving over het meisje van 14 dat overleden is na de HPV vaccinatie natuurlijk gevolgd via de media. Ik trek dan gelijk een vergelijking. Bij Michael Jackson hebben ze weken nodig gehad om vast te kunnen stellen of hij overleden was aan een overdosis medicijnen. Bij het Engelse meisje was al na een dag bekend dat met zekerheid kon worden vastgesteld dat zij overleden is aan een onderliggende oorzaak die zich nog niet geopenbaard had. Mocht dit zo zijn, wat ook nog te betwijfelen valt, dan is het wel de vaccinatie die dit meisje de duw heeft gegeven over het randje.

Wat mij dan weer verder aan het denken zet is de kennis dat de meeste mensen een immuunsysteem hebben dat verre van optimaal kan functioneren. Een verstoorde zuur en base balans is eigenlijk vrij normaal tegenwoordig evenals een chronische vitamine, mineralen en essentiële vetten tekort. Hoeveel mensen krijgen dan te maken met een ‘onderliggende oorzaak’ bij een vaccinatie? – HM

Sterfte aan kanker in Nederland relatief hoog 
Den Haag, 30 sept. In ons land overlijden relatief veel mensen aan kanker. In 2006 waren het er 187 op 100.000 inwoners. Dat is iets boven het gemiddelde van de EU (175 op de 100.000). Een en ander blijkt uit vandaag gepubliceerde cijfers van het Centraal Bureau voor de statistiek (CBS).
http://www.cbs.nl/nl-NL/

Zomaar een blik op de lijst werpen en er vallen je gelijk een aantal details op. De Oostblok landen, waar best stevig sterke drank genuttigd wordt, deze staan allemaal in de hoogste regionen. De Zuidelijke landen, mediterraan dieet, scoren onderaan de lijst. – HM

Polypil, ... langer leven?
Het idee is niet nieuw, reeds in 2004 werd het idee geopperd om de polypil preventief te gaan inzetten. Ik lees zo’n bericht altijd met kromme tenen. Medicijnen en preventie hebben namelijk in mijn ogen totaal NIETS met elkaar gemeen. Het onderwerp werd gebracht in Netwerk TV, een idee van twee Britse hoogleraren Preventieve Geneeskunde. In Netwerk werd meer verteld over de nieuwe zes-in-éénpil, waarvan bekend is dat ..... elk medicijn bijwerkingen heeft. Als je weet dat gezondheid normaal is en eigenlijk de norm is bij een gezonde leefstijl, voor wie denk jij dat dan die polypil op de markt komt? – HM

Verschillende visies op ziekte en gezondheid Worden we werkelijk gezonder?Deze vraag is moeilijk te beantwoorden. Het RIVM heeft trends en andere statistieken van een zeer groot aantal aandoeningen nauwkeurig bijgehouden, in bijlage 1 aan het einde van dit hoofdstuk zijn deze van een aantal ziekten weergegeven. Sommige ziekten vertonen een daling, terwijl andere een stijging vertonen, er lijkt een soort “vervanging”gaande te zijn. Zo daalt het aantal lichtere aandoeningen aan de bovenste luchtwegen, terwijl het aantal longontstekingen en chronische problemen als astma, diabetes, reuma, MS en artrose een dramatische toename gedurende de laatste 20 jaar vertonen. De laatste grafieken tonen het aantal personen met een (zeer) goede gezondheidservaring, deze groep blijft min of meer gelijk.

Ga naar Artikel ~Gezondheid ~ Ziektes op
http://www.natuurgeneeskundige-praktijk.nl/

Geschiedenis vaccineren
In 430 in Athene was het al bekend dat mensen, die de ziekte pokken eenmaal hadden doorstaan, deze meestal niet nog een keer kregen en als ze toch opnieuw ziek werden, dan had het een veel milder verloop. Dit stimuleerde verschillende volkeren om gezonde mensen met opzet te gaan besmetten. Hiertoe werd in de 9e eeuw van onze jaartelling in China bv. tot fijn poeder vermalen korsten van pokpuisten opgesnoven.  Op het platteland van Europa werd in de 17e eeuw etter uit een pokpuist in een snee in de huid gewreven. Omstreeks diezelfde tijd  werd in diverse landen een infectie met koepokken gebruikt om het gevaar van de gewone pokken te verminderen. In Engeland heeft een boer in 1774 met succes zijn vrouw ingeënt met het pus van de koepokken en in 1798 beschreef een barbier en voetbehandelaar in detail de verschillen tussen de pokken van runderen, paarden en mensen en kon op grote schaal worden overgaan tot inenten. Hij kreeg van het parlement erkenning voor zijn methode.  Toen Louis Pasteur halverwege de 19e eeuw ziekteverwekkende micro-organismen ontdekte en zag dat kippen na het inspuiten van oude cholerabacillen niet vatbaar bleken voor verse bacillen, sloeg het idee van vaccineren echt aan. Nadat ook was gebleken dat dode bacillen een zekere mate van immuniteit wisten op te wekken, kwam de ontwikkeling en toepassing van vaccinaties in een stroomversnelling, zie figuur 1.
Ga naar Artikel ~ Vaccinaties inleiding op
http://www.natuurgeneeskundige-praktijk.nl/

-0-0-0-0-0-0-

"We choose our joys and sorrows long before we experience them." Kahlil Gibran

-0-0-0-0-0-0-

Smal denken creëert smalle paden. Open denken creëert open wegen. Alan Cohen

-0-0-0-0-0-0-

Het is nooit te laat om te worden wat je had kunnen zijn. George Elliot 

NEE tegen Vaccinaties
download A4 raamposter

Reacties lezers
Gezondheid Radio
met o.a. verplichte vaccinatie
Gratis eboek - Verborgen gevaren vaccinaties (271 blz)
Eet jij eigenlijk wel zo gezond en verantwoord?
Altijd koud in de herfst en wintermaanden?
Brief ex Burgemeester aan alle gemeenten in België.
Flu pandemic deaths may have been caused by drug
Swine flu vaccine
:
DE COLLECTIEVE VACCINATIES
Vaccinaties Studie (eBoek)

Reacties lezers

Sedert enige dagen heb ik besloten mijn artikelen via een eigen Blog te plaatsen. Zodra er een nieuw artikel is verschenen, krijgt u bericht daarvan, zodat u zelf kunt besluiten het al dan niet te lezen. Ditmaal richten we de schijnwerpers op Ab Osterhaus, die in 2007 door De Gezondheidsraad naar voren werd geschoven als "adviseur" van minister Klink over griepkwesties. Want Appie Klink begrijpt daar zelf helemaal niks van, dus moet hij regelmatig worden bijgepraat door Osterhaus of Coutinho van het RIVM, die ook in het geheel niet begrijpt hoe het mogelijk is, dat twee griepsvirussen van varkens, een vogelvirus en nog wat vreemde stoffen ineens bij elkaar zijn gekomen in een nieuw virus. De vraag of het misschien uit een farmaceutisch laboratorium komt, is tot op heden niet aan hem gesteld. Lees het artikel over de belangen verstrengelingen van Ab Osterhaus op mijn Blog en van een ander e-mail adres. Dit is de link: http://aart-liberty.blogspot.com/
Groeten uit Thailand,
---//---

Aan allen die geïnteresseerd zijn om meer te weten te komen
Aan het einde van de info-avond "Vaccinaties anders belicht" op 30 sept. jl. hebben een paar mensen gevraagd of Désirée  nog een keer kan komen spreken. Ze heeft hier positief op gereageerd, maar ik zou dan toch wel graag wat meer mensen in de zaal hebben om het voor haar aantrekkelijker te maken.  Désirée heeft nog heel veel te vertellen, ze kan ons allen op onnavolgbare manier inspireren om onze gezondheid in eigen handen te nemen. Wat er zich achter de schermen afspeelt, is zo groot dat het nauwelijks te bevatten is. Zij heeft hiervoor allerlei gedocumenteerde bewijzen, waarover ze helder en boeiend kan vertellen. De kapstok waaraan alles zal worden opgehangen zijn steeds weer de vaccinaties! Deze spelen een cruciale rol in het wereldmachtspeletje.

Heb je belangstelling, stuur me een mailtje: en ik hou je op de hoogte van de "Inspiratie-avonden" en andere wetenswaardigheden.

Mies Kloos  www.natuurgeneeskundige-praktijk.nl
 ---//---

Einde van onze ‘democratie’.
http://www.newearthconnection.org/NED/index.htm
---//---

David Icke in Nederland
---//---

Is YOUR Doctor Saying No to Drug Company’s
‘Free Lunch’ Deception Campaign?
The video “Big Bucks, Big Pharma” pulls back the curtain on the multi-billion dollar drug industry to expose the insidious ways that illness is used, manipulated, and created for monetary gain. Media scholars and health professionals help viewers understand the ways in which Direct-To-Consumer drug advertising glamorizes the use of prescription medication, and works in tandem with promotion to doctors. Combined, these industry practices shape how both patients and doctors understand and relate to disease and treatment.
James Pott
---//---

Deze week in het nieuws:
Binnen enkele dagen zullen de ziekenfondsen in Frankrijk aan alle verzekerden een brief sturen (ondertekend door Roselyne Bachelot) met een uitnodiging om zich te laten vaccineren tegen het H1N1 virus. Hierbij wordt onderstreept dat dit NIET VERPLICHT is. Ook staat hierin vermeld naar welk vaccinatiecentrum men zich zal moeten begeven. 2 formulieren zullen worden bijgevoegd, één voor elke vaccinatie met een interval van enkele weken. Inmiddels zijn er in het hele land 1080 centra ingericht en deze zullen eind oktober operatief worden. 15 oktober wordt de eerste zending vaccins verwacht (1 miljoen doses). En nogmaals wordt met nadruk onderlijnd dat deze actie VRIJWILLIG zal zijn.
Groetjes, Ellen
---//---

Onnodige vaccinaties: Een insider klapt uit de school
Guido Jonkers
---//---

Gezondheid Radio met o.a. verplichte vaccinatie
Helemaal weer opgeladen kwamen we terug van een korte vakantie uit Engeland. Een vakantie waarbij we gewoon elke dag in de vroege uurtjes werkten aan de samenstelling van de wekelijkse nieuwsbrief. Het nieuws in Engeland is voor 100 procent gelijkwaardig aan Nederland betreffende de gekleurde informatie voorziening aangaande de varkensgriep zoals men hem nog steeds hier noemt. Ook de HPV vaccinaties waren natuurlijk uitgebreid in het nieuws vanwege het dodelijk getroffen meisje van 14 jaar. Net voor aanvang van de uitzending ontving ik afgelopen dinsdag het draaiboek voor de politie. Het belangrijkste uit dit document aangaande de ‘dreigende’ influenzapandemie: “Hierdoor kan een bedreiging van de infrastructuur en openbare orde en veiligheid ontstaan”. Verder in dit rapport: “Er dient rekening gehouden te worden dat tot 30% van de mensen door de ziekte zal uitvallen” Wat met uitvallen bedoeld wordt is niet duidelijk. “Verder dient er rekening gehouden te worden dat er voedselschaarste in het gehele land zou kunnen ontstaan en er op grote of kleinere schaal plunderingen zullen plaats vinden”. en wat tot op heden nog stellig ONTKEND werd; “Indien er besloten wordt dat er tot massavaccinatie overgegaan zal worden ......”

Zo denk ik erover: De afgelopen 100 jaar zijn we door de kunstmatige geproduceerde verschraalde voeding dermate beïnvloed dat het letterlijk het denkvermogen aantast. In feite zijn we daardoor dommer geworden omdat de voeding onze hersenen onvoldoende brandstof verschaft. Onnoemlijk veel mensen zijn de slaaf van de farmaceutische industrie geworden. De politiek en daarmee onze democratie zijn al langere tijd een farce. Nu worden we echter letterlijk bedreigt met onze vrijheid. De vrijheid te handelen naar eigen goeddunken qua gezondheid. Een verplichte vaccinatie is de grootste inbreuk die men kan maken op die vrijheidskeuze. het zelfbeschikking recht op mijn eigen lichaam. Diegene die dat zwijgzaam en gewillig accepteren, accepteren die dan ook niet vrijwillig voor slavernij?

Mijn conclusie: Het wordt de allerhoogste tijd dat we de waarschuwingen niet meer in de wind blijven slaan en iedereen, ieder voor zich, kennissen relaties en familie gaan inlichten. Ik heb deze week een A4 raamposter gemaakt die iedereen kan downloaden. – Henk Mutsaers
www.gezondheidradio.tk
(Aanmelden Leef Bewust Seminar 25 Oktober)

Gratis Eboek - Verborgen gevaren vaccinaties (271 blz)
In de voorafgaande maanden van 2009 heb ik met het oog op allerlei nogal omstreden vaccinaties de moed gevat om alle tot nu toe verborgen gebleven gevaren van vaccinaties eens op een rij te zetten en bijeen te brengen in een samenvattende studie. Hierbij heb ik me gebaseerd op allerlei - verspreide en nooit in onderlinge samenhang gebrachte - wetenschappelijke publicaties met betrekking tot allerlei mechanismen die niet alleen gerelateerd zijn aan de gebruikte antigenen, maar die vooral betrekking hebben op over het hoofd geziene eigenschappen van de gebruikte hulpstoffen, zoals formaldehyde en verschillende adjuvants, zoals Thimerosal, aluminiumzouten en MF59 (dat zijn gevaar ontleent aan het bestanddeel Span85).
http://www.leefbewust.com/vaccinatie_gevaren.html 

Eet jij eigenlijk wel zo gezond en verantwoord? 
Door Irene Lelieveld (voedingsdeskundige/ (auto) kinesioloog/ auteur)
en Veronique Hundscheid (voedingsdeskundige):

Hier in Nederland hebben de mensen ongeveer hetzelfde eetpatroon. Het ontbijt bestaat uit een boterham met beleg zoals een plak kaas of vlees en zoetigheid zoals pasta, hagelslag of jam. Daarbij wordt koffie, thee of melk gedronken. Bij de lunch wordt ongeveer hetzelfde gegeten. De warme maaltijd bestaat meestal uit een stuk vlees met groente en aardappelen of een pasta gerecht. Tussendoortjes zijn niet meer weg te denken in deze tijd. Voor fruit wordt helaas niet meer zosnel gekozen men kiest liever een kop koffie met een koekje, chocolade, gebak of snoep.Wanneer we rustig in de avond op de bank zitten komen de zakken chips, toast met kaas en vlees de wijn of de frisdranken op tafel. 

Gezellig!! 

Zo zijn we opgevoed en zo eet bijna iedereen, met hier en daar natuurlijk wel variatie. We zijn hier eigenlijk heel tevreden over en denken dat we goed en gezond bezig zijn, maar is dat eigenlijk wel zo? Steeds meer mensen in ons welvarend land worden ziek en meestal gaat dit dan om een zo genoemde welvaartziekte. En als we deze welvaartziektes eens onder de loep nemen is het toch wel schrikken geblazen, want één op de twee en een half krijgt een hart en vaatziekte of kanker. Kanker is een ziekte die hart en vaatziekte voorbij gekropen is. Op 2 februari 2009 werd bekend dat kanker nu doodsoorzaak nummer één is, daarvoor was dit hart en vaatziekte. Daarbij is er ook een enorme groei van: diabetes, chronische vermoeidheid, darmklachten, allergieën, gewrichtsklachten en overgewicht. Allemaal klachten en ziektes die vooral in het rijke westen voorkomen en die we welvaartziektes noemen. De landen met het grootste aanbod van eten. Er zijn voor deze welvaartziektes verschillende oorzaken bekend zoals Stress, te weinig bewegen, roken, en milieuverontreiniging. Maar waar te weinig bij wordt stilgestaan is de overvloed van ons voedsel. Kunnen we datgene wat we eten eigenlijk nog wel voedsel noemen?

En wat doet dat zogeheten voedsel allemaal in ons lichaam? 
Onze supermarkten liggen boordevol met eten, maar 80% mag niet eens voedsel genoemd worden, omdat het niet of weinig ons lichaam voedt. Het eten zit vol met transvetten, witte bloem en geraffineerde suikers en de voedingswaarde in de meeste producten is ver te zoeken. Bijna al ons eten is bewerkt en erger nog de meeste producten voegen niets toe aan ons lichaam in plaats hiervan roven ze zelfs vitamine en mineralen uit ons lichaam om verteerd te kunnen worden. Neem nu bijvoorbeeld eens alle producten waar witte bloem inzit wat ongeveer 80% van het brood is wat ze in de supermarkten verkopen. Er zitten geen of te weinig vezels in. Vezels zijn zo ontzettend belangrijk voor de darmen en de darmbacteriën die een zeer grote rol spelen in onze gezondheid. Verder zit er bijna geen vitamine en mineralen in en zullen het lichaam leegtrekken eraan, vooral de B vitamine zal er de dupe van zijn. Witte bloem zit vooral in kant en klaar producten.

Lekker gemakkelijk ....
... want dan hoeven we er niks meer aan toe te voegen alleen maar even opwarmen en we kunnen aan tafel, de voedingswaarde van deze producten is dus minimaal. Witte suiker wordt ook werkelijk in bijna alles toegevoegd. Lees voor de grap maar eens de ingrediëntenlijst op de verpakkingen die je dagelijks eet, je zult schrikken van hoeveelheid geraffineerde suiker erin zit. Geen wonder dat hypoglycemie (suikerspiegelschommelingen wat een voorloper van suikerziekte kan zijn) en diabetes een hot item zijn geworden. Diabetes 2 wordt ook wel ouderdomssuiker genoemd omdat het vroeger inderdaad pas op oudere leeftijd voorkwam.

Maar.......
Deze ziekte komt tegenwoordig op steeds jongere leeftijd voor. Door onze manier van eten wat veel te verzurend is wordt het lichaam leeggeroofd aan mineralen, want het lichaam wil zijn PH waarde behouden. Dat kan hij alleen maar wanneer er voor minstens 80% van ons voedsel basische producten zijn, zoals groente, fruit, kruiden, maïs en kokos. Dat lukt nooit want de meeste mensen eten zoveel verzurende producten op een dag zoals koffie en zwarte thee, alle dierlijke producten, suiker, wit meel, cola en frisdranken, dat de zuurbalans bij veel te veel mensen niet meer in orde is. Dan gaat ons lichaam onder andere calcium, magnesium en zink gebruiken om die PH waarde te herstellen. Op een gegeven moment lukt dat niet meer en zijn de reserves op met alle gevolgen van dien zoals b.v botontkalking. En dan hebben we het nog niet gehad over de vele E-nummers, die in ons voedsel verwerkt zijn. E-nummers zijn toevoegingen aan het voedsel om ze beter houdbaar te maken, te kleuren enz.

Er zijn E-nummers die helemaal geen kwaad kunnen maar er zitten ook een paar erbij wat zelfs in bepaalde landen verboden zijn. Ze zijn wel allemaal getest en goedgekeurd maar we krijgen er zoveel binnen tegenwoordig en vaak vele tegelijk zodat dan meteen de vraag rijst: is dat ook allemaal uitgetest en waarom mogen sommige E-nummers niet in bepaalde landen? Ook wordt ons voedsel energetische steeds armer, veel groenten groeien in kassen op een onnatuurlijke bodem. Energetische betekent de levenskracht van voedsel dat weer erg belangrijk is voor onze eigen levenskracht. De gewassen worden met kunstmest bewerkt en bespoten met pesticide, wat erg slecht is voor ons lichaam en met als nadeel erbij dat dit ook weer in ons drinkwater kan komen.

Ook het vlees is niet meer zo fris, er zitten vaak teveel antibiotica, inentingen en hormonen ( laatste mag officieel niet) in. De hoeveelheid verzadigde vetten die we binnen krijgen is ook enorm, dit veroorzaakt onder andere te veel cholesterol. Al met al niet zo vreemd dat welvaartziektes steeds meer en meer voorkomen in ons land. Wil je graag leren hoe je gemakkelijk gezond kan eten, schrijf je dan in voor onze cursus Voeding en welvaartziektes of maak een afspraak voor een 1 op 1 consult. 
Kijk op www.persoonlijke-voeding.nl  

Altijd koud in de herfst en wintermaanden? 
Koud! We hebben het allemaal wel eens koud. Maar wat als je er elke dag last van hebt? Dat is behoorlijk vervelend, en de winter is dan ook niet je favoriete seizoen. Vooral vrouwen hebben hier veel en vaak last van, maar er zijn ook mannen die weten hoe het is om het continu koud te hebben. Dikke kleding en de verwarming hoog zal zeker helpen, maar zodra je een tijdje hebt stilgezeten is dat vaak niet meer voldoende en ril je alweer van de kou. Een warm bad of douche is dan een echt genot. Maar helaas ook maar tijdelijk. Wat zou het toch fijn zijn als ons lichaam zichzelf warm kon houden en je geen last meer hebt van dat constante onbehagelijke koude gevoel of koude handen en voeten.

Het is erg gemakkelijk om die kou tegen te gaan. NU is het moment om ermee te beginnen. De wintermaanden staan voor de deur. Stop nu met het eten van zomer voedsel. In de zomer hebben we verfrissende producten nodig om ons lichaam af te koelen dan eten we veel zuidvruchten, ijs, ijskoud drinken, salade, komkommer, yoghurt met muesli enz. Ga je door met zo te eten in de herfst en winter en je bent een kouwelijk type dan zal het lichaam steeds kouder worden en krijg je er last van. Ook andere klachten die met inwendige kou te maken hebben versterken hierdoor natuurlijk. Om warm de winter door te komen moet je juist verwarmend gaan eten.

Ik zal een voorbeeld geven, wanneer je peper eet voel je dat je het er warm van krijgt. Wanneer je pepermuntjes hebt gegeten voel je duidelijk dat dit je lichaam verfrist. Peper is daarom thermische heet (verwarmt het lichaam van binnen) en pepermunt is thermische koud (verfrist het lichaam van binnen). Alles wat we eten heeft een thermisch karakter en heeft een invloed op onze gevoelstemperatuur. Wat we in de winter moeten doen is alle thermische koude en verfrissende producten laten staan. En veel verwarmende producten gaan eten zoals verwarmende kruiden zoals peper en gember, veel soep eten, pompoen en wortel is een geweldige verwarmde groente, havermout pap, verwarmende kruidenthee, gegrild vlees, groente en fruit wat het ons land je geeft in de herfst en winter. Noem maar op.
Hier voor jullie een leuk en gemakkelijk verwarmd recept!

HETE BROCCOLI 2 personen
400 gram broccoli
1 stuk gember2 teentjes knoflook
2 uien
Rijstolie
2 eetlepels sambal
3 eetlepels sojasaus (kikkoman)
bouillonblokje

Maïzena met water• Verdeel de broccoli in losse roosjes.. Maak de gember schoon en hak het klein.• Pel de knoflook en pers het.• De uien klein snijden.• Verhit de olie en roerbak de uien.• Los de bouillon op in weinig heet water.• Voeg bij de uien alle ingrediënten en de broccoli en laat ze gaar stoven.• Wanneer de saus te nat is voeg je er wat maïzena, opgelost in koud water, aan toe totdat je een mooie saus krijgt. Meer informatie kun je vinden in het boek: 

Koud? Eet je warm! 
Dit culinair gezondheidsboek is voor mensen die het vaak koud hebben. Op een eenvoudige manier wordt deze theorie uit de Chinese voedingsleer beschreven. Iedereen voelt dat peper het lichaam verwarmt en pepermunt juist verfrist. Door verwarmend te eten stimuleer je de stofwisseling en verdwijnt niet alleen het constante onbehagelijke koude gevoel maar ook veel gerelateerde klachten zoals: overgewicht, vermoeidheid, een slechte spijsvertering en een zwak immuniteitssysteem. Door thermisch warm te eten stimuleer je het verwarmende effect in het lichaam.De theorie over de factoren die koude veroorzaken wordt aangevuld met verwarmende recepten.

Prijs € 15,95Auteur: Irene LelieveldFormaat A5 en uitvoering Paperback en 118 pagina'sOVERAL VERKRIJGBAAR! 

Brief ex Burgemeester aan alle gemeenten in België.

Geachte leden van het Schepencollege, 
Ik ben Peter Vereecke. Ik ben 30 jaar actief geweest in de gemeentepolitiek, waarvan een legislatuur als burgemeester. De laatste jaren en vooral maanden maak ik mij grote zorgen over een aantal ontwikkelingen, o.a. het Mexicaanse griepvirus en de daaraan gekoppelde vaccinatie, die ook in uw gemeente wordt voorbereid o.l.v. de gouverneur. En ik ben niet alleen. Op 30 augustus ben ik gestart met de BELFORT-group, een burgerbeweging die mensen via informatie en actie wil wakker en bewust maken. We zijn al met vele honderden en het aantal neemt nog iedere dag toe. Wij zijn tegen de vaccinatie en uit bijgevoegde open brief aan de federale volksvertegenwoordigers moge blijken waarom. Mogen wij u vragen om dit schrijven ( mét bijlagen )  door te sturen naar de raadsleden, uw vaccinatie-coördinator en tevens naar alle geneesheren en apothekers, die op uw grondgebied werkzaam zijn omdat ook zij zeer belangrijke actoren zijn die het recht hebben geïnformeerd te over deze problematiek waarover heel wat ongerustheid en onduidelijkheid bestaat bij de bevolking. Het is onze diepe overtuiging dat iedereen gebaat is met transparante communicatie.
 
Als gemeentebestuur hebt u inderdaad een heel belangrijke informatieplicht. In dat verband vragen wij U zeer concreet of u bereid bent  om vooraleer de vaccinatie-operatie effectief uit te rollen aan de bevolking duidelijke informatie te geven betreffende drie belangrijke aspecten :
 
1. Samenstelling van het vaccin, m.a.w. een overzicht van ALLE ingrediënten met een korte karakterisering in begrijpelijke termen

2. Een overzicht van de mogelijke bijwerkingen

3. De instantie, die kan aangesproken in geval van bijwerkingen met blijvende schade zodat slachtoffers op een correcte wijze vergoed kunnen worden
 

Graag hadden wij dus het standpunt van het Schepencollege vernomen in verband met onze vraag  
  • om dit schrijven door te sturen
  • om uw bevolking te willen inlichten
     
 Tot slot wil ik in verband met het aspect van de verplichting ( wat nu inderdaad -nog- niet aan de orde is ) het volgende aanstippen:
 
1. De WHO heeft ingevolge een internationale overeenkomst van 2005 het recht om in geval van pandemie in de plaats te treden van de regeringen van de 194 landen teneinde de algehele vaccinatie voor iedereen gedwongen uit te voeren
 
2. Als het verdrag van Lissabon goedgekeurd wordt heeft de Europese Commissie het wettelijk recht om in geval van pandemie alle burgers verplicht te vaccineren en op te treden tegen inwoners die dit weigeren
 
De toestand is dus ernstig   !
 
Ik ben graag bereid tot toelichting tegenover al wie voor deze problematiek interesse heeft.
 
Namens de BELFORT-group, Peter Vereecke

Flu pandemic deaths may have been caused by drug
As drug companies prepare to launch their swine flu vaccine, researchers have this week discovered that a drug – and not a virus – may have been responsible for many of the deaths that occurred during the Spanish Flu pandemic of 1918. High aspirin use could account for many of the 40 million deaths attributed to the flu virus, says Dr Karen Starko, who has re-examined autopsy reports from the time.  Many of the reports are consistent with aspirin toxicity. Doctors were over-prescribing aspirin as they wanted to be doing some......
http://www.wddty.com/flu-pandemic-deaths-may-have-been-caused-by-drug.html

Swine flu vaccine:
Health freedom attorney Jim Turner has told NaturalNews he is filing a lawsuit mid-day Friday that seeks to halt the distribution of all swine flu vaccines in America. The lawsuit claims that the FDA approved the vaccines in violation of federal law and that no proper safety testing has ever been conducted on them.

 Read more about this breaking news in today's exclusive feature story:
http://www.naturalnews.com/027205_vaccines_swine_flu_the_FDA.html

DE COLLECTIEVE VACCINATIES

Standpunt BELFORT GROUP:

De Belfort Group meent dat de zogenaamde Mexicaanse grieppandemie een opgezet en gemanipuleerd gegeven is om op zijn minst, de hele farmaceutische industrie aan gigantische winsten te helpen. Op zijn breedst is het een middel om het immuunsysteem van de hele bevolking nog maar een keer te ondermijnen, zodat ook op lange termijn mensen intensieve medicinale  tussenkomsten nodig hebben. Ergo, sommige documenten blijken te bewijzen dat het om een poging tot massagenocide zou gaan en een middel om mensen te injecteren met nanochips, teneinde ze onder “mind control”te houden. Vergezocht zegt U? Auteur Marcel Messing denkt er anders over, want in zijn hier in de Lage Landen gepubliceerde boek “Worden Wij Wakker?” worden een aantal onrustwekkende feiten op een rijtje gezet. Hieronder vind je ook feiten maar dan specifiek gerelateerd aan het griepgebeuren . Het in allerijl gefabriceerde vaccin roept meer en meer, vele vragen op bij de doorsnee wakkere burger alsook de manier waarop verschillende regeringen deze willen aan de man (of vrouw) brengen. (RVD)

Uitbraak van een “epidemie”
Op 29 maart 2009 breekt er in Mexico City een griepvirus uit van het type A/H1N1 dat in onze contreien de naam”Mexicaanse griep” zal krijgen maar in de rest van de wereld het etiket”Swine Flu” krijgt opgekleefd. Deze benaming is onterecht want na onderzoek wordt al heel snel duidelijk  dat het virus is samengesteld uit een deel varkensgriep, een deel vogelgriep en een deel menselijk griepvirus. Op verschillende internetsites wordt er gesproken over “een in een labo gefabriceerd virus” en zelfs over een “biologisch wapen”.

Het “gewone” griepvirus heeft per jaar in België (cfr. Marc Van Ranst, Interministerieel Commissariaat Influenza, Humo juli 2009) ongeveer 1200 dodelijke slachtoffers. Het A/H1N1 virus heeft welgeteld twee doden (cfr.03 okt 2009) veroorzaakt in België sinds het uitbreken van de “pandemie”. Wereldwijd sterven er ongeveer 250.000 à 500.000 mensen aan de “gewone” griep, zijnde meer dan 1.000 mensen per dag (cijfers van de WGO). Het A/H1N1 virus veroorzaakte in zes maand ongeveer 2000 doden.
In de adviescommissie SAGE van de WGO (Wereld Gezondheid Organisatie) zitten alle grote farmaceutische bedrijven (Baxter, Novartis, GlaxoSmithKline, Lily..)als “observators”. Dezelfde WGO liet in april van 2009 de officiële definitie aanpassen van het woord”pandemie”.

Baxter AG, een grote farmaceutische multinational heeft via zijn filiaal in Oostenrijk in de winter van 2008 “onopzettelijk” vaccinmateriaal gecontamineerd met 72kg “levend” H5N1 virus (vogelgriep) en dit verstuurd naar 16 laboratoria in vier landen. Het is dankzij een oplettende laborant die merkte dat proefdieren stierven, dat een pandemie werd voorkomen. Hoe kan dit gebeuren gezien de ultrastrenge maatregelen en voorschriften (BioLevel 3) voor het vervoeren van dergelijk materiaal? Nota: het “levend” virus werd geleverd door de WGO.
Uit enquêtes in Nederland, Duitsland en Groot-Brittannië blijkt dat minstens 50% van de artsen en het verplegend personeel zullen weigeren zich te vaccineren. Waarom wordt het aan huisartsen in Frankrijk niet toegelaten te vaccineren maar dient dit (volgens een uitgelekt document) te gebeuren in speciaal opgerichte vaccinatiecentra waarvan sommige zelfs mobiel zullen zijn? Marc Van Ranst (Commissariaat Influenza) bevestigde in Humo (juli 2009) dat Belgen EVENTUEEL zullen kunnen worden opgeroepen via dezelfde methode als tijdens een verkiezing (dus via brief) en naar scholen zullen uitgenodigd  worden (lees “vaccinatiecentra”)

Eén van de bestanddelen (adjuvanten) van het aangekondigde vaccin A/H1N1 is “squalene” (o.a. in Novartis adjuvant MF-59). Er werd een causaal verband aangetoond tussen het Golfsyndroom (eerste Golfoorlog) en dezelfde stof “squalene” waarvan 25% van de Amerikaanse soldaten (250.000) het slachtoffer zijn geworden na vaccinatie tegen anthrax.

In de USA werd de farmaceutische multinational BAYER in 2007 officieel aangeklaagd voor het verspreiden van het AIDS virus via - voor de Amerikaanse markt vervallen- vaccins in Afrika en Europa, alsook in Japan. Ook UNICEF steriliseerde “per ongeluk” 300.000 Afrikaanse vrouwen met een dubieus poliovaccin.Een vaccinatiecampagne in de VS tegen het varkensgriepvirus type A/H1N1  in 1976 is dramatisch geëindigd voor ongeveer 500 personen die werden gediagnosticeerd met het Syndroom van Guillain-Barré, een aandoening van het zenuwstelsel. Vierduizend gevaccineerde individuen besloten een rechtszaak in te spannen tegen overheid en farmaceutische bedrijven.

In 2007 reeds werd door Novartis en Baxter een patent aangevraagd voor het H1N1-vaccin. Is het niet opmerkelijk dat zestien maand vóór het uitbreken van het virus door deze farmareuzen tot dergelijke actie werd overgegaan? (Exacte datum: 28 augustus 2007)

In Polen had in 2008 een testvaccin tegen H5N1 (vogelgriep) dramatische gevolgen voor 300 participerende daklozen waarvan er 21 overleden. Het vaccinerend personeel - twee dokters en vier verpleegsters - werd aangeklaagd.
In de USA hebben de fabrikanten van de vaccins totale immuniteit gekregen voor eventuele fatale gevolgen en nevenwerkingen via een “special amendment” verstrekt door VS-president Barack Obama. Dit is een sterke indicatie dat de vaccins onveilig kunnen zijn en men vreest voor schadeclaims.
Begin juni 2009 heeft een Oostenrijkse onderzoeksjournaliste een 174 pagina tellende klacht neergelegd bij de FBI in dewelke zij o.a. de Verenigde Naties (UN), de Wereld Gezondheid Organisatie (WHO) en VS-President Barack Obama aanklaagt voor poging tot genocide. Dezelfde journaliste zal later op de maand de Oostenrijkse minister van gezondheid aanklagen wegens poging tot verdoezeling van het ”vogelgriep” incident met Baxter AG.
België heeft 12,6 miljoen vaccins besteld in juli 2009. Dit werd medegedeeld door Laurette Onkelinx, Minister van Volksgezondheid waarbij ze tevens een parlementaire machtiging heeft aangevraagd (HLN, 17 juli 2009) om “indien nodig” militair en ander personeel in te schakelen voor eventueel verplichte massavaccinatie.Vaccins zijn de meest winstgevende producten voor de farmaceutische industrie. Wereldwijd zijn er honderden miljoenen vaccins besteld door verschillende nationale regeringen. België betaalt 8,00 Euro per vaccin wat een budget van een slordige 100 miljoen euro betekent (4.000.000.000 oude franken). Deze cijfers alleen al zijn een ijzersterk argument voor een georkestreerde- en gemanipuleerde pandemie.
In 2005 tekenden 197 landen een overeenkomst (International Health Regulations) met de WGO waarin werd gestipuleerd dat ingeval een pandemie wordt afgeroepen, de WGO de beslissingsbevoegdheid inzake massavaccinaties KAN overnemen van de nationale instanties.
Tijdens de Spaanse grieppandemie van 1918 zijn er meer gevaccineerde mensen gestorven dan niet-gevaccineerde. Uit studies blijkt dat virussen (pokken, aids, ..) pas uitbreken NADAT werd gestart met een vaccinatiecampagne. Een gevaccineerd persoon is blijkens studies 90% “immuun” maar er kan niet voorkomen worden dat hij andere mensen besmet.

De Franse president Sarkozy heeft op 9 maart 2009 een investeringscontract (Sanofin- Aventis) met een waarde van 100 miljoen Euro ondertekend voor de bouw van een vaccinlabo in…Mexico. De griep brak officieel uit op 13 maart 2009 in… (juist!)

“Air Force 2025”
is een militaire studie, gemaakt door hooggeplaatste US kolonels, luitenant-kolonels en majoors en gepubliceerd op 17 juni 1996. In hoofdstuk 5 van dit rapport is een tijdlijn opgenomen, die een ‘mogelijke geschiedenis’ voorstelt. Volgens dit schema zullen in 2009 30 miljoen (!) mensen sterven aan een griepepidemie…

Dr. Viera Scheibner, internationaal bekend vanwege haar onderzoek naar de relatie tussen wiegendood en vaccinatie, is van mening dat er onmiddellijk een einde gemaakt zou moeten worden aan iedere vorm van vaccinatie. In haar boek “Vaccinatie” schrijft ze o.a. over de (gevaarlijke en giftige) inhoud van vaccins. Ook in het boek “Baarmoederhalskanker” van medisch researchjournaliste  Désirée L. Röver wordt op de inhoud van vaccins ingegaan. “Informedchoice” bevat een lijst met de ingrediënten van vaccins. Vatten we deze drie bronnen samen, dan blijken vaccins uiterst giftige stoffen te bevatten, bestaande uit bacteriële of virale bestanddelen.

Dr. Sherri Tenpenny, een internationale autoriteit op het gebied van vaccins, waarschuwt ons voor nog een aantal andere gifstoffen in vaccins: het conserveringsmiddel Polysorbaat 80 (handelsmerk Tween 80), dat heftige allergische reacties kan geven, Triton X100 (een sterk soort zeepsop), synthetische hars, die allergieën veroorzaakt, en het antibioticum Gentamycine. In het nieuwe antigriepvaccin van Novartis zit MF59, gebaseerd op olie en samengesteld uit o.a. het giftige squaleen en Tween80. Ratten die met MF59 werden geïnjecteerd, raakten verlamd in hun achterlijf.

Eind september 2009 overlijdt een Brits 14-jarig meisje in verdachte omstandigheden ongeveer 14 uur na het krijgen van het Cevarix vaccin tegen baarmoederhalskanker. De officiële autopsie spreekt van een longtumor waarvan niemand echter gelooft dat dit de ware doodsoorzaak zou zijn. Andere ingespoten meisjes spreken over misselijkheid, hoofdpijn, nachtmerries, epileptische aanvallen en zelfs zelfmoordneigingen. Zoals gezegd zijn er enorme belangen gemoeid bij de vaccinatie-industrie en ziet men deze berichten liever niet in de media verschijnen.

Bronnen:
Bestelling vaccins

Afroepen level 6

Ondertekening Health Regulations

Sarkozy:
mexique-sarkozy-a-t-il-sejourne-chez-un-narco-presume
sanofi-aventis-rachat-dun-laboratoire-mexicain-rumeur-dementie-sur-solvay.html

Bayer schandaal
baxter-avian-flu-virus-fiasco
http://www.smh.com.au/articles/2003/05/22/1053585647648.html

Baxter Schandaal
baxter-contamination-accident-incident.html
http://www.lifegen.de/newsip/shownews.php4?getnews=2009-03-02-2412
http://www.healthfreedomusa.org/?p=2220
http://www.scribd.com/doc/17180901/Flyer-Baxter
http://www.theflucase.com/downloads/FLYER_BAXTER.pdf

Airforce 2025
http://csat.au.af.mil/2025/a_f.pdf   

pagina 54“ Technology could not solve some old problems, as in 2009, when an influenza pandemic struck insouthern China, then rapidly spread worldwide.17 Three hundred-thirty million people were affected andover thirty million died.18 No one ever determined if the virus was a natural mutation or bioengineered.19Many feared the latter.”

Winstgevendheid vaccins
http://www.alertnet.org/thenews/newsdesk/LO117796.htm
http://www.thebody.com/content/art53652.html

dr.Viera Scheibner
http://www.vierascheibner.org/

Désirée Röver
http://www.newtreatments.org/loadlocal.php?hid=1119
http://www.katholieknieuws.nl/asp/default.asp?t=article&newsid=112160

Cevarix vaccin
http://www.nieuwsblad.be/Article/Detail.aspx?articleID=DMF29092009_011

Dr.Sherry Tenpenny
http://drtenpenny.com/the_truth_about_the_flu_Shot.aspx

De Spaanse Griep
http://www.pandemicfluonline.com/?p=621

Jane Burgermeister
http://janeburgermeister.skynetblogs.be

Dokters weigeren vaccins
http://www.guardian.co.uk/society/2009/aug/24/doctors-refuse-swine-flu-vaccine

1976 Varkensgriep vaccinatie USA
http://www.semp.us/publications/biot_reader.php?BiotID=177
http://www.capitalcentury.com/1976.html

Marc Van  Ranst
de-mexicaanse-griep-begint-nu-pas-marc-van-ranst.html

Anthrax Vaccin / Golf syndroom
http://www.autoimmune.com/GWSGen.html
http://www.chiroweb.com/mpacms/dc/article.php?id=31995

Uitbraak Mexico
http://www.bloomberg.com/apps/news?sid=aEsNownABJ6Q&pid=20601087

Poolse vaccinatiedoden

Marcel Messing
http://www.wijwordenwakker.org/content.asp?m=M6&s=M73&l=NL
http://www.nujij.nl/worden-wij-wakker-van-marcel-messing.426195.lynkx

Patent H1N1 Virus vaccin

Laurette Onkelinx
http://forum.rtltvi.be/printer_friendly_posts.asp?TID=3797  (vrijmetselaar)
http://home.scarlet.be/sterikabv/stof12.htm
http://www.paperblog.fr/1895234/laurette-onkelinx-partisane-de-la-cocaine/
http://be.altermedia.info/nomenklatura/pourquoi-faut-il-accepter-ca_6553.html

Vaccinaties Studie

Geachte ontvanger van deze studie,

 In de voorafgaande maanden van 2009 heb ik met het oog op allerlei nogal omstreden vaccinaties de moed gevat om alle tot nu toe verborgen gebleven gevaren van vaccinaties eens op een rij te zetten en bijeen te brengen in een samenvattende studie. Hierbij heb ik me gebaseerd op allerlei - verspreide en nooit in onderlinge samenhang gebrachte - wetenschappelijke publicaties met betrekking tot allerlei mechanismen die niet alleen gerelateerd zijn aan de gebruikte antigenen, maar die vooral betrekking hebben op over het hoofd geziene eigenschappen van de gebruikte hulpstoffen, zoals formaldehyde en verschillende adjuvants, zoals Thimerosal, aluminiumzouten en MF59 (dat zijn gevaar ontleent aan het bestanddeel Span85).

 Een belangrijk negatief mechanisme bij kwik-, aluminium- en MF59-houdende vaccins wordt gevormd door de elektro-activiteit van kwik, aluminiumzouten en Span85,

Hierdoor kunnen - door ladingsverschuiving van de samenstellende atomen van de moleculen van eiwitten en aminozuren - de ruimtelijke structuren van deze moleculen worden vervormd, waardoor ze niet meer passen in het normale functioneren. Dit kan op termijn leiden tot allerlei functiestoornissen, waaronder ook het syndroom van Guillain-Barré, MS en andere neurologische schade die wordt veroorzaakt door de-myelinisatie.

 Er spelen ook nog tal van andere over het hoofd geziene mechanismen een niet te onderschatten rol bij het veroorzaken van vaccinatieschade op de korte en langere termijn.

Ook de rol van het immuunsysteem wordt nader beschouwd, met name bij het aan vaccinaties gerelateerde zogenoemde a-specifieke stress-syndroom en het soms ook optredende post-vaccinaal-syndroom.

Interessant is ook het gegeven dat aluminium hydroxide leidt tot depleties van vitamine D, calcium en fosfor. Vitamine D is onmisbaar voor een goede werking van het immuunsysteem en gebrek aan calcium kan leiden tot metabole acidose (die ook al kan worden bewerkstelligd door formaldehyde).

 Dit is slechts een greep uit de met reguliere wetenschappelijke onderzoekspublicaties degelijk onderbouwde studie, die bovendien ook de brieven bevat die ik al eerder schreef naar het RIVM, andere gezondheidsautoriteiten, de ministers Klink en Balkenende en anderen.

 Als medeverantwoordelijke voor de gezondheid van de bevolking is het uw plicht om kennis te nemen van alle wetenschappelijke literatuur betreffende de reeds in laboratoria en via trials bewezen gevaren van vaccinaties, alvorens mensen te vaccineren en/of aan te raden om dit te doen of te laten doen.

 Ik hoop dan ook dat u kennis gaat nemen van de nog nooit in de openbaarheid gebrachte mechanismen die ertoe kunnen leiden dat vaccinaties bij kinderen zowel als ouderen kunnen leiden tot zeer velende, vaak onomkeerbare en veelal ook invaliderende bijwerkingen, die vaak pas op termijn optreden en dan (bijna) nooit meer worden gerelateerd aan vaccinaties.

 Het credo van het RIVM en de overheid is altijd: "Vaccins zijn effectief en volkomen veilig en noodzakelijk". Ik hoop, maar denk eigenlijk wel, dat u na het doornemen van deze studie daar toch een tikkeltje genuanceerder over gaat denken.

 Het medische handboek Drugs-Induced Nutrient Depletion Handbook zult u - als u het nog niet bezit - niet meer kunnen raadplegen, want nadat ik daarin op bladzijde 28 las dat aluminium hydroxide de spiegels van vitamine D, calcium en fosfor verlaagt en ik dat ook aan de grote klok hing door middel van brieven aan het RIVM en ministers, is dit boek in binnen- en buitenland niet meer normaal verkrijgbaar. Misschien dat dit een belletje doet rinkelen betreffende de betrouwbaarheid van uitspraken over de veiligheid van aluminiumhoudende vaccins door de beleidsmakende overheden en instanties.

 Deze studie kwam op 6 oktober gereed en is nog niet gecorrigeerd op tikfouten en ook nog niet geredigeerd in de zin van een uitgebreide inhoudsopgave met vermelding van alle paragrafen. Maar gezien de korte tijd die nog rest voordat de griepvaccinaties een aanvang zullen nemen, leek het me beter om deze studie zo snel mogelijk te verspreiden onder diegenen die hier ten nauwste bij betrokken zijn.

 Voor nadere informatie betreffende mijn onderzoekswerk kunt u contact met mij opnemen: 
T.C. Kuiper - van den BosBrielseweg 173233 AA  Oostvoorne eMail

http://www.uitdaging.net/pdf/vaccinaties_studie.pdf

-0-0-0-0-0-0-

"How do you get world peace. You get world peace through inner peace. If you've got a world full of people who have inner peace, then you have a peaceful world." Dr. Wayne Dyer

-0-0-0-0-0-0-

Als ik iets goed zie, geef ik een compliment. Als ik iets fouts zie, bied ik hulp aan.Nelson Mandela

-0-0-0-0-0-0-

Een mensenlichaam is klein in verhouding tot de geest die het bezielt.Olga Brand 

 
Reacties lezers
Onderzoek testikel kanker en verschil moedermelk ....
Griepvaccinaties, dokters snappen niet wat er fout gaat.
Effect griepvaccinatie berust op grote leugen
Gaat de 1918 Spaanse griep geschiedenis zich herhalen?
Herbal medicine and acupuncture under threat in the UK
Voorstel nieuwe ziektekosten verzekering Amerika

Reacties lezers

Informatie avonden vaccinaties oktober
23 Purmerend, 24 Rotselaar bij Leuven, België, 27 Winschoten.

November:
15 Almere en 17 Steensel (Brabant, samen met Désirée), voor deze datum moet de informatie nog verzorgd worden.
Meer info www.verontrustemoeders.nl
---//---

Onlangs ondertekende u de petitie tegen het 'verantwoord' verklaren van GM gifsoja. Wij beloofden u te informeren over de resultaten en het vervolg. In bijgaande nieuwsbrief leest u de vele ontwikkelingen. We zijn ook samen met andere organisaties een nieuwe actie gestart. Daarin roepen we de Nederlandse regering op te stoppen met haar politieke en financiële steun aan 'verantwoorde' gifsoja.

U kunt de petitie tekenen op:
http://www.gifsoja.nl/Gifsoja/Actie/actie.html

 Hartelijk dank voor uw steun. Voor de verspreiding van de oproep en informatie zijn we mede van u afhankelijk. Stuur deze oproep svp door naar uw vrienden en bekenden, of relevante mailinglijsten. Vermelding op andere websites is ook erg welkom.

Namens het team tegen GM gifsoja, Tjerk Dalhuisen
---//---

Hallo allemaal,

Even tussendoor wat vaststaande feiten over het dubieuze gebeuren ivm de H1N1 griepvaccinaties om jullie op de hoogte te houden van wat er gaande is. Pandemie? De overheid (overheden, want een mondiaal iets) schijnt ervan overtuigd te zijn dat deze binnenkort voor de deur staat. Lees even mee over de laatste ontwikkelingen.
  • TAMIFLU: los van de reeds bekende en in  de media beschreven zorgwekkende bijwerkingen (vooral bij kinderen) werd  vorige week bekend dat de apothekers in Nederland op aanwijzing van  Minister Klink het charge-number van de verpakkingen moeten verwijderen, zodat  de houdbaarheidsdatum niet meer traceerbaar is. Datum inmiddels overschreden  van miljoenen doses! Volgens Dhr. Klink is dit geen probleem en "kunnen  deze nog wel een jaartje mee". Dit met het besef dat apotheken een  boete krijgen zodra ze medicijnen verkopen waarvan de houdbaarheidsdatum is  verlopen...  
  • De laatste stand in Frankrijk staat op 89% van de fransen die NEE zeggen tegen  deze vaccinaties!
  • Van een zeer betrouwbare bron werd gisteren vernomen dat  farmalaboranten het H1N1-virus op kweek zetten ZONDER  adjuvans en dit voor EIGEN gebruik (én voor hun  naaste familieleden en goede vrienden).  
  • Bewezen feit is ook dat de meeste artikelen die in de  media verschijnen door de farmaceutische industrie worden gefinancierd, dus  EENZIJDIGE informatie (zie bijvoorbeeld het zojuist  verschenen nummer van Ouders van Nu mét griepbijlage, let op de kleine  lettertjes: "ondersteund door Abbott").  
  • Zwangere vrouwen worden door hun  verloskundige afgeraden zich te laten vaccineren, terwijl de gynaecologen dit  juist dringend aanbevelen. Verwarring alom en niet bevorderlijk voor  een onbezorgde zwangerschap
    (zie http://www.telegraaf.nl/
Er is nog véél meer bekend, blijf KRITISCH, kijk achter het nieuws en blijf jezelf vragen stellen bij alles wat je aangereikt en te horen krijgt.

Dank voor jullie aandacht, verspreid deze informatie zoveel mogelijk onder jullie familie/vrienden/kennissen, schudt de mensen wakker!

Groetjes, Ellen
---//---

Beste mensen,
Er zijn enkele burgerverenigingen in actie gekomen tegen de massale entingen, de Codex , straling en chemtrails etc. en de straat op gegaan. De laatste 2 dagen zijn er al 18.000 folders uitgedeeld. De mensen zijn zowel verontwaardigd wat men van plan is maar veelal ook vastbesloten de vaccinaties te weigeren. Volgende week komen er nog 20.000 folders bij, en nog meer acties.
 Gr. Rob
---//---

Dag Henk,
Zorg dat je gezondheid in de beste handen is..................je eigen handen!

Nog steeds correct, nu ligt dat in handen van 3 Christelijke Landelijke Politieke Partijen die hun persoonlijke vrienden Miljarden Euro's bezorgden zo bezorgd zijn die 16 Ministers wel.

Voor mij een reden jou voor je website maar even een laatste resultaat toe te zenden van een Veteraan Wetenschapper Professor Niels E. Skakkebaek in Kopenhagen-Denemarken (begonnen begin 1960) kan dus letterlijk en figuurlijk met eigen OGEN zien dat het slechter wordt in die laatste 49 jaren, de vraag hoe zal het voor de kinderen van onze kinderen zijn in het jaar 2058?

Van 28 september tot 04 oktober 2009 was "De Wereld Borst Voeding Week" jij hebt daar helaas géén aandacht aan besteed wat ik jammer vond.................. Zelf denk ik nog weleens terug naar die maanden dat ik als baby de kans kreeg om de borsten van mijn moeder te toucheren. Daarom Henk lees even mee wat wij mannen onze Meisjes, Vrouwen, Vrouwen met een Baby in hun buik en onze Moeders aandoen............WAAROM die 3 Christelijke Regerings Landelijke Politieke Partijen  blijven volharden in het vergiftigen van alles dat leeft laat zich raden! Stuurde eergisteren een email naar de Voorzitter Tweede Kamer mevrouw Gerdi E. Verbeet als reactie een antwoord van de Minister van Landbouw, Natuur en V wat maken we er van Voeding of Volksgezondheid? Mevrouw Gerda A. Verburg.
 
Nou Henk lees die 9 pagina's van Professor Niels E. Skakkebaek maar eens.................. Zowel de VWA in Den Haag als de EU-EFSA in Parma-Italië die staan Roundup (et al) met Glyphosate en haar Metabolite AMPA............... Laatste is OOK 100% GIF toe in alle Bijenproducten als Pollen, Honing, Propolis, Royal Yelly, Bijenwas............Met andere woorden als man en vrouw samen een kind wensen dan beter de deksel op de honingpot laten zitten...........Overigens een kind tot 1 jaar mag al absoluut geen honing consumeren, dus zijn of haar moeder moet er ook vanaf blijven.

Met groet,
Hans van den Broek - Bijenhouder.
Bedankt Hans, verder in de nieuwsbrief meer.
---//---

Beste Henk,
Ik heb zojuist " de terugkeer van Atlantis' van Patricia Cori gelezen en geïnspireerd mij te abonneren op de nieuwsbrief vriendelijk dank Alexandra Janssen

De terugkeer van Atlantis, de strijd van licht en duisternisWaarom duikt het legendarische Atlantis toch telkens weer op in ons collectieve bewustzijn ? Welke krachten hebben destijds geleid tot haar ondergang en wat zijn de parallellen moet onze tijd, waarin een machtselite het potentieel van de mensheid probeert te beperken en de aarde in gijzeling houdt om een verborgen agenda te kunnen uitvoeren ? De terugkeer van Atlantis beschrijft hoe en waarom de Atlantische samenleving werd gemanipuleerd door een buitenaardse beschaving. Er lijkt in deze tijd iets vergelijkbaars gaande te zijn. De ware bestemming van de mensheid, zijn vrijheid en zijn taak als hoeder van de aarde, dreigt met behulp van methoden en technieken om zeep te worden geholpen. Door de ondergang van Atlantis onder de loep te nemen, kunnen we inzien wat er nu nodig is om de negatieve krachten te weerstaan en ons potentieel als mensheid te verwezenlijken.---//--- Video-interview m.b.t. kankergenezing middels dieet. (pH waarde herstellen)
http://dearpharmacist.com/?page_id=32
Groeten. Raymonde

Tullio Simoncini doet in feite precies het zelfde met natriumbicarbonaat de pH waarde herstellen en het lichaam onvruchtbaar maken voor kanker. Bedankt voor je bijdrage. - HM
---//---

Een Open Brief aan David Rockefeller

Deze brief is voor alle wereldambtenaren die aangetekende brieven en faxen hebben ontvangen aangaande de inherente gevaren van het H1N1 Vaccinatie Programma.

Het Spel Is Uit!
Je weet dat de informatie een kritische massa bereikt als mensen er rap liedjes en artistieke verhandelingen over beginnen te schrijven! We beginnen ons ronduit te schamen voor velen van jullie. Het spel is uit! Het geheim is ontmaskerd! We weten allemaal dat het vaccinatieprogramma een hulpmiddel is om de mensheid te doden. Het wordt tijd dat je dit ook begrijpt! Je zult je ziel moeten doorzoeken en beslissen of je wilt worden gerekend tot de mensheid, of je wilt doorgaan met de 'gewoonte van gehoorzaamheid’ aan de globalisten en beschouwd worden als medeplichtig aan hun genocidale plannen.
Als je dit negeert en verkiest om in een toestand van onwetendheid te blijven, zal dit politieke zelfmoord zijn omdat het onmogelijk is voor de onwetenden om de bezielers te blijven vertegenwoordigen. Maar het kan vooral dienen als letterlijke zelfmoord! Wij begrijpen dat enkele van jullie echt stelling nemen en harde vragen stellen. We danken u hier welgemeend voor.

Het Juiste Doen....
Voor degenen onder jullie die zichzelf graag tot de rechtvaardigen der aarde rekenen, maar oprecht in een staat van verwarring over deze zaak zijn, kunnen wij jullie naar deze BRIEF aan gezondheidswerkers verwijzen. Het is een zeer leesbare, zeer provocerende brief, oorspronkelijk gestuurd naar werknemers in de gezondheidszorg in de VS. Hij geeft veel details om te starten met uw onderzoeksreis, zodat je dienovereenkomstig weloverwogen beslissingen kunt nemen.

Maak er alsjeblieft een snelle reis van want er is niet veel tijd meer. Wij vertrouwen erop dat nadat je de ernst van wat we presenteren begrijpt, je de enig haalbare beslissing maakt en opkomt om, tenminste binnen uw jurisdictie, een eind te maken aan dit alles. Werk samen met andere ambtenaren in je jurisdictie om een strategie voor te bereiden. We zijn bovendien zeer benieuwd om je reactie te kennen op deze informatie en eventuele pro-actieve plannen die je denkt uit te voeren. Begrijp alsjeblief dat wanneer je opstaat je ook anderen zult aanmoedigen om hetzelfde te doen. Dit is hoe JIJ een aandeel hebt in de toekomst van de mensheid. We kijken ernaar uit van je te horen. Voel je vrij om ons te contacteren. Nogmaals, de brief die alles verklaart is HIER. Terwijl je die brief leest, zal ik proberen de slang uit zijn sinistere plannen te charmeren. Excuseer mij en mijn volkstaal.

Lees hier de Open Brief aan David Rockefelle.
Bron:
http://www.wijwordenwakker.org/
Mvg, Geert.---//---  RaymondeDames, Heren en Kinderen opgelet!

Deze Gelukspandemie is duizendmaal gevaarlijker dan de H1N1 !

Er is een wereldwijde epidemie bezig zich te verspreiden tegen een razende snelheidde WWO (Wereld-Welzijns-Organisatie) voorziet dat miljarden individuen besmet zullen geraken in de volgende 10 jaarHieronder de voornaamste symptomen van deze vreselijke ziekte:

1 - De neiging om zich te laten leiden door zijn eigen intuïtie in plaats van te handelen onder de druk van angsten, opgedrongen ideeën en vanuit het verleden geconditioneerd gedrag.
2 - Totaal gebrek aan interesse om anderen te beoordelen, zichzelf te veroordelen en om zich bezig te houden met al wat conflicten kan voortbrengen
3 - Totaal verlies van de capaciteit om zich zorgen te maken - dit is een van de allerergste symptomen!
4 - Een continu genoegen in het appreciëren van mensen en dingen zoals ze zijn, wat met zich meebrengt dat men de anderen niet meer wil veranderen
5 - Het verlangen om zichzelf te veranderen teneinde de eigen gedachten, gevoelens, emoties, lichaam, materieel leven en omgeving op een positieve manier te beheren zodat steeds wat mogelijk is qua gezondheid, creativiteit en liefde ten volle ontwikkeld wordt
6 - Herhaalde aanvallen van glimlachen: de glimlach die “dank u” zegt en die een gevoel van eenheid opbouwt met al wat leeft
7 - Een steeds verder groeiende openheid naar kinderlijkheid, simpelheid, lach en blijheid.
8 - Steeds frequentere momenten waarin men in communicatie komt met zijn/haar ziel in non-dualiteit,  dat een aangenaam gevoel van voldaanheid en geluk veroorzaakt.
9 - Er genoegen in vinden zich als een genezer te gedragen, die blijheid en licht brengt in plaats van kritiek of onverschilligheid.
10 - De bekwaamheid om alleen, in koppel, in een familie en in gemeenschap op een vlotte en gelijkwaardige manier te leven, zonder slachtoffer of beul of zelfs redder te willen spelen. 
11 - Een gevoel van verantwoordelijkheid en geluk dat men aan de wereld zijn/haar dromen over een overvloedige, harmonieuze en vredevolle toekomst wil aanbieden
12 - Totale aanvaarding van zijn/haar eigen aanwezigheid op aarde en de wil om op elk moment te kiezen voor wat mooi, goed, waar en levend is.

Wil u blijven verder leven in angst, afhankelijkheid, conflicten, ziekten en conformisme, vermijd dan te allen prijze ieder contact met mensen die deze symptomen vertonen. Immers, deze aandoening is buitengewoon besmettelijk. Als u reeds symptomen vertoont, weet dan dat uw toestand waarschijnlijk hopeloos is. Medische behandelingen kunnen tijdelijk enkele symptomen onderdrukken, maar de onontkoombare voortgang van de ziekte kan niet worden tegenhouden.Er bestaat namelijk geen anti-geluk-vaccin.Omdat deze gelukziekte het verlies van de angst om te sterven veroorzaakt, die een van de centrale peilers is waarop het geloof in de materialistische moderne maatschappij berust, riskeert er grote sociale beroering te ontstaan onder vorm van stakingen van de oorlogsdrang en van de drang om gelijk te hebben, het ontstaan van samenscholingen van gelukkige mensen die zingen, dansen en het leven vieren, de opkomst van kringen van mensen die hun (lichamelijke en geestelijke) genezing vieren, crisissen van slappe lach en seances van collectief emotioneel afreageren. 

Onderzoek testikel kanker en verschil moedermelk ....
Een grondige analyse van zogenaamde Endocrine Disrupting Chemicals (EDC’s) in moedermelk bracht opmerkelijke verschillen aan het licht tussen Denemarken en Finland. De aanleiding van het onderzoek was de wereldwijde toename van kanker aan de testikels en de grote verschillen daarbij in Denemarken en Finland. Giftige stoffen in de moedermelk zouden een oorzaak kunnen zijn van de vroegtijdige blootstelling aan deze ongewenste stoffen. Er werd een studie uitgevoerd naar 121 ECD’s in 68 borstmelk samples uit beide landen.  In Denemarken bleek de vervuiling opmerkelijk hoger te zijn. Het is opmerkelijk dat het aantal geval van testikel kanker in Denemarken 3 tot 4 keer hoger is dan in Finland. De studie wees ook uit dat de tweede generatie immigranten in Denemarken de zelfde hoge risico’s vertoonden. Het probleem is dat mensen niet blootgesteld worden aan een giftige stof maar aan een hele cocktail van vergif. De uitslagen van de laboratorium testen waren zo gelijkwaardig dat alleen daaraan al het land van herkomst kon worden vastgesteld 54 van de 58 vertoonden de zelfde mate van vervuiling.

ODE: Dossier Mexicaanse griep: Pandemie of vals alarm?
Het blad ODE uitgever van Medisch Dossier geeft ook hun visie op de Mexicaanse griep en de Angst die hiervoor aangejaagd wordt door de gezondheidszorg via de media. Ze komen tot een conclusie die we van harte kunnen onderschrijven;

“Een virusuitbraak wordt niet door een ongecontroleerde blinde kracht aangedreven. Integendeel: wijzelf, de algemene bevolking, hebben een behoorlijk grote invloed op het al dan niet optreden van een volgende pandemie. Maar hoe we dat dan kunnen voorkomen, door betere hygiëne en voeding, is verbazend genoeg het enige waar we maar mondjesmaat over geïnformeerd worden door onze gezondheidsbewakers en geneesmiddelmakers.”

Griepvaccinaties, .. dokters snappen niet wat er fout gaat.
Vorige week al plaatsten we het eBoek over vaccinatie studie al in de nieuwsbrief. Ik ben het boek momenteel aan het lezen en daar word je niet vrolijk van, het blijkt de mogelijke trigger te zijn bij HIV om zich te ontwikkelen tot Aids, Alzheimer bij ouderen, Leukemie bij kinderen, wiegendood en autisme, verder nog auto-immuunziekte en wie weet wat allemaal nog meer.

Op 1-10-2009 ontving ik het bewijs dat vaccinaties – ten minste tijdelijk (ongeveer een maand) het immuunsysteem verzwakken . In Canada was men op dit tijdstip  begonnen met het programma dat men ook in Nederland wil uitvoeren. Namelijk eerst een prik tegen de seizoensgriep en vervolgens nog twee tegen de A/H1N1- griep. Drie in totaal. Inmiddels was het Canadese seizoensgriepvacinatieprogramma per direct gestopt voor het doen van nieuw wetenschappelijk onderzoek. De doktoren daar zijn stomverbaasd nadat een studie heeft uitgewezen dat de reeds tegen de seizoensgriep gevaccineerde personen (12 miljoen)  een tweemaal zo grote kans hebben op het oplopen van de tevens rondwarende A/H1N1-griep dan de nog niet tegen de seizoensgriep ingeënte individuen. Dr. Ethan Rubinstein, hoofd infectieziekten van de Universiteit van Manitoba zegt: “We snappen het mechanisme niet.”http://www.uitdaging.net/pdf/vaccinaties_studie.pdf

Effect griepvaccinatie berust op grote leugen
Mike Adams (Natural news) kwam deze week met achtergronden feiten en cijfers over onder andere het effect op de gezondheid van griepvaccinaties. De farmaceutische industrie claimt dat mensen die gevaccineerd zijn statischtisch minder kans lopen om te overlijden. Met deze cijfers blijkt echter behoorlijk gegoocheld te zijn. Ten eerste zijn het de mensen die bewuster leven die een griepvaccin halen. Elke vergelijking met een andere groep gaat dan ook al gelijk niet op. Bovendien blijken in de cijfers van de niet gevaccineerde ook de doden meegenomen die aan andere ziektes overlijden, verkeersslachtoffers, natuurlijke doden (ouderdom) etc. In de officiële ‘wetenschappelijk’ onderzoek rapporten bleken zelfs buiten het griepseizoen 60% meer mensen te overlijden in de niet gevaccineerde groep. Dit noemt men dus gewoon fraude met cijfers om tot een gewenst resultaat te komen!

Volgens de onderzoekers die deze nieuwe feiten aan het licht brengen zet dit de wereld van voorstanders van vaccinaties totaal op zijn kop. Alsof zij nu ineens vast moeten stellen dat ‘de wereld niet plat is’. Zij kunnen zich eenvoudigweg niet voorstellen dat vaccinaties niet werken. De feiten wijzen erop dat aan een griepvaccin geen enkel voordeel toe te wijzen valt. Erger nog, uit de cijfers blijkt dat nu steeds meer mensen een griepvaccin toegediend krijgen het dodental alleen maar is toegenomen!!

Een dubbelblinde studie naar het effect van vaccinaties is nog nooit uitgevoerd en wordt pertinent geweigerd om dat men dat niet ‘ethisch’ verantwoord vindt (!!) Juist de industrie die prat gaat op de wetenschappelijke basis van hun geneesmiddelen weigeren dit in het geval van vaccinaties.
Read the full article: http://www.theatlantic.com/doc/200911/brownlee-h1n1

Gaat de 1918 Spaanse griep geschiedenis zich herhalen?
Deze week hadden we het erover met Mike Donkers in gezondheid radio dat de tweede grote griepgolf klaarblijkelijk uitblijft waardoor een meerderheid bij enquêtes laat weten zich niet te willen laten vaccineren. Ik maakte daarbij de opmerking dat ik vermoed dat ‘men’ nog iets in de hoge hoed heeft zitten om de griep wereldwijd te laten uitbreken. Men heeft nu eenmaal in alle Westerse ‘beschaafde’ landen zeer grof geïnvesteerd in miljarden aan vaccinaties en dat vergif is bestemd om  in mensen ingespoten te worden (!) met wat voor (duistere) reden dan ook. Bovendien hebben die kromme geesten een wet afgevaardigd met de mogelijkheid tot gedwongen vaccinaties. Dit hebben ze in mijn optiek met voorbedachten rade gedaan.

Hoe gaan ze echter de uitbraak van de Swine Flu of zoals men het hier noemt de Mexicaanse griep bewerkstelligen? Net zoals in 1918 door alle militairen in de U.S. verplicht te vaccineren. De soldaten hebben daar dus de plicht om hun lichaam ter beschikking te stellen voor medische experimenten!! Het Amerikaanse vredesleger van Barack Obama is in de gehele wereld vertegenwoordigd dus bingo! Dit meldde de International Advocates for Health Freedom http://www.iahf.com/ - HM

Herbal medicine and acupuncture under threat in the UK
Herbal medicine, acupuncture and Traditional Chinese Medicine (TCM) are under serious threat in the UK.  Trade bodies believe these therapies could even cease to exist in Britain within a few years. They fear that practitioners could stop practising, and people may not be able to get hold of some of the herbal pills, capsules, tinctures and ointments that they use every day. These threats have come about because the UK government is planning a sudden u-turn on its plans to regulate herbal and traditional medicine.  Instead, it is considering a ‘lighter touch’ licensing system that will give no special legal rights to practitioners. As a result, medical herbalists will not have access to some regulated herbal medicines, and will instead be allowed to work only with simple tinctures, extracts and dried herbs.
http://www.wddty.com/herbal-medicine-and-acupuncture-under-threat-in-the-uk.html

Voorstel nieuwe ziektekosten verzekering Amerika
Zoals het er nu uitziet worden alternatieve geneeswijzen niet opgenomen in de nieuwe (verplichte) Amerikaanse ziektekostenregeling. Daarmee wordt het alternatieve circuit eenvoudigweg de nek omgedraaid.
http://www.naturalnews.com/026733_health_health_care_healthcare.html 

De kwakzalversprijs 2009 is bekend, ...
... lees wie er de prijs, de gevreesde prijs zo schrijven ze zelf in de wacht heeft gesleept. Wie zijn genomineerd en wie zijn net door het oog van de naald gekropen. persoonlijk ben ik redelijk teleur gesteld dat ik nog niet voor een nominatie ben voorgedragen na mijn eerste jaar gezondheid radio. Wellicht in 2010?
http://www.kwakzalverij.nl/1171/Juryrapport_Meester_Kackadorisprijs_2009 

-0-0-0-0-0-

There are no passengers on spaceship earth. We're all crew." Marshall McLuhan


-0-0-0-0-0-

Kostbaar is de wijsheid die door ervaring wordt verkregen.- R. Ascham

-0-0-0-0-0-



Reacties lezers
Codex Alimentarius
De Nationale Binnenluchtdag
Vandaag … Leef Bewust Seminar Geertruidenberg

Reacties lezers

Geachte lezer,
Het leek mij goed om u van een zeer serieuze kwestie rond de vaccinatie tegen de Mexicaanse griep, op de hoogte te stellen. Gezien het feit dat iedereen de media en de gezondheidszorg wil vertrouwen, maar er zaken aan de hand zijn die verborgen blijven, vind ik het mijn burgerplicht om u te informeren. Er dient donderdag 22 oktober om 14.00 uur een kort geding in Zwolle. Om deze kwestie onder de aandacht te brengen van de lokale politiek, heb ik een brief aan B&W in Deventer (mijn woonplaats) gestuurd. Ook heb ik deze informatie gestuurd naar de fractievoorzitters van de politieke partijen, met een vraag om aandacht voor deze zaak. U moet beseffen dat de discussies rondom de vaccins zich ook in de landen om ons heen afspelen. Zowel de vragen over veiligheid, zelfbeschikking alsook de aansprakelijkheid bij gezondheidsschade.

Mocht u vragen hebben, of meer informatie wensen over deze kwestie, dan kunt u die per e-mail aan mij sturen. Als u de folders goed leest, zult u zien dat er inmiddels steeds meer websites zijn waar achtergrond - informatie beschikbaar is. Ik hoop ook dat andere bewuste en oplettende burgers dezelfde kritische vragen gaan stellen bij de overheid en bij de GGD en bij artsen. Het is het recht van de burger op informatie, wat in het geding is. Wij moeten de risico’s van vaccinatie niet onderschatten en we hebben de plicht aan onze medeburgers hen op deze risico’s te wijzen. Ik vertrouw er dan ook op dat u mijn zorgen deelt en deze brief en de bijlagen zult bestuderen. Het gaat niet alleen om de keuze van uzelf voor wel of niet vaccinatie, maar ook het recht op eerlijke informatie voor risico-groepen die de oproep voor de vaccinatie al in huis hebben. Aangezien deze groepen al (begin?) rond half november de prik gaan halen is er geen tijd te verliezen. 



Deventer, 18 oktober 2009
 
Geachte burgemeester en wethouders,
 
In de media is sinds juni dit jaar veel onrust rondom de Mexicaanse griep. Hoewel eerst werd gesproken over een tamelijk groot risico voor de volksgezondheid en een mogelijke pandemie met het virus A/H1N1 is dit later gerelativeerd. Men sprak daarna over een milde griep waarvoor alleen risico-groepen worden opgeroepen om zich te laten vaccineren.
 
Het ministerie van VWS (Volksgezondheid, Welzijn en Sport) en het RIVM hebben op allerlei manieren gezondheidswerkers en risico-groepen gestimuleerd om zich te laten vaccineren. Maar er wordt er geen specifieke informatie gegeven over het vaccin (in de media-campagne) en de mogelijke risico’s voor de gezondheid die daaraan verbonden zijn.
Het credo van het RIVM en de overheid is altijd “vaccins zijn effectief en volkomen veilig”.

En zelfs wordt gesuggereerd dat het een noodzakelijke kwestie is in het belang van de volksgezondheid. Dit valt echter uit epidemiologische studies ernstig te betwijfelen.
Maar op dit punt wil ik op dit moment niet dieper ingaan. Wel heb ik mij terdege in de materie verdiept en ik ben tot een aantal verontrustende inzichten gekomen:
-        de overheid kan beweren dat vaccins veilig zijn, maar in het geval van het vaccin tegen A/H1N1 zijn er geen studies hierover gedaan ondanks nieuwe adjuvantia.
-        de vaccinmakers hebben – gezien de snelle produktie- een zeer beperkte aansprakelijkheid weten te bedingen.
-        er liggen draaiboeken klaar om in geval van een pandemie fase 6 (en daar zitten wij nog steeds in) het mogelijk te maken mensen massaal te vaccineren en diegenen die niet willen meewerken te isoleren of op te sluiten (quarantaine).
-        de burger heeft recht op informatie- maar deze plicht van de overheid betekent ook dat zij aktief moeten informeren aan het publiek over gezondheidsrisico’s (dus ook het risico op bijwerkingen en gezondheidsschade) t.g.v. vaccinatie. Dit gebeurt niet!
-        Het recht op zelfbeschikking kan vervallen als er sprake is van een noodsituatie, en wat betekent dat dan nu voor mij als burger? Concreet? Er is nog steeds sprake van fase 6 van de Pandemie volgens de WHO criteria. Wat zijn mijn rechten?

Graag wil ik van u als burgemeester en wethouders weten wat mijn rechten zijn en wat mij te wachten staat als ik op grond van geloof of andere redenen en bezwaren zou weigeren mee te werken aan verplichte of gedwongen vaccinatie.
Op dit moment zult u denken dat er géén reëel gevaar is voor een pandemie, maar dat kan volgens Prof.Dr.Coutinho snel veranderen omdat het virus kan muteren.
 
Ik hoop dat u mijn vragen kunt beantwoorden en ik hoop z.s.m een antwoord op deze vragen te ontvangen.
Graag wil ik u laten weten dat ik veel twijfels heb over de veiligheid van de vaccins, en daarom ook zeer bezorgd ben over de gezondheid van mijn medeburgers.
 
Met vriendelijke groet,
 
Cathalijne Zoete
Bredenhorst 75
7414 HC Devente
---//---

Goede middag Henk,
Via het internet heb ik je boodschap bekeken. Erg interessant! Zelf heb ik mede ontwikkeld aan de Second-skin, een tafel met verwarming en half edelstenen. Kijk eens op www.second-skin.nl gewoon om de info te delen...
Groeten, Maarten Cramer
---//---

Beste Henk, beste lezers, 
.... even iets HEEEEL anders, ik heb sinds kort een bijzondere vrouw leren kennen, Francis van Kleeff, die naast haar gezinnetje met man en drie kinderen eens iets wou doen voor die mensen die iets doen voor andere mensen, gewoon een gebaar maken, een schouderklopje geven. Mensen een hart onder de riem steken, letterlijk en figuurlijk, dmv het sturen van een leuk hartje gemaakt van stof met  applicaties en begeleidt door een brief om die persoon dus eens een zonnig hartje onder de riem te steken. 

Iemand draagt die persoon aan omdat diegene elke dag oppast op haar klein of buurtkinderen, boodschappen doet voor een oud vrouwtje, in een buurthuis allerlei klusjes opknapt, of misschien wel al zijn tijd in een website stopt om deze wereld wat beter te maken, verzin maar wat, gewoon voor mensen die iets voor andere mensen doen, die dus de 'kleine' helden en heldinnen van deze tijd zijn zeg maar, die mensen die de stille kracht zijn in de samenleving. En voor die mensen wil zij iets doen, gewoon een aardig gebaar, niets meer en niets minder, maar natuurlijk ook om iedereen te laten zien dat er zoveel gewone mensen zijn die klaar staan voor 'die ander'.

En zo wil ook  zij een steentje bijdragen aan een harmonieuze-re wereld, uit haar hart en met liefde, want ze maakt die hartjes allemaal zelf en voor noppes. Ik wilde je vragen om eens op haar site te kijken en wie weet wel iemand te nomineren voor een hart onder de riem! Haar site heet ; www.heldenenheldinnen.nl  en je kunt daarop reageren als je iemand weet die iets om niets doet voor een ander, dus beste mensen, kijk eens in de rondte en stuur de naam en adres van iemand die wel een hartje (onder de riem) verdient heeft! 
Groetjes van, Hansz.
---//---

Dag Henk,
Wordt tijd dat jij dit soort berichten ook op jouw website gaat plaatsen je kan zorgen dat veel mensen NIET deze producten gaan kopen.

http://www.vwa.nl/portal/

Henk wil jij ook een begin maken met aftellen?
Bedoel hiermee, de CODEX ALIMENTARIUS die zou 31 december 2009 ondertekend gaan worden door 173 Presidenten van de (194 Landen op de hele Wereld) de FAO en WHO.

Daarmee kan jij in elk geval iedere zondag jouw lezers of luisteraars nog informeren.
Ik wacht nu al wel 2 maanden op antwoord enkele ministers die opdracht kregen van de verantwoordelijke drs. Niek Schelling van de Nederlandse CODEX (onder minister Gerda A. Verburg van LNV) P.S. Schelling is pro GGO en dito GIF............Dus?
Met groet, Hans van den Broek
---//---

KLINK SABOTEERDE VACCIN-DEBAT

Sabotage minister komt aan de orde in kort geding op 22 oktober
* Landsadvocaten van Pels Rijcken verdedigen NWO  en vaccinatie-mafia
* Kamer laat zich naar de slachtbank leiden als de joden in WOII

Minister Ab Klink van VWS heeft afgelopen donderdag het (reeds uitgestelde) debat over de belangenverstrengelingen van vaccinatie-fetisjist en paniekviroloog Ab Osterhaus gesaboteerd door ‘ziek naar huis te gaan’. Dat blijkt uit een email van Fleur Agema, de aanvrager van het spoedebat, aan een verontruste burger. Agema meldt tevens dat het debat is uitgesteld tot ‘direct na de vaccinat het reces’. Hierdoor is het niet mogelijk dat de volksvertegenwoordiging kan controleren of Ab Osterhaus heeft gehandeld in het algemeneen belang of vanuit eigenbelang. De conclusie moet luiden dat Osterhaus niet alleen door de complete MSM is bescherming wordt genomen, maar nu ook direct door het kabinet. Tevens moet worden geconcludeerd dat de kamer -Agema incluis- zich als lammeren naar de slachtbank laten leiden door het allemaal te blijven pikken en slikken. Zelfs sabotage van het democratisch proces en een levensbedreigend vaccin voor het hele volk krijgt de volgevroten en corrupte kamerleden niet in beweging! Hieronder de emailwisseling van Agema:

Lees verder / bron:
http://www.klokkenluideronline.nl/

Mvg, Geert---//---

Dag Henk,
Hier is weer een kleine bijdrage... (vaccinatie propaganda offensief kwam ook van mij.. en zo nog enkelen meer)
 
http://www.slideshare.net/ (
TIP)
 
Deze keer in het Nederlands.. over de nieuwe wereld orde.. telt 67 pagina's.
Groetjes en het allerbeste! H.K.
---//---

Beste Henk,
Hartelijk dank voor bijgaande mail. Ik ben nu 75 jaar. Eind 2005 kreeg ik polymialgia Rheumatica, ik kreeg toen prednison voorgeschreven  wat gelukkig is afgebouwd door een arts - natuurgeneeskundige. Ik gebruik nu voedingssupplementen en doe  yogaoefeningen. Ditzelfde doe ik ook voor artrose in nek en schouders en voor jicht houd ik een streng dieet. Ik gebruik geen chemische medicijnen en laat mij niet vaccineren.Mijn Reiki-master zei in 1995 al "Gedachten zijn krachten, Energie volgt de aandacht. " Het is soms heel moeilijk je gedachten LOS te laten maar met yoga en meditatie wil dit nog wel lukken.Zo, nu weet je een beetje waarom ik op je site reageerde, ik wens je heel veel succes en een gezonde - harte groet van Johanna.
---//---

Mail naar de vereniging tegen kwakzalverij

Geachte anti-kwakzalvers,

Voor het eerst heb ik uw site bezien. Heb niet alle artikelen doorgelezen maar gezien de inhoud van wat ik wel las zou ik deze taak ook niet hebben kunnen volbrengen. Ik kwam gaande het proces van lezen al tot de conclusie dat ik nog nooit in mijn leven zo'n hoge dichtheid van arrogantie en zelfingenomenheid heb ervaren. Bovendien kon ik nergens werkelijke bezorgheid jegens 'gedupeerden' ontdekken. Uw onvermogen een andere mening te kunnen tolereren, het woord 'respecteren' durf ik niet eens te gebruiken, grenst aan het onwaarschijnlijke, wat zeg ik, aan fanatisme en wel een zeer gevaarlijke soort. Ik wens u weinig succes toe met uw verdere ontwikkelingen.
H. Dorski.
---//---

Beste Henk, Mijn recept tegen ELKE vorm van griep voorkomen; elke dag, 2x daags vlierbessensiroop met citroen en echineaforce (Dr.Vogel). Het kan ook in een flesje worden meegenomen naar bv. het werk. Tijdens griep; 3x daags bovenstaand recept. Mijn ervaring is dat als dit wordt ingenomen tijdens de griep, dezieke in 2 dagen tijd weer op de been is. Wat rest is een verkoudheid,die met volharding van het drinken van bovenstaand drankje, ook snelover is. Met vriendelijke groet, Irma Lemette
---//---

Zo gaat het in Frankrijk.
Ouders moeten een formulier ondertekenen als zij NIET willen dat hun kinderen straks het vaccin tegen de griep krijgen.

Hartelijke groeten, Anneke www.verontrustemoeders.nl

Ouders, bescherm uw kinderen tegen de vaccinatie A/H1N1
De overheid bereidt mobiele personeelseenheden voor, die opgeroepen zijn en onder dreiging van verlies van werk gedwongen worden om kinderen te vaccineren op scholen, colleges en lycea. Op dit ogenblik is er nog de mogelijkheid van vrijheidsbeschikking om de jeugd te beschermen... op voorwaarde dit schriftelijk te laten weten, zoals dit document suggereert, dat u als bijlage kunt verspreiden via het Internet of het als fotokopie uit te delen aan de schoolpoorten.

Ouders die onachtzaam of slecht ingelicht zijn, een raadgeving die verkeerd wordt geformuleerd of verloren raakt, een kind dat zijn inlichtingenformulier verliest, en het risico is zeer reëel dat het kind ‘per ongeluk’ gevaccineerd wordt!Hoe moet je te werk gaan?
1.      Vraag zo vlug mogelijk een afspraak aan met de verantwoordelijke van de instelling (scholen, colleges, lycea en universiteiten). Laat hem of haar eigenhandig bijgevoegde verklaring in drievoud ondertekenen en afstempelen als bewijs van ontvangst.
2.      Stuur één exemplaar naar de instelling per aangetekend schrijven met bevestiging van ontvangst.
3.      Behoud één exemplaar zelf.
4.      Geef het andere exemplaar aan uw kind om het bij zich tehouden.Indien de verantwoordelijke van de schoolinstelling een afspraak weigert of blijft uitstellen, stuur dan er dan één exemplaar heen, per aangetekend schrijven met bevestiging van ontvangst.
---//---

Kellox stopt ijzer in de voeding, ijzer?
http://player.omroep.nl/?aflID=10196154
Ron – www.leefbewust.com
---//---

Beste mensen,

Hieronder zend ik een gedeelte door van de nieuwsbrief van Lizzy Turelinckx - Warriors For Natural Health een voorbeeld-bezwaarbrief tegen verplichte vaccinaties die wij –als we onze eigen naam en adres invullen- kunnen mailen of zenden naar beleidsmakers, leden van gemeenteraden, politieke partijen- zo mogelijk individuele leden, artsenpraktijken, apothekers, patiëntenverenigingen, TV-en radiozenders, krantenredacties, tijdschriften en dergelijke.

Met hartelijke groet, Janneke Monshouwer
---//---

Codex Alimentarius
Van Dirk Smulders kreeg ik een artikel opgestuurd geschreven door Bert Schwitters. Hij zet in de kop al gelijk de toon. “Europa heeft alles al geregeld” en “ Wie meent dat de Codex Alimentarius een bedreiging betekent voor het voortbestaan van voedingssupplementen, heeft teveel naar de activisten geluisterd. Alle verontrusting over de Codex is volstrekt misplaatst. Niet omdat de Codex niet bedreigend zou zijn maar in de Europese gemeenschap alles al geregeld is. Van boerderij tot de vork wordt het allemaal al geregeld om de consument het hoogste niveau van bescherming te bieden. Hij komt tot de conclusie dat de EEG al erger is dan de Codex en die laatste dus eigenlijk nog wel meevalt. Er wordt in het EEG en Codex betoog uitgebreid bij stil gestaan dat onze voeding mist gevarieerd in alle voedingsstoffen voorziet.

Dit laatste is nu precies de reden dat ik mij maar al te graag bij de Codex activisten aansluit. Onze gevarieerde voeding wordt namelijk voor 97% gekweekt met kunstmest, hij wordt daarna voor het overgrote deel bewerkt waardoor de schaarse nutriënten verdwijnen uit de voeding of uit balans raken. Daarna worden er nog wat onnatuurlijke ‘hulpstoffen’ verwerkt door de fabrikanten. De voeding wemelt van de giftige niet lichaamseigen stoffen (pesticiden / medicijnresten) en dan hebben we het nog niet gehad over GMO voeding die in Amerika al bij 3 op de 4 producten. voorkomt in meer of mindere mate. Daar hoor ik in de voedingsveiligheid wetgevingen helaas zo weinig over terug want daar spelen andere belangen mee!

Over een paar maanden zullen we wel zien wat er allemaal gaat veranderen als er in de loop van 2010 producten uit het schap gaan verdwijnen en onze vrijheid van meningsuiting verder aan banden gelegd gaat worden.  - Henk Mutsaers

De Nationale Binnenluchtdag
Een ervaringsdag voor consumenten, bedrijfsleven en professionals. Rondom het complexe thema binnenluchtkwaliteit waar meer dan 25 boeiende binnenlandse en buitenlandse sprekers hun ervaringen met u willen delen. De locatie is de aansprekende Stichting VIBA Expositie in Den Bosch, waar u 2500 m2 tentoonstelling kunt vinden over gezond bouwen, wonen en werken. Wij verwachten op zaterdag meer dan 150 geïnteresseerde bezoekers waarvan velen met eigen gezondheidservaringen i.r.t. binnenluchtkwaliteit. Het voornaamste doel van de dag is het delen van ervaringen voor bewuste keuzes in gezonde woon, werk en leefomgevingen. Er wordt door de organisatie van De Nationale Binnenluchtdag 2009 niet gewerkt met stellingen, moties en/of slotconclusies. Alle sprekers zal gevraagd worden om een korte aankondiging en een korte samenvatting van de lezing te maken om later op deze website te kunnen plaatsten.http://www.denationalebinnenluchtdag.nl/

Vandaag  … Leef Bewust Seminar Geertruidenberg
Vanmiddag 14.00 uur gaan we van start met het tweede LEEF BEWUST SEMINAR met Mike Donkers. Ik weet als geen ander hoe moeilijk het is om je leefstijl aan te passen. Ondanks dat je weet dat iets ongezond is. Gewoonten, we weten niet beter, het werd vanuit huis met de paplepel ingegeven. En dan komt er ineens iemand die zegt dat we totaal niet in balans leven met de natuur. Ik ben dankbaar dat ik mensen ontmoet heb net als Mike. Die je uit kunnen leggen waarom iets beter is voor je lichaam en geest. Die je kunnen motiveren om die stap te maken. Daarna geeft je lichaam wel aan dat je op de goede weg zit, En als er alweer mensen zijn die je belachelijk proberen te maken omdat JIJ uit de toon valt kun je daar alleen maar om glimlachen. Je plukt immers al de vruchten en weet wel beter. – Henk Mutsaers
www.gezondheidradio.tk

-0-0-0-0-0-

Hoe vaak droomt een mens niet van toekomstig geluk en verslaapt hij het huidige...Ignatius Cornova

-0-0-0-0-0-

Een pad ontstaat door er over te lopen. - Zen wijsheid

-0-0-0-0-0-

Honderden zieken en enkele doden na begin vaccinaties Zweden !!!
Nog maar 13% van de Duitsers zal zich laten vaccineren; 66% weigert categorisch !!!

Al snel na het begin van de vaccinatiecampagne tegen de Mexicaanse griep in Zweden hebben zich al meer dan 200 mensen in het ziekenhuis gemeld met klachten overernstige bijwerkingen. Tevens stierven twee ouderen, kort nadat ze geinjecteerd waren met het vaccin. Historisch gezien worden slechts 10% van alle gevallen van bijwerkingen gerapporteerd, dus waarschijnlijk is dit slechts het topje van de ijsberg.

De Zweedse massamedia, die maandenlang de vaccinatiecampagne hebben gepromoot, zwijgen in alle talen. Twee kranten vormen daarop de uitzondering: Expressen en Aftonbladet, die langzaam maar zeker een steeds kritischer standpunt durven in te nemen.
 
Aftonbladet berichtte als eerste over de twee dodelijke slachtoffers als gevolg van de vaccinatie tegen de Mexicaanse griep. Beide bejaarden hadden reeds een slechte gezondheid. Eén van hen was een man die waarschijnlijk aan een hartaanval stierf; de ander was een 65 jarige vrouw die een 'spieraandoening' had. Gezondheidsofficials houden echter vol dat er geen verband is met het vaccin.

Net als in Nederland worden in Zweden aanvankelijk eerst de 'risicogroepen' gevaccineerd: ouderen, medisch personeel en zwangeren (!). Ook de Zweedse media hebben vrijwel ieder debat over het nut en het mogelijke gevaar van de vaccinaties geblokkeerd, en zijn blijven volhouden dat de griep voor veel meer slachtoffers zal gaan zorgen dat het vaccin. Toch zijn er nu al meer doden in Zweden gevallen door het vaccin dan door de Mexicaanse griep zélf.
 
De Zweedse authoriteiten hebben geen enkel excuus als straks zal blijken, dat het vaccin onnoemelijk veel gezondheidsproblemen zal veroorzaken, aangezien ze op talloze manieren gewaarschuwd zijn. Terwijl de Mexicaanse griep wereldwijd tot nu toe nauwelijks voor enige problemen heeft gezorgd en veel minder slachtoffers maakt dat een normale seizoensgriep, blijft men echter vasthouden aan het massaal injecteren van een ongetest en volgens veel experts levensgevaarlijk vaccin.
 
'Het grootste medische schandaal in de geschiedenis van Zweden is zojuist begonnen,' schrijft Johan Niklasson op flucase.com, de website van de Oostenrijkse onderzoeksjournalist Jane Burgemeister, waar de échte informatie over het vaccin en de Mexicaanse griep verzameld wordt. Helaas gaat niet alleen Zweden gewoon verder met vaccineren; ook in Noorwegen wordt binnenkort begonnen. In Nederland staan in totaal 3 vaccinatierondes gepland; de eerste moet op donderdag 12 november beginnen.

Bron:
http://xandernieuws.punt.nl/?id=558632&r=1&tbl_archief

Mvg, Geert


Aanmelden
Naam
Email


Volg mij op Twitter
e boek gedachtenkracht



Beveel deze site aan bij vrienden relaties zo krijgen ze 10 euro korting .... en een verbeterde levenskwaliteit!





Aanmelden
Naam
Email



ph_meetstrips

AlkaLife ph druppels
verhoog de ph van
je water


De weg terug
naar de jeugd


greens_for_life

Ontzurings pakket!



Uitdaging.net Nieuwsbrief